fbpx

Na czym polegają usługi door to door w mechanice oraz mobilny warsztat samochodowy?

Besthol - diagnostyka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, całodobowa pomoc drogowa Warszawa, laweta Warszawa, mechanik samochodowy, elektryk samochodowy 24h

Besthol - diagnostyka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, całodobowa pomoc drogowa Warszawa, laweta Warszawa, mechanik samochodowy, elektryk samochodowy 24h

Branża mechaniki samochodowej wciąż musi poszukiwać nowoczesnych rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania klientów. Właśnie dlatego powstały takie usługi jak: mobilny warsztat samochodowy oraz usługi door to door. Na czym one polegają? Czym różnią się od siebie i czemu warto decydować się na korzystanie z tych rozwiązań? Przekonajmy się!

Mobilny warsztat samochodowy

Mobilny warsztat samochodowy różni się od tradycyjnego, stacjonarnego warsztatu tym, że pracujący w nim mechanicy dokonują przeglądów i napraw samochodów nie w swoim własnym miejscu pracy, ale tam, gdzie zażyczy sobie tego klient, czyli np. w jego własnym garażu. Przyjeżdżając na wybrane miejsce, wyposażeni są we wszystkie odpowiednie narzędzia oraz sprzęty, dzięki czemu mogą wykonywać swoje zadanie na poziomie równie wysokim, co w sytuacji, gdy robią to w typowym warsztacie.

Czemu warto korzystać z usług mobilnych warsztatów?

Mobilny warsztat samochodowy oferuje ogromną wygodę oraz komfort korzystania z oferowanych klientom usług. Ci ostatni nie muszą się bowiem martwić tym, by wygospodarować sobie odpowiednią ilość czasu na podróż do warsztatu, nie muszą czekać na swoją kolej, co niekiedy zdarza się również w tego typu placówkach, etc. Usługa ta jest również bardzo ważna i potrzebna wszystkim tym, którzy nie są w stanie do warsztatu w ogóle dojechać, np. dlatego, że awaria danego samochodu była na tyle poważna, że nie chce on odpalić, lub jazda nim byłaby zbyt niebezpieczna.

Usługa door to door w mechanice:

Usługa door to door stanowi w pewnym sensie punkt pośredni między modelem mobilnego warsztatu samochodowego a modelem tego typowego, stacjonarnego. Polega ona na tym, że, tak jak w przypadku warsztatu mobilnego, klient nie musi nigdzie samochodu przywozić. Po auto zgłasza się mechanik lub inny pracownik serwisu i odbiera pojazd bezpośrednio z miejsca wskazanego przez klienta. Różnica polega jednak na tym, iż samochód nie jest naprawiany na miejscu, ale już w warsztacie, czyli tak, jak ma to miejsce w przypadku standardowych usług warsztatowych. Auto, po naprawie lub przeglądzie, dostarczane jest na wybrane przez klienta miejsca.

Czemu warto korzystać z usługi door to door w mechanice?

Usługa door to door, tak jak i usługi oferowane przez warsztat mobilny, jest nowatorskim i niezwykle korzystnym dla klienta rozwiązaniem. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić czas Klienta. Wszystkich kierowców zainteresowanych przeglądem lub naprawą samochodu w mobilnym warsztacie samochodowym oraz tych, którzy chcą skorzystać z usług door to door – zapraszamy do kontaktu!