fbpx

Mechanik Warszawa

mobilny warsztat samochodowy

mobilny warsztat samochodowy

Kontakt:
Tel. 511 511 700
Mail. biuro@besthol.pl
Godziny pracy:
Pon – Pt 9:00-23:00
Sob – Nd 9:00-23:00
Adres:
Warsztat: ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany
Naprawy z dojazdem: Warszawa i okolice

Mechanik Warszawa – naprawy wykonywane z dojazdem do Klienta i na stacjonarnym warsztacie samochodowym. Kompleksowa diagnostyka usterek i mechanika pojazdów osobowych. A także przeglądy aut przed zakupem, pomoc drogowa i auto holowanie.

warsztat samochodowy warszawa mechanik elektryk warszawa

Mechanik Warszawa – OPINIE:

Opinie znaleźć można na naszej wizytówce w mapach GooglePodobny obraz  TUTAJ LINK i na Facebooku Podobny obraz TUTAJ LINK


OFERUJEMY MECHANIKĘ SAMOCHODOWĄ – NAPRAWY AUT Z DOJAZDEM DO KLIENTA I NA WARSZTACIE

MECHANIK WARSZAWA – zakres wykonywanych przez nas usług mechanicznych jest bardzo szeroki i obejmuje naprawy: układu chłodzenia, układu paliwowego i kierowniczego, oraz naprawy układów: hamulcowego, napędowego, sterowania silnikiem i zawieszenia. Kompletny zakres napraw mechanicznych znajduje się: TUTAJ 

Naprawy mechaniczne wykonujemy mobilnie, czyli z dojazdem do Klienta oraz na stacjonarnym warsztacie samochodowym. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową diagnostykę usterki i naprawę u Klienta pod domem, na drodze lub w każdym innym miejscu. Dzięki temu Klienci oszczędzają czas i mogą niezwłocznie ruszyć w dalszą drogę bez konieczności wzywania lawety i holowania auta do warsztatu.

Zawsze informujemy o kosztach naprawy i cenach części przed rozpoczęciem procedury naprawczej. Ponadto proponujemy części różnych producentów (wyższej i niższej klasy), aby Klient mógł samodzielnie wybrać jakoś montowanych w aucie podzespołów. Dopiero po akceptacji kosztorysu przystępujemy do naprawy. 

pomoc drogowa warszawa


Każdy Klient w momencie pozostawienia auta do naprawy otrzymuje protokół potwierdzający wykonywane czynności. Czynności naprawcze rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Dysponujemy najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym, który w połączeniu z doświadczeniem mechaników i elektryków skutkuje trafnymi diagnozami. Po diagnostyce kontaktujemy się z Klientem i informujemy o przyczynie usterki oraz przedstawiamy kosztorys naprawy. Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy. Klienci mogą również zakupić części na własną rękę i dostarczyć je do naszego warsztatu lub skorzystać jedynie z usługi diagnostyki.

Dużym atutem są również godziny pracy. Nasi mechanicy i elektrycy pełnią codziennie dyżury w godzinach 9:00 -23:00. Dzięki temu naprawione auto można odebrać również w późnych godzinach wieczornych. 


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Mechanik Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Tarchomin, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.