Besthol - mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h mechanika z dojazdem, elektryka samochodowa z dojazdem, całodobowa pomoc drogowa Tel. 697-598-149
MECHANIKA I ELEKTRYKA – WARSZTAT SAMOCHODOWY
3 września 2018
mobilny warsztat 24h warszawa, mobilny serwis samochodowy Warszawa besthol 24h
Mechanika i Elektryka Samochodowa Z DOJAZDEM w Warszawie
4 września 2018

Pomoc Drogowa, Holowanie i Naprawy z dojazdem

Besthol - tanie holowanie Warszawa, pomoc drogowa 24h, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa Warszawa. Całodobowe usługi 24h/7!

Besthol - tanie holowanie Warszawa, pomoc drogowa 24h, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa Warszawa. Całodobowe usługi 24h/7!

KONTAKT: 511 511 700

OTWARTE CODZIENNIE: 9:00 – 23:00
ADRES: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

besthol holowanie warszawa zdjęcie przedstawiające lawete z załadunkiem

Potrzebujesz LAWETY? Chcesz wezwać pomoc drogową? Prowadzimy POMOC DROGOWĄ W WARSZAWIE, wykonujemy HOLOWANIE AUT I MOTOCYKLI. Jeśli Twoje auto uległo awarii i dalsza jazda jest niemożliwa lub jeżeli auto uczestniczyło w zdarzeniu drogowym, jest rozbite, ma niesprawny układ jezdny – Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700. Nasi mechanicy i elektrycy są w stanie naprawić samochód z dojazdem we wskazane miejsce lub wykonać holowanie auta do warsztatu.

OFERTA:

Holowanie samochodów i motocykli
Pomoc drogowa na terenie Warszawy
Naprawy z dojazdem do Klienta 
– Mechanika i elektryka samochodowa
Stacjonarny warsztat samochodowy

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Naprawiamy auta z dojazdem we wskazane miejsce
– Wyceniamy usługę przed rozpoczęciem pracy
– Posiadamy własny warsztat samochodowy

KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy holowanie i transport samochodów, motocykli, quadów i małych maszyn na terenie Warszawy.  Ale nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie w Warszawie. Wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów z dojazdem we wskazane miejsce. Jak to działa? Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, to wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer 511-511-700 i opiszesz objawy usterki lub sytuację, w jakiej się znajdujesz. Nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc drogową. Istnieje bowiem możliwość holowania auto do stacjonarnego warsztatu lub przyjazdu mechanika samochodowego czy elektryka samochodowego we wskazane miejsce z odpowiednimi częściami, po to, aby naprawić pojazd bez konieczności holowania. Kontakt z nami jest możliwy pod numerem 511-511-700.

Wykonujemy holowanie i transport pojazdów nie tylko na terenie Warszawy, choć jest to główne miejsce naszej pracy. Przyjmujemy również dalsze zlecenia, na terenie całego kraju lub do innych państw w Europie. Przed załadowaniem auta na lawetę podpisujemy protokół poświadczający wykonywaną usługę, w którym zawieramy ustalone warunki zlecenia. Nasi kierowcy dbają o bezpieczeństwo każdego holowanego pojazdu, odpowiednio zabezpieczając ładunek specjalistycznymi pasami z homologacją. Zawsze wyceniamy transport / holowanie przed wykonaniem zlecenia i zapisujemy ustalone warunki współpracy w protokole.

Nasza pomoc drogowa nazywana jest często jako: mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie. Nasi mechanicy  i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Aby wezwać lawetę lub poprosić o przyjazd mechanika czy elektryka samochodowego wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

USŁUGI:

Holowanie samochodów

Mechanika samochodowa z dojazdem

Elektryka samochodowa z dojazdem

Diagnostyka komputerowa i ogólna diagnoza usterki

Stacjonarny warsztat samochodowy

 KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, 01-938 Warszawa

TEREN DZIAŁANIA:

Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy – Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, 01-938 Warszawa

Polska i kraje europejskie

Zapraszamy do współpracy – Ekipa Besthol