Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora z dojazdem! 2
Pomyłka przy tankowaniu? Sprawdź, co dalej!
8 grudnia 2016
Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora z dojazdem! 3
KARTA RABATOWA -20 ZŁ NA DOWOLNĄ USŁUGĘ
14 grudnia 2016

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora z dojazdem!

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora z dojazdem! 4

BESTHOL Warszawa odpalanie samochodu z kabli rozruchowych

Jedną z najczęściej realizowanych przez nas usług, szczególnie zimą, jest awaryjne odpalanie samochodu, czyli, najprościej rzecz ujmując, tzw. odpalanie auta z kabli. Choć zadanie to wydaje się na pierwszy rzut oka dość proste, nie wszyscy kierowcy (i nie w każdej sytuacji) są w stanie sobie z nim poradzić. Gdy potrzebna jest pomoc przy odpalaniu auta, najlepiej jest zadzwonić po profesjonalistów!

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i ładowanie akumulatora

Kłopoty z odpalaniem auta w zimowe poranki i wieczory spędzają sen z powiek bardzo wielu kierowców mieszkających w polskich miastach (jak np. Warszawa). Najczęściej, aby poradzić sobie z tego typu problemem wystarczy wykorzystać tzw. kable (przewody) rozruchowe, które po podłączeniu do innego akumulatora pozwolą nam odpalić samochód. Sprawa jest dość prosta – przy założeniu, że mamy w pobliżu służącego pomocą sąsiada ze sprawnym samochodem i któryś z nas owe kable rozruchowe posiada. Nietrudno jednak o sytuację, w której któryś z tych dwóch warunków nie zostanie spełniony, zwłaszcza, że w bardzo wielu przypadkach przewody rozruchowe, które posiadają kierowcy nie są wystarczająco dobre, aby poradzić sobie z każdym odpalaniem.

Wymiana akumulatora?

Załóżmy, że udało nam się poprosić o pomoc innego kierowcę. Co zrobić, jeśli standardowa procedura odpalania auta z kabli nie przyniosła oczekiwanych rezultatów? Wówczas należy liczyć się z potencjalną koniecznością wymiany akumulatora. Niezbędna będzie więc profesjonalna diagnostyka, której nikt we własnym zakresie nie przeprowadzi.

Pomoc przy odpalaniu auta – czemu warto skorzystać z naszych usług?

Na samym początku warto przypomnieć, że nasz mobilny warsztat samochodowy pracuje całą dobę, a więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy pojawią się problemy z odpaleniem samochodu (czy to konieczność odpalenia auta z przewodów czy nawet wymiany akumulatora), będziemy w stanie bardzo szybko poradzić sobie z problemem i przywrócić klientowi możliwość poruszania się własnym samochodem.

Z pewnością istnieje wielu kierowców, którzy z awaryjnym odpalaniem auta wolą radzić sobie sami, niemniej trzeba pamiętać, że nie zawsze będziemy mieli w pobliżu kogoś, kto pozwoli nam skorzystać z akumulatora własnego samochodu. Co więcej, problemy z odpalaniem auta mogą mieć naturę dużo bardziej poważną i konieczne będzie nie ładowanie, lecz wymiana akumulatora. Wezwanie naszych mechaników w razie problemów z odpaleniem samochodu jest najlepszym wyjściem – zapewniamy najwyższej jakości usługi na miejscu, u klienta; dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem; przeprowadzamy pełną diagnostykę pojazdu; odpalamy go bądź z kabli rozruchowych, bądź, jeśli jest taka konieczność, wymieniamy jego akumulator na nowy, zgodnie z życzeniem i możliwościami finansowymi klienta (wszystkie oferowane i montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją).

Oferujemy więc kompleksową obsługę z zakresu awaryjnego odpalania samochodów oraz wymiany części – cały tydzień, o każdej porze dnia i nocy, przy wykorzystaniu niezawodnego sprzętu, by zapewnić naszym klientom jak największą wygodę!

Odpalanie samochodu z kabli rozruchowych i wymiana akumulatora – jak wezwać mechanika?

W razie konieczności odpalenia pojazdu z przewodów rozruchowych lub wymiany akumulatora zadzwoń pod: 697-598-149. Pełnimy całodobowe dyżury we wszystkie dni tygodnia. Dysponujemy nowymi akumulatorami na wymianę.

Zapraszamy do współpracy – Ekipa BESTHOL