fbpx

Wymiana alternatora z dojazdem do Klienta w Warszawie

wymiana alternatora

wymiana alternatora

Warszawa i okolice

WYMIANA ALTERNATORA Z DOJAZDEM – Musisz pilnie wymienić alternator w aucie? Zadzwoń pod tel. 697-598-149. Dojeżdżamy do Klientów i wymieniamy alternatory we wskazanym miejscu. Dysponujemy nowymi i regenerowanymi alternatorami. Dajemy gwarancję na montowane alternatory.

alternatory

Wymiana alternatora to częsta naprawa, którą wykonujemy w pojazdach Klientów z dojazdem we wskazany adres. Podczas rozmowy telefonicznej prosimy Klientów o opisanie objawów awarii. Już podczas takiej pierwszej rozmowy jesteśmy w stanie postawić wstępną diagnozę, którą weryfikujemy po przyjechaniu na miejsce. Nasz mobilny warsztat samochodowy wyposażony jest w nowe i regenerowane alternatory. Czym zatem jest alternator? Jakie są objawy jego uszkodzenia i jak przebiega wymiana?

Co to jest alternator?

Aby w prosty sposób opisać czym jest alternator zacznijmy od wyjaśnienia czym jest akumulator. W każdym aucie akumulator pełni funkcję baterii zasilającej pojazd. Jednak aby ta „bateria” skutecznie zasilała pojazd musi posiadać odpowiedni sposób ładowania. Właśnie do tego służy alternator. Zatem alternator to nic innego jak urządzenie, które generuje w aucie prąd.

Objawy uszkodzonego alternatora:

• Zapalona kontrolka ładowania akumulatora;

• Szybkie rozładowywanie akumulatora;

• Zbyt niskie napięcie podawane do akumulatora;

• Niejednostajne świecenie świateł prowadzące do szybkiego przepalenia żarówek;

• Podczas jazdy zapalenie się kontrolki akumulatora, a po przejechaniu kilku kolejnych kilometrów z zapaloną kontrolką – zapalenie się kolejnych kontrolek na desce rozdzielczej. W przypadku dalszej jazdy brak ładowania i zatrzymanie się pojazdu oraz brak możliwości odpalenia;

• Brak zapalonej kontrolki ładowania akumulatora podczas włączonego zapłonu (przy zgaszonym silniku).

Co najczęściej się psuje w alternatorze? Jakie są usterki alternatora?

• Zużyte łożyska;

• Zużyte szczotki;

• Przebicia w uzwojeniu;

• Zwarcie;

• Wadliwy regulator napięcia;

• Pęknięta obudowa, która nie chroni przed wpływem czynników zewnętrznych;

• Zatarcie spowodowane brudem i zanieczyszczeniami.

Wymiana alternatora:

Alternator możemy wymienić na nowy bądź regenerowany. Aby dokonać wymiany konieczne będzie wymontowanie alternatora z pojazdu. Czynność tą rozpoczynamy od zdjęcia paska napędzającego alternator. Kolejnym krokiem jest odłączenie akumulatora od dochodzących do niego przewodów i odkręcenie go z mocowań. Następnie montujemy nowy alternator w miejsce starego wykonując wspomniane czynności w odwrotnej kolejności. Przy wymianie alternatora powinniśmy zwrócić uwagę również na stan paska, który napędza alternator i rozważyć także jego wymianę po oględzinach.

Jeżeli przydarzyła Ci się nagła usterka w aucie lub od jakiegoś czasu odczuwasz niepokojące objawy, które świadczą o nienaturalnej pracy Twojego auta – skontaktuj się z nami. Wymiana alternatora i inne usługi mechaniczne oraz elektryczne świadczone są na terenie Warszawy i okolic. Skontaktuj się z nami za pomocą tel. 697-598-149 lub wysyłając maila na adres biuro@besthol.pl

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.