fbpx

Warsztatowe naprawy z ostatnich tygodni

warsztatowe naprawy z ostatnich tygodni

Codziennie na halę warsztatową wjeżdżają auta różnych marek. W większości przypadków Klient zgłasza objawy awarii i prosi o postawienie diagnostyki oraz naprawę awarii. Zdarzają się również sytuacje, w których diagnostyka została już postawiona, jednak z jakichś przyczyn usterka nie została usunięta. Zatem jakie naprawy wykonywaliśmy w ostatnich tygodniach?

Warsztatowe naprawy aut

Zanim rozpoczniemy naprawę auta konieczne jest postawienie poprawnej diagnostyki usterki. Dlatego też większość prac naprawczych poprzedza diagnostyka komputerowa i diagnostyka manualna w wykonaniu mechanika lub elektryka samochodowego. Po postawieniu diagnozy specjalista kontaktuje się z właścicielem auta, aby przestawić mu plan naprawczy i wycenę. Oczywiście zdarzają się przypadki, w których Klient przyjeżdża do warsztatu na naprawę auta z już wcześniej postawioną diagnostyką. Wówczas przy przyjęciu pojazdu jesteśmy w stanie wycenić naprawę. Docelowa naprawa auta zawsze wykonywana jest po akceptacji Klienta.

Podczas ostatnich tygodni wykonywaliśmy m.in. eksploatacyjne wymiany oleju silnikowego i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych, a także wymiany skrzyni biegów, pompy wody i pompy paliwa. Wymienialiśmy również m.in. alternatory, rozruszniki, akumulatory, amortyzatory, wahacze,  lampy i przewody hamulcowe.

warsztatowe naprawy z ostatnich tygodni
warsztatowe naprawy z ostatnich tygodni

Różnorodność warsztatowych napraw 

Zakres napraw motoryzacyjnych, które wykonujemy na warsztacie jest szeroki. Szczegółowe rozpiski usług znaleźć można w dwóch zakładkach. Naprawy mechaniki samochodowej zostały wyszczególnione: TUTAJ, natomiast rozpiska napraw elektryki samochodowej jest TUTAJ.

W razie konieczności naprawy auta zapraszamy do skorzystania z usług Besthol.

Dane kontaktowe znajdują się: TUTAJ.

Jak dojechać do warsztatu samochodowego Besthol? TUTAJ znajdują się wskazówki dojazdu.