Besthol - Holowanie samochodów Warszawa 24h, laweta Warszawa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa, pomoc drogowa Warszawa. Zadzwoń teraz! 697-598-149
Holowanie Citroena w Warszawie – kolejne zlecenie
10 maja 2016
Besthol - holowanie auta z urwanym kołem, pomoc drogowa Warszawa, całodobowy warsztat samochodowy Warszawa, mechanik Warszawa, elektryk samochodowy Warszawa
Holowanie Chevroleta Lacetti z urwanym kołem
10 maja 2016

Awaryjne odpalanie auta

Besthol - awaryjne odpalanie auta Warszawa 24h, pomoc drogowa, mobilny warsztat samochodowy, laweta, mechanik Warszawa, elektryk samochodowy Warszawa

Besthol - awaryjne odpalanie auta Warszawa 24h, pomoc drogowa, mobilny warsztat samochodowy, laweta, mechanik Warszawa, elektryk samochodowy Warszawa

Zima to trudny okres dla pojazdów zwłaszcza tych, które nie są garażowane. Dlatego też awaryjne odpalanie auta jest niezwykle częstą usługą, jaką wykonujemy w tym okresie dla naszych Klientów. Zamarznięte samochody i wyczerpane akumulatory to zimowe problemy wielu kierowców.

Jak rozpoznać, że przyczyną niesprawnego auta jest rozładowany akumulator? Oznakami tej awarii są przygasające kontrolki na desce rozdzielczej i brak możliwości odpalenia pojazdu. Ale powodów, dla których auto nie chce zapalić zimą może być znacznie więcej (np. bendiks, złe podawanie paliwa, zapłon czy bezpieczniki lub zamarznięte paliwo czy przepalone świece żarowe).

W mroźne, zimowe noce akumulator może rozładować się na tyle szybko, że już po kilkunastu godzinach postoju samochodu przy włączonej lampce w aucie lub niedomkniętej tylnej klapie może nie udać nam się uruchomić pojazdu.

Tym razem naszym klientem był Kierowca samochodu marki Renault Scenic. Zgłoszenie przyjęliśmy późnym wieczorem i pracownik niezwłocznie pojawił się na miejscu zdarzenia, gdzie wykonał usługę sprawnie i bez problemów.

Zarówno awaryjne odpalanie auta jak i inne drobne naprawy wykonujemy z dojazdem do Klienta, świadcząc całodobową mobilną pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic. Auta, u których naprawa nie jest możliwa na miejscu awarii zabierane są lawetą i holowane do warsztatu samochodowego, w którym usterka zostaje usunięta.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, mobilnego warsztatu i doświadczonego mechanika samochodowego – zgłoś usterkę dzwoniąc pod numer telefonu: 697-598-149 niezależnie od godziny i dnia tygodnia.

Dlaczego my:
– Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia
– W naszych szeregach są wykwalifikowani mechanicy, elektrycy i elektronicy, lakiernicy i kierowcy