WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE, w którym do wygrania jest ZESTAW KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI AUTA! Motoryzacyjny konkurs z nagrodami. Sprawdź teraz co możesz wygrać!
KONKURS! ROZDAJEMY KOSMETYKI DO AUTA!
3 sierpnia 2016
zatankowałeś złe paliwo
Co zrobić gdy wleje się benzynę do diesla?
25 sierpnia 2016

Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa - całodobowa pomoc drogowa Warszawa. Mechanika samochodowa, elektryka samochodowa, holowanie i transport Warszawa 24h! Tel. 697598149

Pomoc drogowa Warszawa - całodobowa pomoc drogowa Warszawa. Mechanika samochodowa, elektryka samochodowa, holowanie i transport Warszawa 24h! Tel. 697598149

Pomoc drogowa Warszawa 1

CAŁODOBOWY KONTAKT – POMOC DROGOWA WARSZAWA:

Aby wezwać pomoc drogową wystarczy zadzwonić pod całodobowy tel:697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).
Wystarczy, że wykonasz jeden telefon, a nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać problem z Twoim autem. Nagła awaria na drodze nie musi oznaczać konieczności holowania pojazdu – my możemy zdiagnozować problem i naprawić Twoje auto na miejscu usterki!

Pomoc drogowa Warszawa – ZAKRES USŁUG:

Oferujemy całodobową pomoc drogową dla wszystkich kierowców, którzy chcą ruszyć w dalszą drogę, ale ich auto odmówiło posłuszeństwa. Zadzwoń do nas i poinformuj o zauważonych przez Ciebie objawach nieprawidłowej pracy auta niezależnie od pory dnia lub nocy, a my zajmiemy się całą resztą.

 • holowanie samochodów, motorów, quadów
 • transport pojazdów, motorów, quadów na terenie Polski i całej Europy
 • mobilny warsztat samochodowy – całodobowe naprawy z dojazdem do Klienta
 • diagnostyka komputerowa
 • mechanika samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • osuszanie baku spowodowane źle zatankowanym paliwem
 • dowóz paliwa
 • pomoc przy kolizji
 • wyciąganie auta z rowu
 • drobne naprawy typu wymiana koła, wymiana żarówki
 • awaryjne odpalanie pojazdu z przewodów rozruchowych (kabli)
 • wymiana akumulatora, alternatora, rozrusznika i innych części z dojazdem do Klienta

Pomoc drogowa Warszawa – TEREN DZIAŁANIA:

Warszawa (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz)
Okolice Warszawy (Marki, Radzymin, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Grójec, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Piaseczno, Radom, Tarczyn, Brwinów, Milanówek, Mszczonów, Piastów, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Ostrołęka, Serock, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Sulejówek)

Pomoc drogowa Warszawa – GODZINY PRACY:

Pracujemy w systemie 24h/7

Jesteśmy do dyspozycji we wszystkie dni tygodnia, także w święta.

Pomoc drogowa Warszawa – CENNIK:

Każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny, dlatego w celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści podczas rozmowy będą w stanie poinformować o wszystkich kosztach związanych z naprawą lub holowaniem pojazdu.

holowanie Warszawa potrzebujesz pomocy zadzwon 697598149 BESTHOL

Pomoc drogowa w naszej firmie świadczona jest na najwyższym poziomie. Mając na celu dobro naszych Klientów staramy się dotrzeć na miejsce usterki nawet w 15 minut po odebraniu zgłoszenia. Telefonicznie prosimy Kierowcę o przekazanie najważniejszych informacji dotyczących objawów usterki. Dzięki temu stawiamy wstępną diagnozę, którą następnie weryfikujemy na miejscu zdarzenia. Przeprowadzamy również diagnostykę komputerową samochodu, a następnie zabieramy się za naprawę usterki, aby Kierowca mógł ruszyć w dalszą drogę. Jeżeli naprawa na drodze nie jest możliwa ze względu na jej „rozmiar” – holujemy auto.

Jesteśmy również do dyspozycji Kierowców, którzy źle zatankowali paliwo. Pomyłka dystrybutora i tankowanie paliwa zamiast ropy powoduje konieczność nagłego osuszania baku. Wykonujemy tą usługę dojeżdżając do Klienta zaraz po odebraniu zgłoszenia.

Potrzebujesz pomocy drogowej – zadzwoń teraz!

KONTAKT:

biuro@besthol.pl

tel. 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).

Warszawskie drogi tętnią życiem zarówno w dzień jak i w nocy, dlatego też nasze usługi świadczymy całodobowo. Jeżeli właśnie potrzebujesz pomocy drogowej – zadzwoń teraz! Pomożemy Ci ruszyć w dalszą drogę w przypadku nagłej usterki lub kolizji.