fbpx

Dlaczego warto korzystać z naszych usług mobilnego warsztatu?

pomoc drogowa warszawa

pomoc drogowa warszawa

Besthol to firma tworzona przez prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów zarazem. Co wyróżnia nas spośród innych warsztatów samochodowych? Jak pracujemy? Dlaczego warto korzystać z naszych usług mobilnego warsztatu?

Filozofia usług mobilnego warsztatu

W Besthol najważniejsze są dla nas zadowolenie oraz komfort klienta. Z uwagi na to wszelkie naprawy mechaniczne i elektryczne, a także diagnostykę jesteśmy w stanie realizować z dojazdem do klienta. Czyli wszędzie tam, gdzie klient zechce. Dlaczego korzystanie z usług naszego mobilnego warsztatu jest tak korzystne? Przede wszystkim dlatego, że klient, umawiając się z naszymi mechanikami, wybiera termin oraz lokalizację, w której mamy się pojawić. Ponadto w trakcie gdy mechanicy naprawiają samochód, klient może się zająć swoimi sprawami – czy to obowiązkami domowymi, czy zawodowymi. Dzięki temu nasi klienci nie muszą przejmować się koniecznością zmieniania prywatnych planów czy wzięcia wolnego w pracy tylko po to, by pojechać do warsztatu. Rozwiązanie to jest więc szalenie wygodne!

Zakres usług mobilnego warsztatu

W Besthol zajmujmy się tak diagnostyką pojazdów, jak i mechaniką oraz elektryką samochodową. Dokonujemy m.in. napraw układu hamulcowego i paliwowego, napraw zawieszenia, układu sterowania silnikiem, układu kierowniczego, układu chłodzenia, układu klimatyzacji etc. Zajmujemy się także wymianą akumulatorów, awaryjnym odpalaniem samochodów z przewodów rozruchowych, naprawą, wymianą i regenerowaniem alternatorów i rozruszników, naprawianiem sterowników, ABS, ASR, wymienianiem bezpieczników, montażem, demontażem oraz naprawą alarmów i różnego rodzaju zabezpieczeń etc. Ponadto, świadczymy również usługi w zakresu pomocy drogowej oraz auto holowania.
Tak szeroki zakres świadczonych przez nas usług oraz kompleksowość oferowanej przez nas pomocy sprawia, że można zgłaszać się do nas z tak naprawdę każdym problemem w aucie – tak małymi usterkami, jak i poważnymi awariami, w tym awariami na drodze.

Najwyższa jakość usług i dbałość o szczegóły

Besthol działa w godz. 9:00-23:00, siedem dni w tygodniu. Klienci mogą umawiać się z nami na przeprowadzenie diagnostyki pojazdu czy naprawę usterki w wybranej przez siebie lokalizacji w dogodnym dla nich terminie. Kierowcy mogą również telefonować do nas w sytuacji niespodziewanej awarii na drodze. Wówczas naprawiamy lub wymieniamy wybrane części na miejscu, dzięki czemu kierowca może kontynuować swoją trasę. W niektórych przypadkach, odholowujemy samochód do warsztatu stacjonarnego czy w inne miejsce, w którym możliwe jest, w bezpieczniejszych warunkach, zajęcie się naprawą.

Nasze doskonale wyposażone w odpowiedni sprzęt samochody pozwalają na przeprowadzanie nawet bardzo skomplikowanych napraw w terenie, a nasi w pełni wykwalifikowani i kompetentni mechanicy i elektrycy samochodowi są zawsze gotowi na nowe zawodowe wyzwania.

Warto również dodać, że zawsze przed rozpoczęciem naprawy wyceniamy ją i informujemy o owych kosztach klienta. Dopełniamy również wszelkich niezbędnych formalności, tj. wystawiamy klientom odpowiednie dokumenty, w tym np. protokół przyjęcia pojazdu czy zlecenie naprawy, które są podpisywane przez obie strony przed rozpoczęciem przez mechaników pracy.

Wszystkich kierowców ceniących sobie komfort, wygodę, a także najwyższej jakości usługi z zakresu mechaniki oraz elektryki samochodowej zachęcamy do kontaktu!

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Warsztat Warszawa, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.