fbpx

Mechanika i Elektryka Samochodowa Z DOJAZDEM w Warszawie

mobilny mechanik; Mobilny Warsztat 24h Warszawa

mobilny mechanik; Mobilny Warsztat 24h Warszawa

KONTAKT: 511 511 700

MOBILNY MECHANIK – diagnostyka i mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta
OTWARTE CODZIENNIE:
9:00 – 23:00
ADRES: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

Potrzebujesz pomocy przy awarii auta? Nasz elektryk samochodowy lub mechanik samochodowy może przyjechać do Ciebie pod wskazany adres i wykonać diagnostykę oraz naprawę. Prowadzimy tzw. mobilny warsztat samochodowy, wykonujemy usługi mechaniki samochodowej i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta. Jeśli Twoje auto uległo awarii  – Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700. Mobilny mechanik i elektryk są w stanie naprawić samochód z dojazdem we wskazane miejsce.

OFERTA:

Naprawy z dojazdem do Klienta
 Mechanika i elektryka samochodowa 
Stacjonarny warsztat samochodowy
– Holowanie samochodów i motocykli
– Pomoc drogowa na terenie Warszawy

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Naprawiamy auta z dojazdem we wskazane miejsce
– Wyceniamy usługę przed rozpoczęciem pracy
– Posiadamy własny warsztat samochodowy

KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy diagnostykę usterki, mechanikę samochodową i elektrykę samochodową z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy także stacjonarnym warsztatem samochodowym, pomocą drogową i auto holowaniem. Jak to działa? Jeśli potrzebujesz pomocy przy aucie, to wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer 511-511-700 i opiszesz objawy usterki lub sytuację, w jakiej się znajdujesz. Nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc dla Ciebie. Kontakt z nami jest możliwy pod numerem 511-511-700.

Nasze usługi określane są często jako: mobilny mechanik lub mobilny warsztat samochodowy. Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Mechanicy i elektrycy samochodowi naprawiają auta z dojazdem we wskazane miejsce, dzięki czemu Klienci nie muszą płacić za holowanie auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka jest bardzo skomplikowana i wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w naszym warsztacie.

Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

warsztat samochodowy warszawa mechanik elektryk warszawa

Mobilny mechanik i elektryk dostępni są pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

USŁUGI:

Mechanika samochodowa z dojazdem

Elektryka samochodowa z dojazdem

Diagnostyka komputerowa i ogólna diagnoza usterki

Stacjonarny warsztat samochodowy

Holowanie samochodów

 KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz pomocy – zadzwoń pod

511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, 01-938 Warszawa

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Mobilny Mechanik

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.