holowanie warszawa
Holowanie Warszawa
14 lutego 2017
mobilny mechanik; Mobilny Warsztat 24h Warszawa
Dobry mechanik Warszawa
21 lutego 2017

Akumulatory Warszawa – części i montaż

akumulatory warszawa

akumulatory warszawa

akumulatory warszawa

KONTAKT – AKUMULATORY WARSZAWA:

Potrzebujesz nowego akumulatora do auta w dobrej cenie z gwarancją? Zadzwoń do nas, a my telefonicznie wycenimy Ci akumulator wraz z montażem. A następnie jeśli zdecydujesz się na naprawę – PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I WYMIENIMY AKUMULATOR NA NOWY w dowolnej części Warszawy oraz przekażemy pisemną gwarancję.

Teraz aby wymienić akumulator nie musisz holować samochodu do warsztatu!
Nasi mechanicy dojadą do Ciebie i naprawią pojazd pod domem, pod biurem lub na drodze. Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).

Naprawa akumulatorów, alternatorów i rozruszników z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy specjalisty – Zadzwoń pod tel. 697-598-149
Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie i naprawią Twoje auto we wskazanym przez Ciebie miejscu niezależnie od pory dnia lub nocy.


Jak działamy?

Wszystkie usługi realizujemy mobilnie z dojazdem do Klienta. Posiadamy specjalistyczne pojazdy mobilnego warsztatu samochodowego z kompleksowym, profesjonalnym wyposażeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą naprawę pojazdu na drodze lub pod domem Klienta. Nasi specjaliści – mechanicy i elektrycy samochodowi już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego przeprowadzają krótki wywiad z Kierowcą, pytając o objawy usterki. Dzięki temu jesteśmy w stanie od razu przedstawić Kierowcy wstępne koszty naprawy jego pojazdu, postawić wstępną diagnozę (którą zawsze potwierdzamy po przeprowadzeniu bezpośredniej diagnostyki pojazdu) i poinformować o czasie oczekiwania na naszego mechanika lub elektryka samochodowego. Klienci korzystający z naszych usług zawsze znają ostateczne koszty związane z naprawą przed przystąpieniem mechanika do pracy.

Usługi mobilne to nowoczesne podejście do mechaniki, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze Klienta. Mechanicy przyjeżdżają we wskazane miejsce zawsze o ustalonej godzinie i wykonują naprawy na miejscu, mając ze sobą odpowiednie części (np. nowe lub regenerowane alternatory zgodnie z prośbą Klienta). Dzięki temu Klienci nie muszą dojeżdżać do stacjonarnego serwisu i czekać w kolejce na naprawę, a następnie wracać w korkach do domu. Co więcej – pracujemy w godz. 9:00 – 23:00! Na montowane przez nas części udzielamy gwarancji i jesteśmy w stanie naprawić pojazd w dowolnym miejscu, przez co Klienci unikają konieczności holowania auta.

Akumulatory Warszawa - części i montaż 1

Nasze usługi to m.in.:

 • części – akumulatory, alternatory, rozruszniki i inne
 • montaż akumulatorów Warszawa
 • naprawa, regeneracja i montaż alternatorów Warszawa
 • naprawa, regeneracja i montaż rozruszników Warszawa
 • naprawy mechaniczne i elektryczne pojazdów z dojazdem do Klienta
 • pomoc w sytuacji źle zatankowanego paliwa (osuszanie baku, wypompowanie paliwa)
 • pomoc drogowa i auto holowanie
 • diagnostyka komputerowa

Akumulatory Warszawa – GWARANCJA:

Udzielamy gwarancji na montowane przez nas części (alternatory, akumulatory, rozruszniki). Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni jakości regenerowanych i nowych podzespołów, które wymieniamy w ich pojazdach.
Zawsze przedstawiamy Klientom kompleksową wycenę zarówno nowych części – akumulatorów, alternatorów i rozruszników, jak i tych regenerowanych. O tym, czy montowana część będzie regenerowana, czy też nowa – zawsze decyduje ostatecznie Klient.


Akumulatory Warszawa – KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy – zadzwoń pod tel. 697-598-149

Tel.: 697-598-149 

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

 • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

 • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

 • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

 • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.