fbpx

Mobilny warsztat samochodowy i pomoc drogowa

mobilny warsztat samochodowy

mobilny warsztat samochodowy

Warszawa i okolice

MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY: zajmujemy się naprawą aut na drodze, pod domem Klienta lub w każdym innym miejscu, gdzie akurat przydarzyła się awaria auta. Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy-  ZADZWOŃ! Oferujemy szybką, profesjonalną i tanią pomoc.

mobilny warsztat samochodowy

Czym tak naprawdę jest mobilny warsztat samochodowy? Co go charakteryzuje? Czemu jest lepszy niż tradycyjny auto serwis? Wszystkich tych, którzy nigdy nie korzystali z usług mobilnych warsztatów samochodowych, a także wszystkich tych, którzy poszukują dobrego warsztatu mobilnego, zapraszamy do lektury!

Mobilny warsztat samochodowy

Mobilny warsztat samochodowy to warsztat, którego mechanicy przyjeżdżają na wskazane przez klienta miejsce i tam dokonują diagnostyki oraz naprawy samochodu. W przeciwieństwie do warsztatów tradycyjnych, te mobilne zapewniają klientowi ogromny komfort, gdyż nie musi on ruszać się z domu lub opuszczać dnia w pracy, by udać się do warsztatu. W przypadku usług mobilnych to mechanicy przyjeżdżają do klienta!

Mobilne warsztaty samochodowe oferują również szybką pomoc w przypadku niespodziewanej awarii w trasie. I tak, gdy na drodze popsuje się samochód, to na miejsce usterki nie przyjeżdża laweta (jak ma to miejsce po wezwaniu standardowej auto pomocy) lecz specjalne pojazdy mobilnego warsztatu. W specjalistycznych pojazdach mobilnego warsztatu znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia diagnostyki oraz usunięcia wykrytej awarii. Klient oszczędza i czas, i pieniądze!

Czemu mobilne warsztaty samochodowe są lepsze od tych stacjonarnych?

Przede wszystkim dlatego, że w dużo większym stopniu starają się dostosować do wymagań i oczekiwań klienta. Usługi świadczone przez mobilny warsztat są nastawione na komfort klienta. Uszkodzony samochód naprawiony jest na miejscu i we wcześniej ustalonym (najczęściej telefonicznie) terminie. Nie ma tu mowy o samym tylko holowaniu samochodu, o długim oczekiwaniu na naprawę czy nawet na samą rozmowę z mechanikiem (co zdarza się niekiedy w warsztatach przyjmujących dużą liczbę klientów) etc.

Besthol – mobilny warsztat samochodowy i autopomoc w mieście Warszawa

Nasz mobilny warsztat samochodowy świadczy najwyższej jakości usługi. Do zakresu naszych działań należy mechanika i elektryka samochodowa, a także holowanie i transport pojazdów (samochodów, motorów, małych maszyn etc.). Wykonujemy również usługi typu door to door. Oznacza to, że odbieramy auto spod domu lub spod miejsca pracy klienta (w zależności od jego preferencji), a następnie naprawiamy pojazd i odwozimy pod wskazany adres.

Najczęściej jednak przyjeżdżamy pod wskazany przez klienta adres i naprawiamy auto na miejscu. Oczywiście każdą usterkę w pierwszej kolejności kompleksowo diagnozujemy. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone, co oznacza, że jesteśmy w stanie naprawić każdą awarię. Wymieniamy również samochodowe części na nowe lub regenerowane (w zależności od upodobań klienta). Dodatkowo przed przystąpieniem do pracy informujemy o wszystkich kosztach i częściach, które wymagają naprawy, wymiany lub regeneracji.

Ogromną zaletą naszego mobilnego warsztatu jest również to, że pracujemy od godz. 9:00 do 23:00. Tak więc niezależnie od tego, kiedy pojawi się awaria w aucie np. problem z odpalaniem, pomyłka w tankowaniu, awaria na drodze, to zawsze szybko przyjedziemy pod wskazany adres i udzielamy pomocy.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń oraz efektywne działania diagnostyczne i naprawcze, ale również na uczciwość. Dlatego właśnie naszych klientów informujemy o wszelkich kosztach napraw jeszcze przed ich rozpoczęciem, a montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją. Przyjmując auto do naprawy lub zawierając umowę o holowaniu czy transporcie, przekazujemy klientowi wszystkie niezbędne dokumenty (np. protokół przyjęcia auta do naprawy, protokół przekazania auta do holowania).

Wszystkich kierowców z miasta Warszawa i okolic zachęcamy do korzystania z naszych usług. Besthol to zespół doskonale wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej nietypową usterką czy awarią, a wszystko to przy zapewnieniu klientowi maksymalnej wygody.

Zapraszamy do kontaktu: 697-598-149

Ekipa Besthol

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.