fbpx

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych Warszawa

wymiana klocków i tarcz hamulcowych

wymiana klocków i tarcz hamulcowych

KONTAKT: 511 511 700

OTWARTE CODZIENNIE: 9:00 – 23:00
ADRES: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

wymiana tarcz i klocków hamulcowych

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych Warszawa – Dobieramy odpowiednie klocki i tarcze hamulcowe do każdego auta i przeprowadzamy ich wymianę w warsztacie samochodowym przy ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany. Wyceniamy klocki i tarcze różnych producentów, aby Klient sam mógł dokonać wyboru montowanych części. Następnie przedstawiamy kompletny kosztorys wraz z ceną usługi, a po akceptacji rozpoczynamy wymianę. Istnieje też możliwość skorzystania z samej usługi wymiany klocków i tarcz. Wówczas Klienci dostarczają zakupione przez siebie części. Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700 i umów się na wymianę klocków i tarcz hamulcowych. Wykonujemy także naprawy z dojazdem do Klienta we wskazane miejsce na terenie Warszawy i okolic. 

OFERTA:

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych 
– Mechanika samochodowa

 Elektryka samochodowa 
Stacjonarny warsztat samochodowy
– Pomoc drogowa i Holowanie

ZALETY:

Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Wystawiamy protokoły naprawcze 
– Wyceniamy części i usługę przed rozpoczęciem pracy
– Wykonujemy naprawy z dojazdem i na warsztacie

KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy wymianę klocków i tarcz hamulcowych oraz wiele innych napraw mechanicznych i elektrycznych. Pracujemy na naszym stacjonarnym warsztacie samochodowym (ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany), a także dojeżdżamy we wskazane przez Klienta miejsce na terenie Warszawy i okolic. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową, ogólną diagnostykę usterki oraz naprawy mechaniczne i elektryczne. Dysponujemy także pomocą drogową i auto holowaniem. Posiadając tak szeroki zakres usług jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią pomoc dla każdego Klienta.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy aucie, to wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer 511-511-700 i opiszesz objawy usterki lub sytuację, w jakiej się znajdujesz. Nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc dla Ciebie. Mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną na warsztacie, wyceniamy naprawę, przedstawiamy kosztorys, a po akceptacji naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Warsztat samochodowy wyposażony jest w biuro z poczekalnią (z WiFi), dzięki czemu Klienci mogą bez problemu odpocząć w oczekiwaniu na naprawę auta. Dysponujemy także autami zastępczymi w przypadku napraw, które wymagają znacznie więcej czasu.

Interesuje Cię wymiana klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych? Wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

warsztat samochodowy warszawa mechanik elektryk warszawa

USŁUGI:

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych 

Mechanika samochodowa 

Elektryka samochodowa 

Stacjonarny warsztat samochodowy i naprawy z dojazdem

Holowanie samochodów

 KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, Wymiana klocków i tarcz, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 511-511-700.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.