fbpx

Tanie holowanie Warszawa

tanie holowanie warszawa

tanie holowanie warszawa

Warszawa i okolice

TANIE HOLOWANIE WARSZAWA – Holowanie i transport samochodów osobowych w Warszawie i okolicy. Pomoc drogowa – laweta i naprawy z dojazdem do Klienta. Wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149

tanie holowanie warszawa

Tanie holowanie Warszawa

Potrzebujesz lawety? Jeżeli właśnie szukasz lawety i chcesz przetransportować swój samochód – zadzwoń pod numer tel. 697-598-149.

Świadczymy usługi pomocy drogowej i auto holowania na terenie Warszawy i okolic. Transportujemy również pojazdy na terenie całej Polski oraz Europy.

Jak przebiega proces holowania auta?

Jeżeli potrzebujesz lawety i poszukujesz firmy, która profesjonalnie wykona usługę holowania Twojego pojazdu, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Nasi specjaliści są w stanie pomóc każdemu Kierowcy. Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia wysyłamy we wskazany adres auto lawetę, wykonujemy profesjonalny załadunek pojazdu na platformę holowniczą, zabezpieczamy auto specjalistyczny pasami holowniczymi, a następnie transportujemy samochód we wskazane miejsce.

Nasze auto lawety wyposażone są w specjalistyczne wózki transportowe, dzięki czemu auta z niesprawnym układem jezdnym bez problemu mogą zostać wciągnięte na platformę holowniczą.

Pomagamy również Kierowcom w sytuacji, gdy ich auto znalazło się w rowie lub brało udział w kolizji czy w wypadku. Wyciągamy auta z rowu i pomagamy w sytuacji kolizji na drodze.

Koszt holowania

Koszt holowania zawsze uzależniony jest od kilku czynników, o które nasi specjaliści pytają Klientów już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Dzięki temu każdy Kierowca może poznać całkowity koszt usługi jeszcze przed jej wykonaniem. Pierwszym elementem, który ma wpływ na cenę usługi jest ciężar holowanego auta, dlatego też podczas rozmowy pytamy o model samochodu, aby oszacować jego wagę. Drugim czynnikiem jest odległość jaką laweta będzie musiała pokonać z miejsca A do B oraz z miejsca B do A (koszt holowania zawsze obejmuje podróż auto lawety w obie strony). Kolejnym aspektem wpływającym na cenę usługi jest konieczność użycia wózków holowniczych (dla aut z niesprawnym układem jezdnym) a także np. konieczność wyciągnięcia pojazdu z rowu.

Kontakt

Tanie holowanie Warszawa!

Całodobowy numer kontaktowy, pod którym codziennie dyżurują nasi specjaliści: 697-598-149

Mail: biuro@besthol.pl

www.besthol.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas!

Opinie na temat naszych usług przeczytać można TUTAJ i TUTAJ.