fbpx

Holowanie samochodu sportowego i auta z niskim zawieszeniem

holowanie samochodu sportowego

Holowanie auta wydaje się być prostą czynnością – rozłożenie najazdów, wjazd auta na lawetę, zabezpieczenie pojazdu pasami transportowymi, docelowa trasa i rozładunek. Sytuacja może się skomplikować jeśli do wykonania jest holowanie samochodu sportowego, auta z uszkodzonym układem jezdnym lub po prostu pojazdu z niskim zawieszeniem.

holowanie auta sportowego warszawa

Przy holowaniu samochodów sportowych należy zwrócić szczególną uwagę na stopień nachylenia najazdów w stosunku do podłoża. Niższy kąt natarcia pozwoli na bezpieczny załadunek i rozładunek auta z niskim zawieszeniem. Dobrym rozwiązaniem jest również korzystanie z usług holowania lawetą z pneumatycznym zawieszeniem i stosunkowo długimi trapami wjazdowymi.

laweta holowanie auta sportowego

Holowanie samochodu sportowego – Holowanie auta z niskim zawieszeniem

Każde holowanie wymaga skupienia, a każdy holowany pojazd powinien zostać przewieziony na lawecie w sposób bezpieczny i zgodny z zasadami ruchu drogowego. Auta sportowe z uwagi na swoją konstrukcję przy holowaniu wymagają jednak nie tylko profesjonalizmu ze strony osoby wykonującej usługę ale również właściwego sprzętu.

holowanie auta z niskim zawieszeniem warszawa

Interesuje Cię holowanie samochodu sportowego lub auta z niskim zawieszeniem? – Zapraszamy do skorzystania z usług Besthol.

Kontakt znajduje się: TUTAJ

Opinie na temat usług znajdują się: TUTAJ