Besthol wymiana alternatorów Warszawa, regeneracja alternatorów Warszawa, mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta 24h/7
Nowe i Regenerowane – ALTERNATORY – Gwarancja i Montaż
27 marca 2018
besthol - akumulator jak kupić akumulator Jak sprzedawcy oszukują na akumulatorach?
Jak sprzedawcy oszukują na akumulatorach?
18 lipca 2018

Nowe i Regenerowane – ROZRUSZNIKI – Gwarancja i Montaż

naprawa rozruszników Warszawa Besthol wymiana rozruszników Warszawa rozruszniki Warszawa alternatory akumulatory, mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta, elektryka samochodowa 24h

Besthol wymiana rozruszników Warszawa rozruszniki Warszawa alternatory akumulatory, mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta, elektryka samochodowa 24h naprawa rozruszników Warszawa

KONTAKT: 511 511 700

Potrzebujesz regenerowanego lub nowego ROZRUSZNIKA w DOBREJ CENIE z GWARANCJĄ I MONTAŻEM? Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700, a my telefonicznie wycenimy Ci rozrusznik wraz z montażem. PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I WYMIENIMY ROZRUSZNIK w dowolnej części Warszawy oraz przekażemy pisemną gwarancjęProwadzimy też stacjonarny warsztat. Zapraszamy do skorzystania z usług mobilnych lub do odwiedzenia stacjonarnego serwisu na ul. Herbowa 23 w Warszawie.

pomoc drogowa Warszawa, mobilny warsztat samochodowy, holowanie Warszawa, laweta Warszawa, mechanika Warszawa, elektryk samochodowy Warszawa, warsztat samochodowy Warszawa, serwis samochodowy Warszawa, awaryjne otwieranie samochodu Warszawa, awaryjne odpalanie samochodu Warszawa, osuszanie baku Warszawa, wypompowanie źle zatankowanego paliwa Warszawa, wymiana oleju Warszawa, alternatory Warszawa, wymiana akumulatora Warszawa, wymiana alternatora Warszawa

OFERTA:

Regenerowane rozruszniki
Nowe rozruszniki
Wymiana rozruszników z dojazdem na terenie Warszawy
– Mobilny i Stacjonarny serwis samochodowy
Kompleksowa diagnostyka usterki

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Montaż z dojazdem we wskazane miejsce w Warszawie
– Pisemna gwarancja na nowe i regenerowane rozruszniki
– Rozruszniki do aut wszystkich marek

CAŁODOBOWY KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy kompleksowe usługi diagnostyki i wymiany rozruszników z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy, a także w stacjonarnym serwisie samochodowym, mieszczącym się przy ulicy Herbowa 23 w Warszawie. Wykonujemy diagnostykę usterki, a następnie wyceniamy nowy i regenerowany rozrusznik, odpowiedni dla danego auta. Zawsze informujemy o całkowitych kosztach naprawy przed przystąpieniem do wymiany rozrusznika (tj. podajemy koszt nowego i/lub regenerowanego rozrusznika oraz koszt demontażu i montażu). Podczas naprawy demontujemy rozrusznik, a następnie montujemy sprawną część z dojazdem we wskazane miejsce, aby nie narażać Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w warsztacie. Nasi mechanicy są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto udzielamy pisemnej gwarancji na nowe i regenerowane rozruszniki.

Nowe i Regenerowane - ROZRUSZNIKI - Gwarancja i Montaż 1

Teraz aby wymienić rozrusznik nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd pod domem, pod biurem lub na drodze. Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).


Regeneracja rozrusznika lub wymiana rozrusznika na nową część są niezbędne dopiero po postawieniu diagnozy przez mechanika. Istnieje jednak kilka objawów, które mogą świadczyć o konieczności wymiany rozrusznika.

Objawy świadczące o problemie z rozrusznikiem:

  • Brak reakcji rozrusznika po przekręceniu kluczyka i próbie odpalenia (brak jakiejkolwiek reakcji po przekręceniu kluczyka w stacyjce bądź naciśnięciu przycisku startera; po przekręceniu kluczyka mogą załączać się i gasnąć kontrolki)
  • Brak reakcji rozrusznika po przekręceniu kluczyka i próbie odpalenia i dodatkowo słyszalny metaliczny odgłos (pojedynczy, metaliczny dźwięk bądź seria takich odgłosów)
  • Działający rozrusznik ale nie obracający wałem korbowym (nie można uruchomić silnika po przekręceniu kluczyka mimo słyszalnej pracy rozrusznika
  • Rozrusznik kręci się zbyt wolno
  • Rozrusznik działa, ale hałasuje

Naprawa rozruszników Warszawa – GWARANCJA:

Udzielamy gwarancji na montowane przez nas rozruszniki.

Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni jakości
regenerowanych i nowych podzespołów, które wymieniamy w ich pojazdach.

Zawsze przedstawiamy Klientom kompleksową wycenę
zarówno nowych rozruszników jak i tych regenerowanych.

Dajemy Klientom możliwość wyboru części nowej lub regenerowanej.

Naprawa rozruszników Warszawa – KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

Rozruszniki Warszawa – TEREN DZIAŁANIA:

Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy – Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Zapraszamy do współpracy – Ekipa Besthol