Besthol - całodobowa mechanika samochodowa Warszawa, pomoc drogowa Warszawa 24h, holowanie i auto laweta. Mechanika i elektryka samochodowa. Tel. 697-598-149
5 zasad, którymi warto się kierować przy wyborze mechanika
12 maja 2016
Besthol - całodobowa pomoc drogowa 24h Warszawa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, elektryka samochodowa i mechanika samochodowa z dojazdem
Jak przygotować auto do wyjazdu na wakacje?
28 maja 2016

Mobilny warsztat samochodowy w Warszawie i usługa door to door. Na czym polegają i dlaczego warto korzystać z tych usług?

Besthol - diagnostyka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, całodobowa pomoc drogowa Warszawa, laweta Warszawa, mechanik samochodowy, elektryk samochodowy 24h

Besthol - diagnostyka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, całodobowa pomoc drogowa Warszawa, laweta Warszawa, mechanik samochodowy, elektryk samochodowy 24h

Branża mechaniki samochodowej musi dziś, tak jak każda inna, poszukiwać nowoczesnych, spełniających wszystkie wymagania klientów rozwiązań. Dzięki temu rozwija się oraz oferuje coraz to korzystniejsze usługi.

Jednym z owych nowatorskich rozwiązań jest mobilny warsztat samochodowy. Coraz większą popularnością wśród klientów cieszy się również oferowana przez wybrane serwisy stacjonarne usługa door to door. Czym te dwa modele pracy się od siebie różnią? Czemu warto decydować się na korzystanie z usług mechaników działających w ramach wspomnianych systemów? Przekonajmy się!

Mobilny warsztat samochodowy

Mobilny warsztat samochodowy różni się od tradycyjnego, stacjonarnego warsztatu tym, że pracujący w nim mechanicy dokonują przeglądów i napraw samochodów nie w swoim własnym miejscu pracy, ale tam, gdzie zażyczy sobie tego klient, czyli np. w jego własnym garażu. Przyjeżdżając na wybrane miejsce, wyposażeni są we wszystkie odpowiednie narzędzia oraz sprzęty, dzięki czemu mogą wykonywać swoje zadanie na poziomie równie wysokim, co w sytuacji, gdy robią to w typowym warsztacie.

Czemu warto korzystać z usług mobilnych warsztatów?

Mobilny warsztat samochodowy Warszawa oferuje ogromną wygodę oraz komfort korzystania z oferowanych klientom usług. Ci ostatni nie muszą się bowiem martwić tym, by wygospodarować sobie odpowiednią ilość czasu na podróż do warsztatu, nie muszą czekać na swoją kolej, co niekiedy zdarza się również w tego typu placówkach, etc. Usługa ta jest również bardzo ważna i potrzebna wszystkim tym, którzy nie są w stanie do warsztatu w ogóle dojechać, np. dlatego, że awaria danego samochodu była na tyle poważna, że nie chce on odpalić, lub jazda nim byłaby zbyt niebezpieczna.

Usługa door to door

Usługa door to door stanowi w pewnym sensie punkt pośredni między modelem mobilnego warsztatu samochodowego a modelem tego typowego, stacjonarnego. Polega ona na tym, że, tak jak w przypadku warsztatu mobilnego, klient nie musi nigdzie samochodu przywozić, gdyż zgłasza się po niego mechanik lub inny pracownik serwisu. Różnica polega jednak na tym, iż samochód nie jest naprawiany na miejscu, ale już w warsztacie, czyli tak, jak ma to miejsce w przypadku standardowych usług warsztatowych. Auto, po naprawie lub przeglądzie, dostarczane jest na wybrane przez klienta miejsca.

Czemu warto korzystać z usługi door to door?

Usługa door to door, tak jak i usługi oferowane przez warsztat mobilny, jest nowatorskim i niezwykle korzystnym dla klienta rozwiązaniem. W jej przypadku również nie musi on sam wybierać się do warsztatu, a więc oszczędza czas i zrzuca z siebie wszystkie kłopoty związane z logistyką takiego przedsięwzięcia.

Wszystkich kierowców zainteresowanych przeglądem lub naprawą samochodu poza warsztatem lub usługą door to door zapraszamy do kontaktu!