fbpx

Pomoc drogowa – Ford Focus, Volkswagen Sirocco

pomoc drogowa - ford focus

pomoc drogowa - ford focus

Pomoc drogowa – Ford Focus, Volkswagen Sirocco

Tym razem w nocy firma Besthol pomogła dwóm Klientom. Pierwszym z nich okazał się Kierowca auta marki Ford Focus. Dyżurny pracownik Besthol zgodnie z procedurą odebrał zgłoszenie dotyczące auto holowania. Telefonicznie zdobył wszystkie wymagane informacje i dowiedział się, że zdarzenie miało miejsce na Bielanach. Z informacji uzyskanych przez dyżurnego – kierowca Forda odpalił swój pojazd, przygotował się do jazdy, rozpoczął podróż i w jej trakcie zorientował się, że auto ciężko się prowadzi. Postanowił zatem zatrzymać pojazd i sprawdzić przyczynę zaistniałej sytuacji. Szybko spostrzegł, że dalsza podróż nie będzie możliwa, ponieważ dwa koła zostały przebite. Stało się to najprawdopodobniej na parkingu jeszcze przed startem. Dyżurny pracownik Besthol wysłał auto lawetę pod wskazany adres. Pomoc drogowa przyjechała zgodnie z planem i odholowała auto we wskazane przez Klienta miejsce.

Tej samej nocy awarii na drodze uległo auto marki Volkswagen Scirocco. Kobieta prowadząca samochód wpadła w poślizg nieopodal miejscowości Zegrze. Pojazd skończył swą podróż w rowie. Na szczęście Pani kierującej pojazdem nic się nie stało i o własnych siłach była w stanie wezwać pomoc drogową na miejsce zdarzenia. Pomoc drogowa Besthol bez problemu wyciągnęła auto z rowu i odholowała we wskazany adres zabierając kierowcę auta ze sobą.

Usługi Besthol

W celu skorzystania z usług takich jak: pomoc drogowa oraz auto holowanie prosimy o kontakt telefoniczny. Dyżurny pracownik Besthol dostępny jest zawsze pod numerem telefonu: 697-598-149