mobilny mechanik i mobilny warsztat samochodowy Warszawa besthol 24h
Czym jest mobilny warsztat samochodowy?
3 stycznia 2017
Profesjonalna i tania pomoc drogowa w Warszawie 2
Jak zapobiec zamarzaniu drzwi w aucie?
13 stycznia 2017

Profesjonalna i tania pomoc drogowa w Warszawie

Profesjonalna i tania pomoc drogowa w Warszawie 3

Besthol pomoc drogowa holowanie i laweta mobilny serwis w warszawie

Czym zajmuje się pomoc drogowa, w mniejszym lub większym stopniu wie każdy kierowca. Warto jednak pamiętać, że świadczone w jej ramach usługi mogą być bardziej zróżnicowane, niż wydaje się to na pierwszy rzut oka. Sprawdźmy, z jakimi problemami możemy zatelefonować po pomoc drogową!

Laweta i holowanie

Jedną z najważniejszych usług oferowanych przez pomoc drogową jest holowanie samochodu. Może być ono potrzebne nie tylko w przypadku nagłej awarii na drodze, lecz również w sytuacjach zupełnie innych, np. wtedy, gdy trzeba przetransportować nowo zakupione auto, które nie jest jeszcze ubezpieczone lub nie ma ważnego przeglądu, a co za tym idzie kierowca nie może poruszać się nim po ulicach zgodnie z prawem.

Awarie i usterki

W przypadku nagłej awarii czy pojawienia się jakichkolwiek problemów technicznych (mechanicznych czy związanych z elektryką samochodu) w trasie auto nie musi być jednak odholowane do warsztatu. I tak np. nasza pomoc drogowa, będąca również mobilnym warsztatem samochodowym, dokonuje diagnostyki i napraw wszelkich usterek na miejscu, czyli tam, dokąd została wezwana. Tym samym zakres naszych usług nie ogranicza się, jak ma to miejsce w większości przypadków, do holowania samochodu. Dzięki naprawie „w terenie” kierowca oszczędza czas i pieniądze, gdyż już w krótkim czasie od wezwania pomocy drogowej może ruszać dalej!

Wymiana części

Przyczyną niektórych problemów na drodze może być zniszczenie wybranych części samochodowych. Świadczone przez nas usługi z zakresu pomocy drogowej zawierają ich wymianę, również na miejscu. Tak więc, tu znów, wezwanie pomocy drogowej zdecydowanie ułatwia cały proces przywracania samochodu do pożądanego stanu.

Problemy z odpalaniem

Pomoc drogowa doskonale sprawdza się również w przypadku kłopotów z odpalaniem – co jest problemem dość powszechnym w sezonie zimowym. Jako że nie każdy kierowca jest w posiadaniu kabli rozruchowych oraz nie każdy będzie miał pod ręką sąsiada, który pozwoli mu na naładowanie akumulatora przy wykorzystaniu własnego samochodu, wezwanie pomocy drogowej jest najlepszym rozwiązaniem, by szybko poradzić sobie z niemożnością odpalenia auta. Pamiętajmy, że rano liczy się czas – gdy spieszymy się do pracy czy musimy odwieźć dzieci do szkoły, nie mamy czasu do stracenia i ważne są przede wszystkim szybkie i efektywne działania (tym bardziej, że w takich miastach, jak Warszawa, każdego poranka wisi nad nami widmo korków, przed którymi każdy chciałby przecież uciec).

Inne usługi

Pomoc drogowa, oprócz części zamiennych, dowozi również, na życzenie klienta, paliwo. I tak, niezależnie od tego, jaki rodzaj silnika mamy w naszym samochodzie, jeśli w trasie skończyło się nam paliwo i nie mamy możliwości, by dostać się na stację benzynową, telefon do pomocy drogowej pomoże szybko rozwiązać problem.

Pomoc drogowa okazuje się pomocna również wtedy, gdy np. zgubiliśmy kluczyk do własnego auta, a więc, w związku z tym, nie możemy się do niego dostać, lub gdy drzwi do naszego samochodu zamarzły i nie możemy ich otworzyć.

Podsumowanie

Jak widać, zakres usług oferowanych przez pomoc drogową jest naprawdę szeroki. Besthol oferuje ponadto, jak zostało wspomniane, diagnostykę oraz wszelkie usługi naprawcze – wszystko to na miejscu, w korzystnych cenach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu! Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Całodobowy kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – ekipa Besthol

Tel. 697-598-149