besthol odpowietrzanie układu hamulcowego
Jak samemu odpowietrzyć hamulce w samochodzie?
29 stycznia 2018
naprawa rozruszników Warszawa Besthol wymiana rozruszników Warszawa rozruszniki Warszawa alternatory akumulatory, mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta, elektryka samochodowa 24h
Nowe i Regenerowane – ROZRUSZNIKI – Gwarancja i Montaż
27 marca 2018

Nowe i Regenerowane – ALTERNATORY – Gwarancja i Montaż

Besthol wymiana alternatorów Warszawa, regeneracja alternatorów Warszawa, mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta 24h/7

Besthol wymiana alternatorów Warszawa, regeneracja alternatorów Warszawa, mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta 24h/7

KONTAKT: 511 511 700

Potrzebujesz regenerowanego lub nowego ALTERNATORA w DOBREJ CENIE z GWARANCJĄ I MONTAŻEM? Zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700, a my telefonicznie wycenimy Ci alternator wraz z montażem. PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I WYMIENIMY ALTERNATOR w dowolnej części Warszawy oraz przekażemy pisemną gwarancję. Prowadzimy też stacjonarny warsztat. Zapraszamy do skorzystania z usług mobilnych lub do odwiedzenia stacjonarnego serwisu na ul. Herbowa 23 w Warszawie.

BESTHOL wymiana alternatora warszawa naprawa alternatorów warszawa Alternatory Warszawa

 

OFERTA:

Regenerowane alternatory
Nowe alternatory
Wymiana alternatorów z dojazdem na terenie Warszawy
– Mobilny i Stacjonarny serwis samochodowy
Kompleksowa diagnostyka usterki

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Montaż z dojazdem we wskazane miejsce w Warszawie
– Pisemna gwarancja na nowe i regenerowane alternatory
– Alternatory do aut wszystkich marek

CAŁODOBOWY KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy kompleksowe usługi diagnostyki i wymiany alternatorów z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy, a także w stacjonarnym serwisie samochodowym, mieszczącym się przy ulicy Herbowa 23 w Warszawie. Wykonujemy diagnostykę usterki, a następnie wyceniamy nowy i regenerowany alternator, odpowiedni dla danego auta. Zawsze informujemy o całkowitych kosztach naprawy przed przystąpieniem do wymiany alternatora (tj. podajemy koszt nowego i/lub regenerowanego alternatora oraz koszt demontażu i montażu). Podczas naprawy demontujemy alternator, a następnie montujemy sprawną część z dojazdem we wskazane miejsce, aby nie narażać Klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem auta do warsztatu. Jeśli jednak Klient woli naprawę w serwisie – wówczas transportujemy niesprawny samochód własną lawetą i naprawiamy go w warsztacie. Nasi mechanicy są dostępni pod telefonem codziennie od 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto udzielamy pisemnej gwarancji na nowe i regenerowane alternatory.

Nowe i Regenerowane - ALTERNATORY - Gwarancja i Montaż 1

Teraz aby wymienić alternator nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd pod domem, pod biurem lub na drodze. Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).


Regeneracja alternatora lub wymiana alternatora na nową część są niezbędne dopiero po postawieniu diagnozy przez mechanika. Istnieje jednak kilka objawów, które mogą świadczyć o konieczności wymiany alternatora.

Objawy świadczące o problemie z alternatorem:

  • Zapalona kontrolka ładowania akumulatora na desce rozdzielczej;
  • Brak zapalonej kontrolki ładowania akumulatora podczas włączonego zapłonu (przy zgaszonym silniku);
  • Zbyt szybkie rozładowywanie akumulatora oraz wadliwe działanie podzespołów układu elektrycznego w samochodzie;
  • Zbyt niskie napięcie podawane do akumulatora;
  • Niejednostajne świecenie świateł prowadzące do szybkiego przepalenia żarówek;
  • Hałasy dobiegające z silnika i przybierające na sile wraz ze wzrostem obrotów a znikające natychmiast po zdjęciu paska klinowego;
  • Podczas jazdy zapalenie się kontrolki akumulatora, a po przejechaniu kilku kolejnych kilometrów z zapaloną kontrolką – zapalenie się kolejnych kontrolek na desce rozdzielczej. W przypadku dalszej jazdy brak ładowania i zatrzymanie się pojazdu oraz brak możliwości odpalenia.

 

Naprawa alternatorów Warszawa – GWARANCJA:

Udzielamy gwarancji na montowane przez nas alternatory.

Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni jakości
regenerowanych i nowych podzespołów, które wymieniamy w ich pojazdach.

Zawsze przedstawiamy Klientom kompleksową wycenę
zarówno nowych alternatorów jak i tych regenerowanych.

Dajemy Klientom możliwość wyboru części nowej lub regenerowanej.

Naprawa alternatorów Warszawa – KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

 

Alternatory Warszawa – TEREN DZIAŁANIA:

Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy – Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Zapraszamy do współpracy – Ekipa Besthol