Besthol - auto pomoc Warszawa, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta. Całodobowa pomoc drogowa! Tel. 697598149
Auto pomoc Warszawa
25 października 2016
BESTHOL - mobilny serwis samochodowy Warszawa, całodobowa pomoc drogowa 24h, mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem, holowanie. Tel. 697-598-149
Mobilny serwis samochodowy Warszawa
31 października 2016

Tanie holowanie Warszawa

Besthol - tanie holowanie Warszawa, pomoc drogowa 24h, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa Warszawa. Całodobowe usługi 24h/7!

Besthol - tanie holowanie Warszawa, pomoc drogowa 24h, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa Warszawa. Całodobowe usługi 24h/7!

Tanie holowanie Warszawa

Potrzebujesz lawety? Jeżeli właśnie szukasz lawety i chcesz przetransportować swój samochód – zadzwoń pod całodobowy numer tel. 697-598-149.

Świadczymy całodobowe usługi pomocy drogowej i auto holowania na terenie Warszawy i okolic. Transportujemy również pojazdy na terenie całej Polski oraz Europy.

Jak przebiega proces holowania auta?

Jeżeli potrzebujesz lawety i poszukujesz firmy, która profesjonalnie wykona usługę holowania Twojego pojazdu, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Pracujemy w systemie 24h/7, dzięki czemu nasi specjaliści są w stanie pomóc każdemu Kierowcy niezależnie od pory dnia lub nocy. Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia wysyłamy we wskazany adres auto lawetę, wykonujemy profesjonalny załadunek pojazdu na platformę holowniczą, zabezpieczamy auto specjalistyczny pasami holowniczymi, a następnie transportujemy samochód we wskazane miejsce.

Nasze auto lawety wyposażone są w specjalistyczne wózki transportowe, dzięki czemu auta z niesprawnym układem jezdnym bez problemu mogą zostać wciągnięte na platformę holowniczą.

Pomagamy również Kierowcom w sytuacji, gdy ich auto znalazło się w rowie lub brało udział w kolizji czy w wypadku. Wyciągamy auta z rowu i pomagamy w sytuacji kolizji na drodze.

Koszt holowania

Koszt holowania zawsze uzależniony jest od kilku czynników, o które nasi specjaliści pytają Klientów już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Dzięki temu każdy Kierowca może poznać całkowity koszt usługi jeszcze przed jej wykonaniem. Pierwszym elementem, który ma wpływ na cenę usługi jest ciężar holowanego auta, dlatego też podczas rozmowy pytamy o model samochodu, aby oszacować jego wagę. Drugim czynnikiem jest odległość jaką laweta będzie musiała pokonać z miejsca A do B oraz z miejsca B do A (koszt holowania zawsze obejmuje podróż auto lawety w obie strony). Kolejnym aspektem wpływającym na cenę usługi jest konieczność użycia wózków holowniczych (dla aut z niesprawnym układem jezdnym) a także np. konieczność wyciągnięcia pojazdu z rowu.

Kontakt

Tanie holowanie Warszawa!

Całodobowy numer kontaktowy, pod którym codziennie dyżurują nasi specjaliści: 697-598-149

Mail: biuro@besthol.pl

www.besthol.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas!