BESTHOL - warsztat samochodowy 24h Warszawa. Mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Tel. 697598149
Warsztat samochodowy 24h Warszawa
25 października 2016
Besthol - auto pomoc Warszawa, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta. Całodobowa pomoc drogowa! Tel. 697598149
Auto pomoc Warszawa
25 października 2016

Auto hol Warszawa

BESTHOL - auto hol Warszawa, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektronika samochodowa z dojazdem do Klienta. Całodobowy kontakt: 697-598-149

BESTHOL - auto hol Warszawa, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektronika samochodowa z dojazdem do Klienta. Całodobowy kontakt: 697-598-149

Czym jest auto hol Warszawa?

Kiedy samochód definitywnie odmówi posłuszeństwa na drodze, a także w sytuacji, gdy auto brało udział w kolizji lub w wypadku – konieczne jest wezwanie lawety i odholowanie pojazdu do warsztatu samochodowego lub serwisu blacharsko lakierniczego. Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której konieczne jest wezwanie lawety – przypilnuj, aby firma holownicza, którą wezwiesz do pomocy w odpowiedni sposób wykonała załadunek pojazdu, a także zabezpieczyła pojazd przed ruszeniem w dalszą drogę lub wezwij Besthol i miej pewność, że auto zostanie bezpiecznie odholowane we wskazane przez Ciebie miejsce.

Auto hol Warszawa to usługi holowania pojazdów na terenie Warszawy i okolic, które wykonujemy całodobowo we wszystkie dni tygodnia.

Na co zwrócić uwagę podczas holowania pojazdu?

Podczas holowania auta niezwykle ważne są trzy elementy:

1. Załadunek pojazdu na auto lawetę

2. Zabezpieczenie pojazdu przed wyruszeniem w drogę specjalistycznymi pasami

3. Bezpieczny rozładunek auta

Kiedy konieczne jest wezwanie auto lawety?

Zdarza się, że Kierowcy samodzielnie próbują przetransportować swój niesprawny pojazd wspomagając się np. liną i autem znajomego, jednak istnieją sytuacje, w których tego rodzaju rozwiązania są niedozwolone i konieczne jest wezwanie profesjonalnej auto lawety. Przykładami są m.in. sytuacje, kiedy:

– auto ulegnie awarii na autostradzie (polskie prawo w takiej sytuacji zabrania holowania auta np. na lince)

– chcemy przetransportować auto z punktu A do B, lecz pojazd nie posiada ubezpieczenia

– auto posiada niesprawny układ kierowniczy oraz układ hamulcowy

– auto posiada niesprawne światła

Jak wezwać lawetę?

Działamy całodobowo przez wszystkie dni tygodnia (także święta).

Aby wezwać auto lawetę wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer tel. 697-598-149 i zgłosić usterkę na drodze oraz wskazać swoje położenie, a także poinformować o miejscu, do którego należy odholować pojazd. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie wysyłamy auto lawetę we wskazane miejsce.

Ile kosztuje holowanie?

Koszt holowania zależy od trzech elementów. Pierwszym z nich jest ciężar i wielkość pojazdu, który ma zostać przetransportowany z miejsca A do B, dlatego w trakcie otrzymania telefonicznego zgłoszenia nasi specjaliści zawsze pytają o model auta. Kolejnym elementem wpływającym na koszt usługi jest odległość jaką laweta ma pokonać. W koszt usługi zawsze wliczany jest zarówno dojazd jak i powrót lawety. Trzecim elementem są dodatkowe utrudnienia typu: wyciąganie auta z rowu lub niesprawny układ jezdny i konieczność użycia specjalistycznych wózków.

Auto hol Warszawa – KONTAKT 24H:

Jeżeli potrzebujesz pomocy – zadzwoń pod całodobowy tel. 697-598-149 i zgłoś usterkę. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się Twoim indywidualnym przypadkiem.

www.besthol.pl