fbpx

Wypompowanie źle zatankowanego paliwa i osuszanie baku

Wypompowanie źle zatankowanego paliwa

Wypompowanie źle zatankowanego paliwa

Zatankowałeś złe paliwo? Zobacz co należy zrobić!

Jeżeli w baku zamiast diesla znajduje się benzyna lub zamiast benzyny – diesel, to najlepszym rozwiązaniem jest, aby nie odpalać auta. Jednak czasami kierowca orientuje się, że źle zalał paliwo dopiero po przejechaniu jakiegoś odcinka trasy. Wówczas również należy się niezwłocznie zatrzymać i zgasić silnik, ponieważ jazda na niewłaściwym paliwie powoduje uszkodzenie układu paliwowego. Kolejnym krokiem jest wykonanie procedury wypompowania źle zatankowanego paliwa, a następnie należy przepłukać układ paliwowy właściwym paliwem. Na koniec konieczne jest podpięcie komputera diagnostycznego i usunięcie błędów. Jeżeli właśnie potrzebujesz pomocy w Warszawie lub okolicy – zadzwoń pod tel. 697-598-149. Nasi mechanicy przyjadą do Ciebie i wykonują wszystkie czynności, aby auto mogło ruszyć w dalszą podróż. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godz. 9:00-23:00.

Bardzo często dzwonią do nas klienci i pytają: „Źle zatankowałem paliwo, co mam zrobić?”. Zazwyczaj źle zatankowane paliwo wynika z naszego pośpiechu i chwilowego roztargnienia. Po odejściu od dystrybutora nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wykonaliśmy błędne tankowanie. Dopiero po przejechaniu jakiegoś odcinka drogi zauważamy, że coś złego dzieje się z naszym autem. Pojazd po błędnym tankowaniu zaczyna tracić moc i dusi się / dławi.

TELEFON KONTAKTOWY DO NASZEJ POMOCY DROGOWEJ: 697-598-149

Nasza pomoc drogowa zjawia się na miejscu zdarzenia nawet w 15 minut od otrzymanego zgłoszenia, a następnie rozpoczynamy proces wypompowania paliwa źle zatankowanego (spuszczanie paliwa ze zbiornika z baku). Usługę wypompowania paliwa wykonujemy na miejscu zdarzenia. Osuszanie baku i spuszczanie źle zatankowanego paliwa kończymy zalaniem odpowiedniego paliwa i płukaniem układu paliwowego. Po całym procesie osuszania baku odpalamy auto, podpinamy komputer diagnostyczny i kasujemy błędy.

Jeżeli źle zatankowałeś paliwo (np. zatankowałeś benzynę zamiast diesla) i potrzebujesz osuszania baku i wypompowania źle zatankowanego paliwa – zadzwoń teraz: 697-598-149.

Dane kontaktowe do naszej firmy znajdują się TUTAJ.

Opinie na temat naszych usług przeczytać można: TUTAJ lub TUTAJ.