fbpx

Rozruszniki Warszawa – części i montaż

rozruszniki warszawa

rozruszniki warszawa

Warszawa i okolice

ROZRUSZNIKI WARSZAWA – wymiana rozrusznika z dojazdem do Klienta. Regenerowane i nowe rozruszniki dostępne od ręki z Gwarancją i wymianą. Zadzwoń pod tel. 697-598-149
pomoc drogowa Warszawa, mobilny warsztat samochodowy, holowanie Warszawa, laweta Warszawa, mechanika Warszawa, elektryk samochodowy Warszawa, warsztat samochodowy Warszawa, serwis samochodowy Warszawa, awaryjne otwieranie samochodu Warszawa, awaryjne odpalanie samochodu Warszawa, osuszanie baku Warszawa, wypompowanie źle zatankowanego paliwa Warszawa, wymiana oleju Warszawa, alternatory Warszawa, wymiana akumulatora Warszawa, wymiana alternatora Warszawa

ROZRUSZNIKI WARSZAWA:

Potrzebujesz nowego rozrusznika w dobrej cenie z gwarancją? A może chcesz zregenerować rozrusznik? Zadzwoń do nas, a my telefonicznie wycenimy Ci nowy lub regenerowany rozrusznik wraz z montażem. A następnie jeśli zdecydujesz się na naprawę – PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I WYMIENIMY ROZRUSZNIK NA NOWY LUB REGENEROWANY w dowolnej części Warszawy oraz przekażemy pisemną gwarancję.

Aby wezwać mechanika, który przyjedzie we wskazany adres i naprawi usterkę w samochodzie wystarczy zadzwonić pod tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).

Teraz nie musisz holować auta do warsztatu! Wystarczy wezwać mobilnego mechanika, który wymieni rozrusznik w aucie pod Twoim domem, pod biurem lub na drodze.


Masz problemy z rozruchem auta? Rozrusznik w Twoim samochodzie wymaga wymiany? Zadzwoń pod tel. 697-598-149 i wezwij mechanika, który wykona wymianę rozrusznika u Ciebie pod domem lub w innej, wskazanej przez Ciebie lokalizacji! Dysponujemy nowymi i regenerowanymi rozrusznikami. Na montowane przez nas części udzielamy gwarancji.

Nasz mobilny warsztat samochodowy działa w systemie od 9:00 do 23:00, dlatego niezależnie od pory dnia lub nocy jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie i wymienić rozrusznik, alternator, akumulator, a także wykonać diagnostykę komputerową i przeprowadzić każdą inną naprawę w Twoim aucie.

Rozruszniki, alternatory i akumulatory przywozimy ze sobą na miejsce usterki. Posiadamy części regenerowane oraz nowe. Zawsze przed rozpoczęciem pracy informujemy Klienta o kosztach rozrusznika nowego i regenerowanego, dzięki czemu Klient sam może podjąć decyzję dotyczącą tego, którą część zamontujemy w aucie.

Na wszystkie montowane rozruszniki udzielamy gwarancji!

Mobilny warsztat samochodowy pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, które w innym wypadku należałoby wydać na holowanie niesprawnego pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Mobilny serwis to również oszczędność czasu – ponieważ to nasi specjaliści przyjadą do Ciebie o wyznaczonej godzinie! Nie musisz stać w korkach jadąc do serwisu ani czekać na naprawę auta. Możesz zająć się swoimi sprawami, a my naprawimy Twój pojazd gdziekolwiek zechcesz. Posiadamy specjalistyczne pojazdy oraz wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę auta w dowolnym miejscu.


ROZRUSZNIKI WARSZAWA – KONTAKT:

Aby wezwać mechanika lub elektryka samochodowego na miejsce usterki – wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149. Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia nasi specjaliści przeprowadzą z Tobą krótką rozmowę, podczas której zapytają m.in. o objawy awarii i markę auta. Dzięki temu już telefonicznie będziemy w stanie postawić wstępną diagnozę i poinformować o kosztach naprawy. Po przyjechaniu na miejsce i wykonaniu kompleksowej diagnostyki nasi specjaliści potwierdzają diagnozę i przystępują do naprawy.

Tel: 697-598-149

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl


USŁUGI:

 • regeneracja rozruszników
 • wymiana rozruszników
 • regeneracja i wymiana alternatorów
 • regeneracja i wymiana akumulatorów
 • diagnostyka komputerowa
 • mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta
 • awaryjne odpalanie auta z kabli rozruchowych
 • awaryjne otwieranie auta
 • wypompowanie źle zatankowanego paliwa – osuszanie baku
 • holowanie i transport pojazdów

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Rozruszniki Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

 • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

 • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

 • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

 • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.