fbpx

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora z dojazdem!

odpalanie samochodu z kabli rozruchowych

odpalanie samochodu z kabli rozruchowych

Warszawa i okolice

ODPALANIE SAMOCHODU Z KABLI ROZRUCHOWYCH: wykonujemy awaryjne odpalanie aut na terenie Warszawy oraz wymiany akumulatorów. W razie potrzeby mamy akumulatory na stanie, więc jesteśmy w stanie pomóc również w nocy – ZADZWOŃ!

Jedną z najczęściej realizowanych przez nas usług, szczególnie zimą, jest awaryjne odpalanie samochodu, czyli, najprościej rzecz ujmując, tzw. odpalanie auta z kabli. Choć zadanie to wydaje się na pierwszy rzut oka dość proste, nie wszyscy kierowcy (i nie w każdej sytuacji) są w stanie sobie z nim poradzić. Gdy potrzebna jest pomoc przy odpalaniu auta, najlepiej jest zadzwonić po profesjonalistów!

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i ładowanie akumulatora

Kłopoty z odpalaniem auta w zimowe poranki i wieczory spędzają sen z powiek bardzo wielu kierowców mieszkających w polskich miastach (jak np. Warszawa). Najczęściej, aby poradzić sobie z tego typu problemem wystarczy wykorzystać tzw. kable (przewody) rozruchowe, które po podłączeniu do innego akumulatora pozwolą nam odpalić samochód. Sprawa jest dość prosta – przy założeniu, że mamy w pobliżu służącego pomocą sąsiada ze sprawnym samochodem i któryś z nas owe kable rozruchowe posiada. Nietrudno jednak o sytuację, w której któryś z tych dwóch warunków nie zostanie spełniony, zwłaszcza, że w bardzo wielu przypadkach przewody rozruchowe, które posiadają kierowcy nie są wystarczająco dobre, aby poradzić sobie z każdym odpalaniem.

Wymiana akumulatora?

Załóżmy, że udało nam się poprosić o pomoc innego kierowcę. Co zrobić, jeśli standardowa procedura odpalania auta z kabli nie przyniosła oczekiwanych rezultatów? Wówczas należy liczyć się z potencjalną koniecznością wymiany akumulatora. Niezbędna będzie więc profesjonalna diagnostyka, której nikt we własnym zakresie nie przeprowadzi.

Pomoc przy odpalaniu auta – czemu warto skorzystać z naszych usług?

Na samym początku warto przypomnieć, że nasz mobilny warsztat samochodowy pracuje w godz. 9:00-23:00, a więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy pojawią się problemy z odpaleniem samochodu (czy to konieczność odpalenia auta z przewodów czy nawet wymiany akumulatora), będziemy w stanie bardzo szybko poradzić sobie z problemem i przywrócić klientowi możliwość poruszania się własnym samochodem.

Z pewnością istnieje wielu kierowców, którzy z awaryjnym odpalaniem auta wolą radzić sobie sami, niemniej trzeba pamiętać, że nie zawsze będziemy mieli w pobliżu kogoś, kto pozwoli nam skorzystać z akumulatora własnego samochodu. Co więcej, problemy z odpalaniem auta mogą mieć naturę dużo bardziej poważną i konieczne będzie nie ładowanie, lecz wymiana akumulatora. Wezwanie naszych mechaników w razie problemów z odpaleniem samochodu jest najlepszym wyjściem – zapewniamy najwyższej jakości usługi na miejscu, u klienta; dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem; przeprowadzamy pełną diagnostykę pojazdu; odpalamy go bądź z kabli rozruchowych, bądź, jeśli jest taka konieczność, wymieniamy jego akumulator na nowy, zgodnie z życzeniem i możliwościami finansowymi klienta (wszystkie oferowane i montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją).

Oferujemy więc kompleksową obsługę z zakresu awaryjnego odpalania samochodów oraz wymiany części – cały tydzień, w godz. 9:00 – 23:00, przy wykorzystaniu niezawodnego sprzętu, by zapewnić naszym klientom jak największą wygodę!

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora – jak wezwać mechanika?

W razie konieczności odpalenia pojazdu z przewodów rozruchowych lub wymiany akumulatora zadzwoń pod: 697-598-149. Pełnimy dyżury we wszystkie dni tygodnia w godz. 9:00 – 23:00. Dysponujemy nowymi akumulatorami na wymianę.

Zapraszamy do współpracy – Ekipa BESTHOL

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce np. odpalanie samochodu z kabli rozruchowych, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.