fbpx

Pomoc drogowa Warszawa

Szukasz pomocy drogowej w Warszawie? Zadzwoń pod numer tel. 511 511 700.

Holowanie Warszawa

Nasze lawety wyposażone są w systemy GPS oraz wysokiej klasy sprzęty holownicze. Kierowca wykonujący holowanie może zabrać do lawety maksymalnie dwóch pasażerów.

Oferta holowania:

Holowanie aut po wypadkach

Holowanie aut z usterką

Holowanie aut kolekcjonerskich

Holowanie aut sportowych

Holowanie aut z niskim zawieszeniem


Naprawy aut z dojazdem w Warszawie

Pomoc drogowa wykonuje naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą tzw. mobilnego serwisu, który wyposażony jest w sprzęt diagnostyczny i naprawczy.

W ofercie m.in.:

Diagnostyka komputerowa

Odpalanie z kabli

Wymiana akumulatora

Osuszanie baku

Usunięcie niefabrycznego alarmu


Przebieg pomocy drogowej

Jak działa pomoc drogowa w Besthol?

Procedura zgłaszania usterki jest bardzo prosta - wystarczy zadzwonić pod numer tel. 511 511 700 i poinformować o widocznych objawach awarii. Dzięki temu specjaliści dobiorą odpowiednią pomoc do indywidualnych potrzeb Klienta.

cennik pomocy drogowej w warszawie

Cennik pomocy drogowej w Warszawie

Pomoc drogowa obejmuje swoim zakresem: holowanie, transport i naprawy aut z dojazdem do Klienta czyli tzw. mobilny serwis. Dlatego też na pytanie: „ile kosztuje pomoc drogowa” nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, do której serdecznie zapraszamy. Poniżej orientacyjne ceny usług:
holowanie auta w warszawie

Cena holowania

od 170 PLN

Ostateczna cena holowania uzależniona jest od: wielkości i wagi pojazdu, stopnia jego uszkodzeń oraz ilości kilometrów, jakie musi pokonać laweta. Jeżeli w holowanym aucie uszkodzony jest układ jezdny i konieczne jest użycie wózków transportowych, to cena holowania może wzrosnąć. W przypadku, gdy samochód holowany jest na dalszej trasie (międzymiastowej), wówczas cena za transport liczona jest za każdy przejechany kilometr z punktu A do B oraz z B do A.
naprawa samochodu w warszawie

Cena napraw z dojazdem

od 199 PLN

Koszty naprawy z dojazdem wyceniane są indywidualnie. Zazwyczaj koszt dojazdu mechanika lub elektryka na terenie Warszawy to około 70,00 zł, a koszt diagnostyki (w tym diagnostyki komputerowej) to 129,00 zł. Po postawieniu diagnozy Klient otrzymuje informacje o przyczynie awarii i kosztach naprawy. Jeżeli usterka nie jest skomplikowana – wówczas auto naprawiane jest w cenie diagnostyki i nie doliczane są inne koszty. Klient może zaakceptować naprawę lub zrezygnować z niej.

Podczas rozmowy telefonicznej mechanicy i elektrycy pytają o objawy awarii i starają się zidentyfikować przyczynę usterki oraz wycenić koszty naprawy. Zapraszamy do kontaktu: 511 511 700.

awaria auta i pomoc drogowa w warszawie
Czy naprawimy każdą usterkę w aucie?

Staramy się usunąć każdą usterkę mechaniczną i elektryczną oraz przeprowadzić sprawne holowanie. Działamy kompleksowo i zawsze dobieramy rodzaj pomocy do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszych szeregach są doświadczeni mechanicy i elektrycy samochodowi oraz kierowcy lawet. Zakres świadczonych przez nas usług mechanicznych znajduje się w zakładce: mechanika, a zakres usług elektrycznych w zakładce: elektryka.

ZADAJ NAM PYTANIE

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: 511 511 700