Besthol - holowanie Hondy Accord pomoc drogowa i auto laweta 24h Warszawa. Całodobowy mobilny warsztat samochodowy Warszawa, elektryk i mechanik. Zadzwoń teraz! 697-598-149
Holowanie auta – pomoc drogowa 24h Warszawa
10 maja 2016
Besthol - pomoc drogowa 24h Warszawa, transport pojazdów, holowanie, auto laweta Warszawa 24h. Całodobowy mobilny warsztat samochodowa. Zadzwoń teraz! 697-598-149
Ford Focus, Volkswagen Sirocco – pomoc drogowa
10 maja 2016

Pomoc drogowa na wagę złota w nagłej sytuacji

Besthol - transport aut, motorów, quadów, maszyn. Pomoc drogowa Warszawa 24h, laweta Warszawa, holowanie Warszawa, mobilny warsztat samochodowy. Zadzwoń teraz! 697-598-149

Besthol - transport aut, motorów, quadów, maszyn. Pomoc drogowa Warszawa 24h, laweta Warszawa, holowanie Warszawa, mobilny warsztat samochodowy. Zadzwoń teraz! 697-598-149

Na co dzień, w trakcie jazdy kierowcy nie potrzebują niczego więcej, jak tylko auta, stacji benzynowej i dobrej drogi do celu. Niestety może się jednak zdarzyć, że samochód odmówi nam posłuszeństwa na trasie. Kierowcy z reguły nie są przygotowani na taką okoliczność. Co zatem zrobić w chwili, kiedy niespodziewanie auto przestanie z nami współpracować na drodze?

Niewątpliwie pierwszą rzeczą o jakiej każdy kierowca powinien pomyśleć w takiej sytuacji jest odpowiednie oznakowanie miejsca usterki. Tego każdy kierowca uczy się podczas kursu prawa jazdy, zatem nie powinno stanowić to dla nas większego problemu. Kłopoty pojawiają się jednak w chwili, kiedy należy zdiagnozować i naprawić usterkę lub też odholować auto do mechanika samochodowego.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma Besthol, która świadczy usługi takie jak całodobowa pomoc drogowa Warszawa i okolice, holowanie 24 h na terenie Warszawy i okolic, całodobowa mechanika samochodowa, elektryka i elektronika samochodowa, laweta Warszawa i okolice.

W dniu wczorajszym specjalista firmy Besthol, świadczący usługi pomocy drogowej i mobilnego  warsztatu wraz z auto lawetą został wezwany do zdarzenia jakie miało miejsce w Warszawie. Kierowca auta Opel Astra poinformował telefonicznie o awarii auta. Na miejscu pracownik Besthol załadował auto z urwanym wahaczem na lawetę i odtransportował auto do naprawy.

Transport i holowanie samochodów z urwanym wahaczem, pękniętą sprężyną, urwaną końcówką kierowniczą i każdą inną usterką powodującą niesprawny układ kierowniczy i jezdny nie stwarza dla specjalistów Besthol żadnego problemu. Dzięki odpowiednim wózkom transportowym w jakie firma jest wyposażona holowanie odbywa się sprawnie i szybko. Całodobowa pomoc drogowa Warszawa to usługa, która może się przydać każdemu warszawskiemu kierowcy.

Zachęcamy do zapisania numeru telefonu: 697-598-149 i użycie go niezależnie od pory dnia lub nocy w sytuacji kryzysowej na drodze.