przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

NASZA POMOC DROGOWA TO NIE TYLKO USŁUGI HOLOWANIA ...

Poza holowaniem samochodów, motocykli i małych maszyn specjalistyczną auto lawetą, wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Jak to możliwe? Nasza wyspecjalizowana kadra mechaników i elektryków dysponuje najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Dzięki temu jesteśmy w stanie dojechać do Klienta, a następnie wykonać na miejscu diagnostykę usterki i naprawić pojazd bez konieczności holowania go do warsztatu. Procedura zgłaszania usterki jest niezwykle prosta – wystarczy zadzwonić pod numer tel. 697598149 i poinformować o widocznych objawach awarii. Dzięki temu nasi specjaliści dobiorą odpowiednią pomoc do indywidualnych potrzeb Klienta. Na miejscu usterki może pojawić się mechanik i elektryk z mobilnym auto serwisem lub laweta w celu holowania pojazdu do naszego stacjonarnego warsztatu.

... POMOC DROGOWA TO RÓWNIEŻ NAPRAWY Z DOJAZDEM
ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:


kosztyIle kosztuje pomoc drogowa w Warszawie?

Pomoc drogowa to pojęcie, które obejmuje: holowanie, transport i naprawy z dojazdem do Klienta czyli tzw. mobilny serwis. Dlatego też na pytanie: „ile kosztuje pomoc drogowa” jesteśmy w stanie odpowiedzieć każdemu Klientowi indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, do której serdecznie zapraszamy. Możemy jednak wskazać orientacyjne ceny usług:

HOLOWANIE – koszt holowania po Warszawie to około 130,00 zł. Ostateczna cena holowania uzależniona jest od: wielkości i wagi auta, stopnia jego uszkodzeń oraz ilości kilometrów, jakie musi pokonać laweta. W przypadku, gdy uszkodzony jest układ jezdny – konieczne jest użycie wózków transportowych, co wpływa na wzrost ceny holowania. Holujemy także auta do innych miast. Wówczas cena za transport lawetą liczona jest za każdy przejechany kilometr z punktu A do B oraz z B do A.

NAPRAWY AUT Z DOJAZDEM – koszty naprawy z dojazdem również wyceniane są indywidualnie. Zazwyczaj koszt dojazdu mechanika lub elektryka na terenie Warszawy to około 50,00 zł, a koszt diagnostyki (w tym diagnostyki komputerowej) to 79,00 zł. Po postawieniu diagnozy informujemy Klienta o przyczynie awarii i przedstawiamy koszty naprawy. Klient może zaakceptować naprawę lub zrezygnować z niej (płacąc jedynie za diagnostykę z dojazdem).

Jeżeli Klient wie, co jest przyczyną awarii i chce skorzystać jedynie z usługi naprawy auta z dojazdem, to podczas rozmowy telefonicznej mechanik lub elektryk wycenia części i koszt usługi z dojazdem. Istotne jest to, że już podczas rozmowy telefonicznej nasi mechanicy i elektrycy pytają o objawy awarii i są w stanie zidentyfikować przyczynę awarii telefonicznie, wyceniając koszty naprawy. Tak zazwyczaj jest w przypadku: zepsutych akumulatorów, alternatorów i rozruszników oraz problemów z alarmem, źle zatankowanym paliwem i kilku innych.


cel działaniaCzy pomoc drogowa poradzi sobie z każdą usterką w aucie?

Po pierwsze nie każda pomoc drogowa wykonuje zarówno usługi holowania jak i naprawy aut na drodze lub pod domem Klienta. Po drugie zdarzają się takie awarie, których niestety nie można naprawić z dojazdem, ponieważ stopień skomplikowania jest tak wysoki, że auto musi wjechać na podnośnik w stacjonarnym warsztacie samochodowym.

ALE NASZA POMOC DROGOWA jest w pełni kompleksowa. Dysponujemy własną lawetą, a w naszych szeregach są doświadczeni mechanicy i elektrycy samochodowi. Posiadamy mobilny serwis samochodowy, którym specjaliści mogą dojechać na miejsce awarii, zdiagnozować przyczynę usterki i naprawić samochód. Posiadamy także własny warsztat samochodowy na warszawskich Bielanach. Dlatego też jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością usterek w autach. Zakres świadczonych przez nas usług mechanicznych znajduje się: TUTAJ, a zakres świadczonych usług elektrycznych: TUTAJ.


wybórNa co zwrócić uwagę wybierając pomoc drogową?

Najlepiej wybrać taką pomoc drogową, która świadczy usługi kompleksowo, czyli jest w stanie wykonać holowanie, ale także naprawić auto np. na drodze. Dobrze również, jeśli wybrana firma dysponuje własnym warsztatem samochodowym (na wypadek gdyby usunięcie awarii wymagała od mechanika lub elektryka użycia specjalistycznego podnośnika warsztatowego). Tylko mając tak szeroki wachlarz możliwości, usługi będą dobierane do indywidualnych potrzeb Klienta, a naprawa potrwa najkrócej jak to możliwe.

Istotne jest również, aby każda naprawa lub holowanie było potwierdzone protokołem przekazanym dla Klienta, a cena została podana przed wykonaniem usługi. Ponadto przy wyborze pomocy drogowej Klienci mogą zwracać uwagę również na to, czy wybrana przez nich firma dysponujemy ubezpieczeniem holownika i ubezpieczeniem z tytułu wykonywanego zawodu. Z uwagi na powyższe zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ spełniamy wszystkie powyższe kryteria.


wezwanie pomocyJak wezwać pomoc drogową?

Zlecenia przyjmujemy telefonicznie. Podczas rozmowy telefonicznej pytamy o objawy usterki i proponujemy najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji oraz informujemy o kosztach konkretnej usługi. Jeżeli Klient chce skorzystać z oferowanej pomocy, to ustalamy godzinę przyjazdu lawety lub mechanika/elektryka na miejsce i prosimy Klienta o wysłanie SMS z danymi (tj. imię i nazwisko, model auta, numer rejestracyjny pojazdu, adres postoju auta). Następnie przyjeżdżamy we wskazany adres i wykonujemy usługi. Nasze dane kontaktowe znajdują się: TUTAJ.


MASZ INNE PYTANIE? CHCESZ UMÓWIĆ POMOC DROGOWĄ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń: 697-598-149

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa
  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.
  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.
  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

OPINIE

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.