besthol holowanie auta laweta Warszawa Polska Europa transport
Laweta Warszawa – usługi holowania i transportu pojazdów
24 maja 2017
Besthol pomoc drogowa warszawa najlepszy mobilny warsztat samochodowy
Pomoc drogowa Warszawa jako alternatywa stacjonarnych serwisów
24 maja 2017

Mobilny mechanik i elektryk samochodowy Warszawa – czym są usługi mobilnego warsztatu?

Mechanik i elektryk samochodowy Warszawa

Mechanik i elektryk samochodowy Warszawa

Mobilne warsztaty zyskują sobie coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje je innowacyjne podejście do pracy w branży mechaniki samochodowe. Pracy, w której trzeba wciąż się rozwijać i wychodzić naprzeciw potrzebom kierowców. To właśnie odpowiadanie na owe potrzeby jest jednym z głównych celów Besthol.

Mechanik i elektryk samochodowy Warszawa – usługi mobilne

Usługi świadczone przez mobilne warsztaty samochodowe tak naprawdę nie różnią się od tych oferowanych przez warsztaty stacjonarne. Różni je jednak to, gdzie są świadczone. O ile w przypadku stacjonarnych warsztatów to klient musi przyjechać do mechanika czy elektryka, w przypadku warsztatów mobilnych to specjaliści przyjeżdżają w miejsce wyznaczone przez klienta. I to właśnie tam przeprowadzają diagnostykę pojazdu i naprawiają odnalezione usterki. Jak łatwo zauważyć, rozwiązanie to jest szalenie komfortowe dla kierowców. Nie muszą oni bowiem ani jechać do warsztatu, ani, w sytuacjach awaryjnych, płacić za odholowanie samochodu.

Mechanik i elektryk samochodowy Warszawa – zakres usług

W Besthol – dokładnie tak, jak w typowym warsztacie stacjonarnym – zajmujemy się tak mechaniką, jak i elektryką samochodową. Świadczone przez nas usługi z zakresu mechaniki samochodowej obejmują m.in. naprawy układu paliwowego (w tym np. wymiany filtrów paliwa, pomp wstępnych paliwa czy czujników ciśnienia paliwa oraz tzw. osuszanie baku), naprawy układu hamulcowego (w tym np. wymiany tarcz, przewodów, klocków i szczęk hamulcowych), naprawy zawieszenia (w tym np. wymiany sworzni, wahaczy, amortyzatorów, przegubów etc.), naprawy układu sterowania silnikiem (w tym np. wymiany przewodów i aparatów zapłonowych, cewek i świec żarowych), naprawy układu kierowniczego (w tym np. naprawy maglownicy, przekładni i drążków kierowniczych oraz pompy wspomagania), naprawy układu chłodzenia (w tym np. wymiany chłodnicy i termostatu) oraz naprawy układu klimatyzacji (w tym np. wymiany chłodnicy klimatyzacji oraz kompresorów) etc.

Nasi elektrycy samochodowi zajmują się natomiast diagnostyką komputerową pojazdów, wymianami akumulatorów, awaryjnym odpalaniem auta (przy wykorzystaniu przewodów rozruchowych), naprawami oraz wymianami alternatorów, rozruszników i liczników, a także montowaniem i demontowaniem alarmów samochodowych etc.

Dzięki wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom mechaników i elektryków pracujących w Besthol oraz doskonale wyposażonym pojazdom, którymi się poruszamy, jesteśmy w stanie naprawić nawet bardzo poważne usterki techniczne w terenie.

Mechanik i elektryk samochodowy Warszawa – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Besthol stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów. Dlaczego tak chętnie korzystają oni z naszych usług? Między innymi dlatego, że:

• Pracujemy siedem dni w tygodniu, przez całą dobę (tak więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy naszemu klientowi przydarzy się awaria czy stłuczka, może liczyć na naszą pomoc).

• Zawsze wyceniamy naprawę/wymianę części przed rozpoczęciem pracy (dzięki transparencji klient może mieć absolutną pewność, że nie zostanie oszukany).

• Pracują u nas tylko najlepiej wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

• Przyjeżdżamy m.in. do domów klientów oraz ich miejsc pracy, a więc tak naprawdę wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczą (my naprawiamy samochód, a klient może skupić się na załatwianiu swoich spraw).

• Oferujemy usługi typu door to door (przyjeżdżamy po samochód, a po zrealizowaniu danej usługi, np. naprawy, odstawiamy w wybrane przez klienta miejsce).

Wszystkich kierowców poszukujących godnych zaufania mechaników i elektryków samochodowych zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT BESTHOL

Całodobowy tel. 697-598-149