fbpx
przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

POMOC DROGOWA WARSZAWA

- Naprawy mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do klienta;
- Diagnostyka komputerowa;
- Pomoc po zatankowaniu złego paliwa;
- Holowanie i transport lawetą.

KONTAKT:
Telefon:
511 511 700
Mail:
biuro@besthol.pl
GODZINY:
Pon. - Pt.
9:00-23:00
Sob. - Niedz.
9:00-23:00
Zadzwoń pod numer tel: 511-511-700 i umów przyjazd specjalisty w dogodnym czasie.


Pomoc drogowa Besthol to nie tylko holowanie ...

Poza holowaniem samochodów, motocykli i małych maszyn, pomoc drogowa wykonuje również naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą tzw. mobilnego serwisu, który wyposażony jest w sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Mechanik lub elektryk samochodowy dojeżdża do Klienta, a następnie wykonuje na miejscu diagnostykę usterki i naprawia pojazd bez konieczności holowania go do warsztatu. Jak wezwać pomoc drogową? Procedura zgłaszania usterki jest bardzo prosta - wystarczy zadzwonić pod numer tel. 511-511-700 i poinformować o widocznych objawach awarii. Dzięki temu specjaliści dobiorą odpowiednią pomoc do indywidualnych potrzeb Klienta.

... Pomoc drogowa to również naprawy aut z dojazdem do Klienta w Warszawie.ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:


kosztyIle kosztuje Pomoc Drogowa w Warszawie?

Pomoc drogowa to pojęcie, które obejmuje swoim zakresem: holowanie, transport i naprawy aut z dojazdem do Klienta czyli tzw. mobilny serwis. Dlatego też na pytanie: „ile kosztuje pomoc drogowa” nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda naprawa wyceniana jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, do której serdecznie zapraszamy. Poniżej orientacyjne ceny usług:

Holowanie – koszt holowania po Warszawie to około 150,00 zł. Ostateczna cena holowania uzależniona jest od: wielkości i wagi pojazdu, stopnia jego uszkodzeń oraz ilości kilometrów, jakie musi pokonać laweta. Jeżeli w holowanym aucie uszkodzony jest układ jezdny i konieczne jest użycie wózków transportowych, to cena holowania może wzrosnąć. W przypadku, gdy samochód holowany jest na dalszej trasie (międzymiastowej), wówczas cena za transport liczona jest za każdy przejechany kilometr z punktu A do B oraz z B do A.

Naprawy aut z dojazdem – koszty naprawy z dojazdem wyceniane są indywidualnie. Zazwyczaj koszt dojazdu mechanika lub elektryka na terenie Warszawy to około 60,00 zł, a koszt diagnostyki (w tym diagnostyki komputerowej) to 89,00 zł. Po postawieniu diagnozy Klient otrzymuje informacje o przyczynie awarii i kosztach naprawy. Jeżeli usterka nie jest skomplikowana – wówczas auto naprawiane jest w cenie diagnostyki i nie doliczane są inne koszty. Klient może zaakceptować naprawę lub zrezygnować z niej (płacąc jedynie za diagnostykę z dojazdem).

Jeżeli Klient wie, co jest przyczyną awarii i chce skorzystać jedynie z usługi naprawy auta z dojazdem, to podczas rozmowy telefonicznej mechanik lub elektryk wycenia części i koszt usługi z dojazdem. Istotne jest to, że już przy pierwszym kontakcie telefonicznym mechanicy i elektrycy pytają o objawy awarii i są w stanie zidentyfikować przyczynę awarii telefonicznie, wyceniając koszty naprawy. Tak zazwyczaj jest w przypadku: zepsutych akumulatorów, alternatorów i rozruszników oraz problemów z alarmem, źle zatankowanym paliwem i kilku innych.


cel działaniaCzy pomoc drogowa poradzi sobie z każdą usterką w aucie?

Po pierwsze nie każda pomoc drogowa wykonuje zarówno usługi holowania jak i naprawy aut na drodze lub pod domem Klienta. Po drugie zdarzają się takie awarie, których niestety nie można naprawić z dojazdem, ponieważ stopień skomplikowania jest tak wysoki, że auto musi wjechać na podnośnik w stacjonarnym warsztacie samochodowym.

Pomoc Drogowa Besthol jest w pełni kompleksowa. Dysponujemy auto lawetą, a w naszych szeregach są doświadczeni mechanicy i elektrycy samochodowi. Posiadamy mobilny serwis samochodowy, którym specjaliści mogą dojechać na miejsce awarii, zdiagnozować przyczynę usterki i naprawić samochód. Posiadamy także warsztat samochodowy na warszawskich Bielanach. Dlatego też jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością usterek w autach. Zakres świadczonych przez nas usług mechanicznych znajduje się: TUTAJ, a zakres świadczonych usług elektrycznych: TUTAJ.


wybórNa co zwrócić uwagę wybierając pomoc drogową?

Najlepiej wybrać taką pomoc drogową, która świadczy usługi kompleksowo, czyli jest w stanie wykonać holowanie, ale także naprawić auto np. na drodze. Dobrze również, jeśli wybrana firma dysponuje własnym warsztatem samochodowym (na wypadek gdyby usunięcie awarii wymagała od mechanika lub elektryka użycia specjalistycznego podnośnika warsztatowego). Tylko mając tak szeroki wachlarz możliwości, usługi będą dobierane do indywidualnych potrzeb Klienta, a naprawa potrwa najkrócej jak to możliwe.

Istotne jest również, aby każda naprawa lub holowanie było potwierdzone protokołem przekazanym dla Klienta, a cena została podana przed wykonaniem usługi. Ponadto przy wyborze pomocy drogowej Klienci mogą zwracać uwagę również na to, czy wybrana przez nich firma dysponujemy ubezpieczeniem holownika i ubezpieczeniem z tytułu wykonywanego zawodu. Z uwagi na powyższe zachęcamy do kontaktu z Besthol, ponieważ spełniamy wszystkie powyższe kryteria.


wezwanie pomocyJak wezwać pomoc drogową Besthol?

Zlecenia przyjmowane są telefonicznie. W trakcie rozmowy telefonicznej pytamy o objawy usterki i proponujemy najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji oraz informujemy o kosztach konkretnej usługi. Jeżeli Klient chce skorzystać z oferowanej pomocy, to ustalamy godzinę przyjazdu lawety lub mechanika/elektryka na miejsce i prosimy Klienta o wysłanie SMS z danymi (tj. imię i nazwisko, model auta, numer rejestracyjny pojazdu, adres postoju auta). Następnie przyjeżdżamy we wskazany adres i wykonujemy usługi. Nasze dane kontaktowe znajdują się: TUTAJ.


MASZ INNE PYTANIE? CHCESZ UMÓWIĆ POMOC DROGOWĄ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ:

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń: 511-511-700


  TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa
  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.
  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.
  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.


  OPINIE
  Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.