AKUMULATORY – Gwarancja i Montaż
3 września 2018
Besthol - tanie holowanie Warszawa, pomoc drogowa 24h, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa Warszawa. Całodobowe usługi 24h/7!
Pomoc Drogowa, Holowanie i Naprawy z dojazdem
4 września 2018

MECHANIKA I ELEKTRYKA – WARSZTAT SAMOCHODOWY

Besthol - mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h mechanika z dojazdem, elektryka samochodowa z dojazdem, całodobowa pomoc drogowa Tel. 697-598-149

Besthol - mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h mechanika z dojazdem, elektryka samochodowa z dojazdem, całodobowa pomoc drogowa Tel. 697-598-149

KONTAKT: 511 511 700

OTWARTE CODZIENNIE: 9:00 – 23:00
ADRES: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h besthol mechanika i elektryka Warszawa

Masz problem z elektryką lub mechaniką w aucie? Potrzebujesz pilnej diagnostyki i naprawy auta? Prowadzimy MOBILNY I STACJONARNY WARSZTAT SAMOCHODOWY W WARSZAWIE. Wykonujemy diagnostykę i naprawę pojazdów z dojazdem we wskazane miejsce oraz na stacjonarnym warsztacie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ul. Herbowa 23 w Warszawie. Otwarte codziennie od godz. 9:00 do 23:00. Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700, i poinformuj o objawach usterki. 

OFERTA:

Kompleksowa diagnostyka usterki
Mechanika samochodowa
Elektryka samochodowa
– Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce
Stacjonarny warsztat samochodowy

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Naprawiamy auta z dojazdem we wskazane miejsce
– Wyceniamy naprawę i części przed rozpoczęciem pracy
– Naprawiamy auta wszystkich marek

CAŁODOBOWY KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy kompleksowe usługi diagnostyki, mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy, a także w stacjonarnym serwisie samochodowym, mieszczącym się przy ulicy Herbowa 23 w Warszawie. Wykonujemy diagnostykę usterki, a następnie wyceniamy koszt części i usługi. Zawsze informujemy o całkowitych kosztach naprawy po wykonanej diagnostyce, a przed rozpoczęciem naprawy . Mobilny warsztat samochodowy powstał z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Takie rozwiązanie nie naraża Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie lub jeżeli usterka wymaga użycia podnośnika – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w warsztacie. Nasi mechanicy  i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczna lub elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

Teraz aby zdiagnozować usterkę i naprawić auto nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy i elektrycy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd we wskazanym miejscu. Aby wezwać mechanika lub elektryka samochodowego wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

USŁUGI:

Diagnostyka komputerowa i ogólna diagnoza usterki

Mechanika samochodowa

Elektryka samochodowa

Sprawdzenie auta przed zakupem

Holowanie i transport

 KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres warsztatu: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

TEREN DZIAŁANIA:

Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy – Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, 01-938 Warszawa

Zapraszamy do współpracy – Ekipa Besthol