fbpx

Awaryjne odpalanie auta – Szybka Pomoc Drogowa Warszawa

awaryjne odpalanie auta

awaryjne odpalanie auta

Masz problem z rozładowanym akumulatorem i Twoje auto nie odpala? Konieczne jest awaryjne odpalanie auta. Jak to zrobić? Zadzwoń do nas! Tel. 697-598-149. Przyjedziemy do Ciebie i wykonamy awaryjne odpalanie auta. Na Twoje życzenie przeprowadzimy również diagnostykę komputerową i naprawę mechaniczną lub elektryczną (jeśli taka okaże się konieczna). Mechanicy i elektrycy mogą naprawić Twoje auto od ręki we wskazanym przez Ciebie miejscu


Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 23:00 i dojeżdżamy do Klienta o ustalonej godzinie.


awaryjne odpalanie auta

Awaryjne uruchamianie auta – wykonywane jest w sytuacji, gdy akumulator ulegnie rozładowaniu, przez co odpalenia auta jest niemożliwe. Procedura awaryjnego uruchamiania auta jest następująca:

  • telefoniczne zgłoszenie problemu z odpalaniem auta (tel. 697-598-149);
  • ustalenie miejsca postoju pojazdu;
  • przyjazd mechanika na wskazany adres specjalistycznym pojazdem tzw. mobilnym warsztatem;
  • awaryjne uruchomienie auta przy pomocy zewnętrznego urządzenia rozruchowego.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami mobilnego warsztatu samochodowego i wykonujemy również m.in. wymianę akumulatora, alternatora czy rozrusznika z dojazdem do Klienta. Jesteśmy w stanie zdiagnozować przyczynę awarii i naprawić auto w dowolnym miejscu bez konieczności holowania pojazdu do warsztatu.


Jak rozpoznać, że przyczyną niesprawnego auta jest rozładowany akumulator? Oznakami tej awarii są przygasające kontrolki na desce rozdzielczej i brak możliwości odpalenia pojazdu. Ale powodów, dla których auto nie chce zapalić może być znacznie więcej (np. bendiks, złe podawanie paliwa, zapłon czy bezpieczniki lub zamarznięte paliwo czy przepalone świece żarowe). Dlatego też jeżeli w aucie wystąpi problem z odpalaniem, to warto na miejsce wezwać mechanika, który nie tylko będzie w stanie wykonać awaryjne odpalanie auta, ale w pierwszej kolejności wykona diagnostykę usterki i wskaże przyczynę problemu, a następnie naprawi auto.


UWAGA: W mroźne, zimowe noce akumulator może rozładować się na tyle szybko, że już po kilkunastu godzinach postoju samochodu z włączoną lampką w aucie lub niedomkniętą tylną klapą – uruchomienie auta może być niemożliwe.


Przedstawiamy na zdjęciu przykładowe awaryjne odpalanie auta. Naszym klientem był Kierowca samochodu marki Renault Scenic. Kierowca niesprawnego auta początkowo zadzwonił do nas z prośbą o holowanie pojazdu. Po otrzymaniu zgłoszenia mechanik wyjechał niezwłocznie lawetą we wskazane miejsce. Na miejscu mechanik stwierdził, że przyczyną problemu z odpalaniem jest rozładowany akumulator i zaproponował awaryjne odpalanie auta.

Okazało się, że Renault Scenic stał na mrozie kilkanaście godzin z odpalaną lampką, co wpłynęło na rozładowanie akumulatora. Po przeprowadzonym odpalaniu pojazd odjechał na własnych kołach, a kierowca zaoszczędził pieniądze, które w innym wypadku musiałby przeznaczyć na holowanie auta. Ogromną zaletą płynącą z korzystania z naszych usług jest fakt, że mechanicy i elektrycy zawsze po przyjechaniu na miejsce wykonują kompleksową diagnostykę usterki i robią wszystko, aby Klient mógł niezwłocznie ruszyć w zaplanowaną podróż.


Zarówno awaryjne odpalanie auta jak i inne naprawy wykonywane z dojazdem do Klienta nazywamy „mobilnym warsztatem samochodowym”. Terenem działania naszego mobilnego warsztatu samochodowego jest Warszawa i okoliczne miejscowości. Ale dysponujemy również stacjonarnym serwisem, który znajduje się przy ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany. Auta, u których naprawa nie jest możliwa na miejscu awarii, ze względu na konieczność użycia podnośnika, holowane są naszą auto lawetą do warsztatu samochodowego, w którym usterka zostaje usunięta. Na czas naprawy możemy zaoferować auta zastępcze, a po zakończeniu procesu naprawczego specjaliści odstawiają naprawiony pojazd we wskazany adres na życzenie Klienta.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, mobilnego warsztatu i doświadczonego mechanika samochodowego – zgłoś usterkę dzwoniąc pod numer telefonu: 697-598-149.

Dlaczego my:
– Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia
– W naszych szeregach są wykwalifikowani mechanicy, elektrycy i elektronicy
– Zawsze staramy się pomóc kierowcy tak, aby niezwłocznie mógł ruszyć w zaplanowaną podróż
– Pracujemy 7 dni w tygodniu (również w święta)

Opinie na temat naszych usług można przeczytać: TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawiania opinii na temat świadczonych przez nas usług. Opinie te są wizytówką naszej firmy i świadczą o profesjonalnym podejściu do każdego wykonywanego przez nas zlecenia.

Dane kontaktowe do Besthol znajdują się: TUTAJ.