Pomoc drogowa Warszawa Wawer

Kompleksowa pomoc drogowa, świadcząca usługi mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta oraz holowanie. W celu wezwania pomocy drogowej zadzwoń: 511 511 700.

herb warszawy

Pomoc drogowa Wawer

Pomoc drogowa - od 149,00 zł


Awaria auta lub kolizja drogowa na Wawrze w Warszawie? Zadzwoń do nas! Pomoc drogową dobieramy do indywidualnych potrzeb Klienta. Dysponujemy również stacjonarnym warsztatem.
KONTAKT: 511 511 700ikona pomoc drogowa i holowanie auta

Holowanie Wawer

Transport pojazdów lawetą. Holowanie aut osobowych w Warszawie i okolicy.
WIĘCEJ
ikona mobilny serwis i naprawy samochodów

Mobilny Warsztat Wawer

Diagnostyka i naprawy samochodów od ręki z dojazdem do Klienta.
WIĘCEJ

Przebieg pomocy drogowej na Wawrze

Jak działa pomoc drogowa w Besthol?

Szczegóły każdego zlecenia ustalamy telefonicznie z Klientem. Podczas rozmowy prosimy o opisanie widocznych objawów awarii i podanie danych auta (tj.: model, marka, rok produkcji, pojemność, moc silnika). Na podstawie informacji od Klienta dobieramy najlepszą formę pomocy i ustalamy z Klientem godzinę przyjazdu mobilnego serwisu lub lawety. Przed przyjazdem na miejsce potwierdzamy zlecenie telefonicznie, a następnie dojeżdżamy we wskazany adres i przeprowadzamy naprawę lub holowanie.

Laweta Wawer


Bezpieczny transport aut lawetą

Oferta holowania

Holujemy auta powypadkowe, a także pojazdy z awarią, która uniemożliwia dalszą jazdę. Lawety dostosowane są do transportu pojazdów z niskim zawieszeniem oraz z uszkodzonym układem jezdnym.

W kabinie lawety dysponujemy miejscem dla 2 pasażerów, a każdy transportowany pojazd zabezpiecza ubezpieczenie przewoźnika. Cennik holowania znajduje się w osobnej zakładce.


Mobilny mechanik Wawer


Naprawa auta od ręki w dowolnym miejscu

Oferta mobilnego serwisu

Diagnozujemy i naprawiamy samochody osobowe z dojazdem do Klienta. Dojeżdżamy we wskazany adres i wykonujemy usługi "od ręki". Usprawniamy auta bez konieczności wizyty w stacjonarnym warsztacie.

Mobilne serwisy wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który pozwala na przeprowadzenie profesjonalnych napraw mechanicznych i elektrycznych w każdych warunkach.

mapa działania pomocy drogowej w Warszawie

Obręb pomocy drogowej - Wawer


ZADAJ NAM PYTANIE

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: 511 511 700


    Dojedziemy na każdą ulicę w dzielnicy Wawer

    Podczas umawiania zlecenia prosimy o podanie lokalizacji pojazdu. Mobilny serwis lub laweta dojadą we wskazany adres, aby wykonać naprawę lub holowanie.