fbpx

Warsztat samochodowy Warszawa

warsztat samochodowy warszawa

warsztat samochodowy warszawa

Kontakt:
Tel. 511 511 700
Mail. biuro@besthol.pl
Godziny pracy:
Pon – Pt 9:00-23:00
Sob – Nd 9:00-23:00
Adres:
Warsztat: ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany
Naprawy z dojazdem: Warszawa i okolice

Warsztat samochodowy Warszawa – kompleksowa diagnostyka, mechanika i elektryka samochodowa. Naprawy wykonywane na warsztacie lub z dojazdem do Klienta w przypadku nagłej awarii lub trudności z odpalaniem.

warsztat samochodowy warszawa mechanik elektryk warszawa

WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA – OPINIE:
Opinie znaleźć można na
 naszej wizytówce w mapach GooglePodobny obraz  TUTAJ LINK i na Facebooku Podobny obraz TUTAJ LINK


OFERUJEMY NAPRAWY NA WARSZTACIE STACJONARNYM ORAZ NAPRAWY Z DOJAZDEM DO KLIENTA

1. Stacjonarny warsztat samochodowy Warszawa – wykonujemy kompleksową diagnostykę oraz naprawy mechaniczne i elektryczne pojazdów osobowych. Podczas przyjęcia auta do naprawy spisujemy protokół naprawczy, którego kopię otrzymuje Klient. Po wykonaniu diagnostyki, informujemy o przyczynie problemów z autem i przedstawiamy kosztorys naprawy. W kosztorysie uwzględniamy ceny usługi i ceny części . Zawsze wyceniamy podzespoły różnych producentów, aby Klient mógł samodzielnie zadecydować o jakości montowanych części. Klienci mogą również zakupić części na własną rękę. Następnie po akceptacji kosztorysu przystępujemy do naprawy, a po zakończeniu prac naprawczych kontaktujemy się z Klientem i zapraszamy po odbiór sprawnego auta.

Zachęcamy także do skorzystania z usługi door to door. Na czym to polega? Nasz kierowca jedzie we wskazane miejsce i odbiera auto z miejsca awarii. Następnie transportujemy auto na warsztat i przeprowadzamy naprawę, będąc w stałym kontakcie z Klientem. A po zakończeniu naprawy odwozimy auto np. pod dom Klienta.

Zakres napraw mechanicznych znajduje się TUTAJ
Zakres napraw elektrycznych znajduje się TUTAJ


2. Mobilny warsztat samochodowy Warszawa – mobilny serwis samochodowy polega na naprawach wykonywanych z dojazdem do Klienta. Jak to działa? Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 511-511-700 i zgłosić awarię auta. Mechanik, który odbierze telefon zapyta o widoczne objawy usterki oraz miejsce postoju pojazdu. Następnie poinformuje o kosztach diagnostyki i dojazdu oraz ustali dokładną godzinę przyjazdu mobilnego warsztatu. Po przyjeździe na miejsce, mechanik wykona kompleksową diagnostykę usterki i poinformuje o przyczynach awarii, a następnie naprawi pojazd bez konieczności holowania auta do stacjonarnego warsztatu.

Jesteśmy w stanie wykonać większość napraw mechanicznych i elektrycznych z dojazdem do Klienta. Przykładowe naprawy z dojazdem to: wymiana akumulatora, alternatora, rozrusznika, usuwanie uszkodzonego autoalarmu, wymiana paska MICRO, osuszanie baku po błędnym tankowaniu itp. Nasz mobilny warsztat samochodowy działa 7 dni w tygodniu w godz. 9:00-23:00. 

mobilny warsztat samochodowy

mobilny i stacjonarny auto serwis


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.