fbpx

MECHANIKA I ELEKTRYKA – WARSZTAT SAMOCHODOWY

mobilny warsztat samochodowy warszawa

mobilny warsztat samochodowy warszawa

KONTAKT: 511 511 700

MECHANIKA I ELEKTRYKA – naprawy z dojazdem i na warsztacie
OTWARTE CODZIENNIE:
9:00 – 23:00
ADRES: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

warsztat samochodowy warszawa mechanik elektryk warszawa

Masz problem z elektryką lub mechaniką w aucie? Potrzebujesz pilnej diagnostyki i naprawy auta? Prowadzimy MOBILNY I STACJONARNY WARSZTAT SAMOCHODOWY W WARSZAWIE. Wykonujemy diagnostykę i naprawę pojazdów (mechanika i elektryka) z dojazdem we wskazane miejsce oraz na stacjonarnym warsztacie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ul. Herbowa 23 w Warszawie. Otwarte codziennie od godz. 9:00 do 23:00. Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700, i poinformuj o objawach usterki. 

OFERTA:

Kompleksowa diagnostyka usterki
Mechanika samochodowa
Elektryka samochodowa
– Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce
Stacjonarny warsztat samochodowy

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Naprawiamy auta z dojazdem we wskazane miejsce
– Wyceniamy naprawę i części przed rozpoczęciem pracy
– Naprawiamy auta wszystkich marek

KONTAKT

Tel. 511 511 700


Świadczymy kompleksowe usługi takie jak: diagnostyka, mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy, a także w stacjonarnym serwisie samochodowym, mieszczącym się przy ulicy Herbowa 23 w Warszawie. Wykonujemy diagnostykę usterki, a następnie wyceniamy koszt części i usługi. Zawsze informujemy o całkowitych kosztach naprawy po wykonanej diagnostyce, a przed rozpoczęciem naprawy.

Mobilny warsztat samochodowy powstał z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w warsztacie.

Nasi mechanicy  i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczna lub elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Teraz aby zdiagnozować usterkę i naprawić auto nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy i elektrycy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd we wskazanym miejscu. Aby wezwać mechanika lub elektryka samochodowego wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

USŁUGI:

Diagnostyka komputerowa i ogólna diagnoza usterki

Mechanika samochodowa

Elektryka samochodowa

Sprawdzenie auta przed zakupem

Holowanie i transport

 KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres warsztatu: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika i Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.