fbpx
przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

Pomoc drogowa, Holowanie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie będą koszty holowania lub naprawy auta z dojazdem we wskazany adres - zadzwoń pod numer telefonu: 511-511-700. Pomoc drogowa działa 7 dni w tygodniu, w godz. 9:00 - 23:00.

Każda usterka wymaga innego nakładu pracy, dlatego bardzo ciężko jest wskazać ostateczną cenę naprawy bez kompletu informacji o aucie i bez postawienia diagnozy. Ale mamy na to rozwiązanie! Skontaktuj się z nami telefonicznie i zapytaj o cenę. Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę, po której będziemy mogli oszacować wstępne koszty naprawy, które potwierdzimy po wykonaniu diagnostyki i przed rozpoczęciem naprawy. Telefonicznie możemy wskazać ostateczne koszty holowania.

USŁUGACENA NETTO
Holowanie auta na terenie Warszawyod 120 zł
Holowanie auta w trasie1 km od 1,60 zł
Holowanie auta z autostradyod 180 zł
Uruchamianie auta z rozładowanym akumulatorem od 100 zł
Dowóz paliwa do Klientaod 80 zł
Wymiana koła na terenie Warszawieod 50 zł
Zmiana koła w trasieod 90 zł

 


Mechanika, Elektryka i Elektronika Samochodowa

Wszystkie naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne wyceniane są indywidualnie. Dzieje się tak dlatego, że każdy pojazd to zupełnie inny przypadek. Modele aut różnią się między sobą m.in. układem podzespołów i stopniem skomplikowania usytuowania różnych części. Koszty części również nie są ujednolicone, ponieważ cena danego podzespołu zależna jest m.in. od jakości (producenta), a także od modelu auta, mocy silnika, pojemności, roku produkcji czy rodzaju paliwa. Dlatego też zawsze najpierw przeprowadzamy wywiad dotyczący objawów awarii i wykonujemy diagnostykę usterki, a dopiero po diagnostyce przedstawiamy ostateczny kosztorys (uwzględniający ceny części i ceny usługi). Po akceptacji kosztów przez Klienta - rozpoczyna się procedura naprawcza.

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń: 511-511-700