fbpx

Profesjonalna i tania pomoc drogowa w Warszawie

tania pomoc drogowa

tania pomoc drogowa

Warszawa i okolice

TANIA POMOC DROGOWA: zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych oraz motocykli. Wykonujemy również naprawy aut na drodze. Pomagamy w sytuacji źle zatankowanego paliwa. Interesuje Cię tania pomoc drogowa? – ZADZWOŃ!

Każdy kierowca w większym lub mniejszym stopniu wie, czym zajmuje się pomoc drogowa. Warto jednak pamiętać, że usługi świadczone w ramach pomocy drogowej mogą być bardziej zróżnicowane, niż wydaje się to na pierwszy rzut oka. Sprawdźmy, z jakimi problemami możemy zatelefonować po pomoc drogową!

1. Laweta i holowanie

Jedną z najważniejszych usług oferowanych przez pomoc drogową jest holowanie samochodu. Może być ono potrzebne nie tylko w przypadku nagłej awarii na drodze, lecz również w sytuacjach zupełnie innych, np. wtedy, gdy trzeba przetransportować nowo zakupione auto, które nie jest jeszcze ubezpieczone lub nie ma ważnego przeglądu, a co za tym idzie kierowca nie może poruszać się nim po ulicach zgodnie z prawem.

2. Awarie i usterki

Pomoc drogowa jest przydatna w przypadku nagłej awarii/usterki auta na drodze lub pod domem. Pojawienie się jakichkolwiek problemów technicznych (mechanicznych czy związanych z elektryką) nie oznacza jednak, że auto musi być odholowane do warsztatu. Nasza pomoc drogowa, będąca również mobilnym warsztatem samochodowym, wykonuje diagnostykę i naprawy wszelkich usterek na miejscu wystąpienia awarii. Tym samym zakres naszych usług nie ogranicza się do holowania samochodu. Dzięki naprawie „w terenie” kierowca oszczędza czas i pieniądze, gdyż już w krótkim czasie od wezwania pomocy drogowej może ruszać dalej!

3. Wymiana części

Przyczyną niektórych problemów na drodze może być zniszczenie niektórych części samochodowych. Świadczone przez nas usługi z zakresu pomocy drogowej zawierają ich wymianę, również na miejscu. Tak więc, tu znów, wezwanie pomocy drogowej zdecydowanie ułatwia cały proces przywracania samochodu do pożądanego stanu.

4. Problemy z odpalaniem

Pomoc drogowa doskonale sprawdza się również w przypadku kłopotów z odpalaniem. Jako że nie każdy kierowca jest w posiadaniu kabli rozruchowych oraz nie każdy będzie miał pod ręką sąsiada, który pozwoli mu na naładowanie akumulatora przy wykorzystaniu własnego samochodu, to wezwanie pomocy drogowej jest najlepszym rozwiązaniem. Pomoc drogowa szybko poradzi sobie z niemożnością odpalenia auta. Pamiętajmy, że rano liczy się czas – gdy spieszymy się do pracy czy musimy odwieźć dzieci do szkoły, nie mamy czasu do stracenia i ważne są przede wszystkim szybkie i efektywne działania (tym bardziej, że w takich miastach, jak Warszawa, każdego poranka wisi nad nami widmo korków, przed którymi każdy chciałby przecież uciec).

5. Inne usługi

Pomoc drogowa, oprócz części zamiennych, dowozi również, na życzenie klienta, paliwo. I tak, niezależnie od tego, jaki rodzaj silnika mamy w naszym samochodzie, jeśli w trasie skończyło się nam paliwo i nie mamy możliwości, by dostać się na stację benzynową, telefon do pomocy drogowej pomoże szybko rozwiązać problem. Innym problemem, z którym bez wątpienia poradzi sobie pomoc drogowa jest wypompowanie źle zatankowanego paliwa czyli tzw. osuszanie baku.

Pomoc drogowa okazuje się być pomocna również wtedy, gdy np. zgubiliśmy kluczyk do własnego auta, a więc, w związku z tym, nie możemy się do niego dostać, lub gdy drzwi do naszego samochodu zamarzły i nie możemy ich otworzyć.

Podsumowanie

Jak widać, zakres usług oferowanych przez pomoc drogową jest naprawdę szeroki. Besthol oferuje ponadto diagnostykę oraz wszelkie usługi naprawcze – wszystko to na miejscu, w korzystnych cenach, od godz. 9:00 do 23:00, przez siedem dni w tygodniu! Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – ekipa Besthol

Tel. 697-598-149

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.