fbpx

Hala warsztatowa i 3 Fiaty Punto. Przypadek?

hala warsztatowa

Hala warsztatowa gości auta osobowe wszystkich marek

Jako warsztat samochodowy wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów osobowych wszystkich marek. Podobnie zresztą jest w przypadku holowania, mobilnego serwisu i pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, których samochód osobowy uległ awarii bez względu na jego model czy markę oraz bez względu na to gdzie doszło do awarii. Czasem zdarzają się dni, w których przypadkowo obsługujemy wiele aut tego samego modelu.

Trzy Fiaty Punto na hali warsztatowej

Na warsztat samochodowy zjechały się trzy Fiaty Punto i wszystkie w tym samym czasie trafiły na halę serwisową. Czy to pierwszy taki przypadek? Nie. Już kilkukrotnie właściciele tych samych modeli aut przyjeżdżali na naprawę swoich pojazdów tego samego dnia nie ustalając tego ze sobą. Podobne sytuacje mają miejsce podczas przyjmowania zleceń na mobilnym serwisie i pomocy drogowej. Bywają dni w których zupełnym przypadkiem obsługujemy zlecenia na naprawy identycznych samochodów.

hala warsztatowa

Mechanika samochodowa i elektryka samochodowa w Besthol 

W przypadku wystąpienia awarii mechanicznych lub elektrycznych zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Do każdej sytuacji staramy się dobrać najlepszą pomoc.

Dane kontaktowe znaleźć można: TUTAJ.

Wielu Klientów przed skorzystaniem z usług mechanika lub elektryka chce poznać opinie na temat świadczonych przez warsztat usług. Opinie Klientów na temat wykonywanych napraw znajdują się: TUTAJ.