Pomoc drogowa Warszawa

pomoc drogowa warszawa

pomoc drogowa warszawa

Usługi pomocy drogowej na terenie Warszawy i okolic! Zadzwoń teraz pod 697-598-149

Profesjonalna i tania pomoc drogowa Warszawa

Oferujemy pomoc drogową i auto holowanie aut, motorów oraz maszyn na obszarze Warszawy oraz w trasie po Polsce i Europie.

Zakres usług pomocy drogowej:

– holowanie i transport pojazdów osobowych
– holowanie i transport motorów
– holowanie i transport quadów
– transport maszyn (np. wózków widłowych)
– awaryjne uruchamianie auta
– awaryjne odpalanie auta z przewodów rozruchowych (z kabli)
– wypompowanie źle zatankowanego paliwa, osuszanie baku
– diagnostyka komputerowa
– pomoc drogowa w sytuacji nagłych usterek
– mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem
– dowóz paliwa
– zmiana koła na drodze
– wymiana żarówki na drodze
– wyciąganie auta z rowu
– zabezpieczenie lub usunięcie samochodu z miejsca kolizji lub wypadku

Teren działania pomocy drogowej:

Terenem naszego działania jest Warszawa i okolice.

Transportujemy i holujemy również pojazdy na terenie całej Polski i Europy

Sprzęt pomocy drogowej:

Dysponujemy profesjonalnymi pojazdami typu auto laweta oraz autami mobilnego warsztatu samochodowego z pełnym wyposażeniem, służącym do napraw mechanicznych i elektrycznych w dowolnie wskazanej lokalizacji. Nowoczesne zaplecze techniczne oraz przeszkolona kadra mechaników, elektryków i kierowców auto lawety pozwalają na wykonanie każdej naprawy na miejscu awarii, a także np. wyciągniecie auta z rowu po kolizji.

Zalety pomocy drogowej:

Naszym Klientom oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji usług. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy na miejsce usterki odpowiedniego specjalistę. Jesteśmy w stanie naprawić auto na drodze, dzięki czemu bardzo często holowanie pojazdu nie jest konieczne, a co za tym idzie Klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, które w innym wypadku musieliby przeznaczyć na usługę transportu auta do stacjonarnego serwisu. Udzielamy także gwarancji na wymienione przez nas części takie jak: alternatory, akumulatory, rozruszniki.

POMOC DROGOWA WARSZAWA – Kontakt:

Numer kontaktory: 697-598-149

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy specjalisty lub chcesz wezwać lawetę i holować auto w dowolnie wybrana lokalizację – zadzwoń niezależnie od pory dnia lub nocy.

Zapraszamy do współpracy – ekipa Besthol

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.