przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

Cennik - Pomoc drogowa, Holowanie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie będą koszty holowania lub naprawy Twojego auta z dojazdem do Ciebie - skontaktuj się z nami! Zadzwoń do nas pod numer telefonu: 511-511-700. Działamy 7 dni w tygodniu, w godz. 9:00-23:00.

Każda usterka wymaga innego nakładu pracy, dlatego bardzo ciężko jest nam wskazać ostateczną cenę Twojej naprawy bez kompletu informacji o aucie i postawienia diagnozy. Ale mamy na to rozwiązanie! Skontaktuj się z nami telefonicznie i zapytaj o cenę. Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę, po której będziemy mogli oszacować wstępne koszty naprawy, które potwierdzimy po wykonaniu diagnostyki i przed rozpoczęciem naprawy. Telefonicznie możemy wskazać ostateczne koszty holowania.

USŁUGACENA NETTO
Holowanie auta na terenie Warszawyod 120 zł
Holowanie auta w trasie1 km od 1,60 zł
Holowanie auta z autostradyod 180 zł
Transport motocykli, quadów w Warszawieod 100 zł
Uruchamianie auta z rozładowanym akumulatoremod 100 zł
Dowóz paliwa do Klientaod 80 zł
Wymiana koła na terenie Warszawieod 50 zł
Zmiana koła w trasieod 90 zł

Cennik - Mechanika, Elektryka i Elektronika Samochodowa

Wszystkie naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne wyceniamy indywidualnie. Dzieje się tak dlatego, że każdy pojazd to zupełnie inny przypadek. Modele aut różnią się między sobą m.in. układem podzespołów i stopniem skomplikowania usytuowania różnych części. Koszty części również nie są ujednolicone, ponieważ cena danego podzespołu zależna jest m.in. od jakości (producenta), a także od modelu auta, mocy silnika, pojemności, roku produkcji czy rodzaju paliwa. Dlatego też zawsze najpierw przeprowadzamy wywiad dotyczący objawów awarii i wykonujemy diagnostykę usterki, a dopiero po diagnostyce przedstawiamy ostateczny kosztorys (uwzględniający ceny części i ceny usługi). Po akceptacji kosztów przez Klienta - rozpoczynamy procedurę naprawczą.


ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń: 511-511-700

  JAK DZIAŁAMY?

  Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

  USŁUGI:

  Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa.

  GODZINY PRACY:

  Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00
  Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 511-511-700.
  Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

  TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa
  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.
  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.
  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

  Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.
  Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.