przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

NASZA POMOC DROGOWA TO NIE TYLKO USŁUGI HOLOWANIA ...

Poza holowaniem samochodów, motocykli i małych maszyn specjalistyczną auto lawetą, wykonujemy również naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Jak to możliwe? Nasza wyspecjalizowana kadra mechaników i elektryków dysponuje najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Dzięki temu jesteśmy w stanie dojechać do Klienta, a następnie wykonać na miejscu diagnostykę usterki i naprawić pojazd bez konieczności holowania go do warsztatu. Procedura zgłaszania usterki jest niezwykle prosta – wystarczy zadzwonić pod numer tel. 697598149 i poinformować o widocznych objawach awarii. Dzięki temu nasi specjaliści dobiorą odpowiednią pomoc do indywidualnych potrzeb Klienta. Na miejscu usterki może pojawić się mechanik i elektryk z mobilnym auto serwisem lub laweta w celu holowania pojazdu do naszego stacjonarnego warsztatu.

... POMOC DROGOWA TO RÓWNIEŻ NAPRAWY Z DOJAZDEM

pytania

Ile kosztuje pomoc drogowa w Warszawie?

Cena pomocy drogowej ustalana jest indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego. Koszt holowania po Warszawie to około 130,00 zł, ale ostateczna cena uzależniona jest od: wielkości i wagi auta, stopnia jego uszkodzeń oraz ilości kilometrów, jakie musi pokonać laweta. W przypadku, gdy uszkodzony jest układ jezdny - konieczne jest użycie wózków transportowych, co wpływa na wzrost ceny holowania. Holujemy także auta do innych miast. Wówczas cena za transport liczona jest za każdy przejechany kilometr z punktu A do B oraz z punktu B do A. Koszty naprawy z dojazdem również wyceniane są indywidualnie. Zazwyczaj koszt dojazdu mechanika na terenie Warszawy to około 50,00 zł, a koszt diagnostyki (w tym diagnostyki komputerowej) to 79,00 zł.
pytania

Czym wyróżnia się nasza pomoc drogowa?

Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez najlepszych mechaników i elektryków. Wiedza naszych specjalistów, lata doświadczeń w branży oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i naprawczy dają gwarancję bezpiecznego holowania, trafnej diagnostyki i profesjonalnej naprawy. Pracujemy codziennie – 7 dni w tygodniu – w godzinach: 9:00 – 23:00. Jesteśmy w stanie nie tylko holować auta ale również naprawić pojazdy na drodze, pod domem Klienta lub w dowolnej, innej lokalizacji. Dysponujemy również stacjonarnym warsztatem samochodowym i autami zastępczymi. Mając tak szerokie możliwości jesteśmy w stanie idealnie dopasować pomoc do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń: 697-598-149

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa.

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00
Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.
Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa
  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.
  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.
  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.
Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.