Mobilny warsztat samochodowy i pomoc drogowa 24h 2
Jak zapobiec zamarzaniu drzwi w aucie?
13 stycznia 2017
Besthol zakup auta używanego formalnosci
Jakich formalności należy dopełnić po zakupie używanego samochodu?
25 stycznia 2017

Mobilny warsztat samochodowy i pomoc drogowa 24h

Mobilny warsztat samochodowy i pomoc drogowa 24h 3

besthol mobilny warsztat samochodowy mechanika z dojazdem i elektryka

Czym tak naprawdę jest mobilny warsztat samochodowy? Co go charakteryzuje? Czemu jest lepszy niż tradycyjny auto serwis? Wszystkich tych, którzy nigdy nie korzystali z usług mobilnych warsztatów samochodowych, a także wszystkich tych, którzy poszukują dobrego warsztatu mobilnego, zapraszamy do lektury!

Mobilny warsztat samochodowy

Mobilny warsztat samochodowy to warsztat, którego mechanicy przyjeżdżają na wskazane przez klienta miejsce i tam dokonują diagnostyki oraz naprawy samochodu. W przeciwieństwie do warsztatów tradycyjnych, te mobilne zapewniają klientowi ogromny komfort, gdyż nie musi on ruszać się z domu lub opuszczać dnia w pracy, by udać się do warsztatu. W przypadku usług mobilnych to mechanicy przyjeżdżają do klienta!

Mobilne warsztaty samochodowe oferują również szybką pomoc w przypadku niespodziewanej awarii w trasie. I tak, gdy na drodze popsuje się samochód, to na miejsce usterki nie przyjeżdża laweta (jak ma to miejsce po wezwaniu standardowej auto pomocy) lecz specjalne pojazdy mobilnego warsztatu. W specjalistycznych pojazdach mobilnego warsztatu znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia diagnostyki oraz usunięcia wykrytej awarii. Klient oszczędza i czas, i pieniądze!

Czemu mobilne warsztaty samochodowe są lepsze od tych stacjonarnych?

Przede wszystkim dlatego, że w dużo większym stopniu starają się dostosować do wymagań i oczekiwań klienta. Usługi świadczone przez mobilny warsztat są nastawione na komfort klienta. Uszkodzony samochód naprawiony jest w miejscu, i we wcześniej ustalonym (najczęściej telefonicznie) terminie. Nie ma tu mowy o samym tylko holowaniu samochodu, o długim oczekiwaniu na naprawę czy nawet na samą rozmowę z mechanikiem (co zdarza się niekiedy w warsztatach przyjmujących dużą liczbę klientów) etc.

Besthol – mobilny warsztat samochodowy i 24-godzinna autopomoc w mieście Warszawa

Nasz mobilny warsztat samochodowy świadczy najwyższej jakości usługi. Do zakresu naszych działań należy mechanika i elektryka samochodowa, a także holowanie i transport pojazdów (samochodów, motorów, małych maszyn etc.). Wykonujemy również usługi typu door to door. Oznacza to, że odbieramy auto spod domu lub spod miejsca pracy klienta (w zależności od jego preferencji), a następnie naprawiamy pojazd i odwozimy pod wskazany adres.

Najczęściej jednak przyjeżdżamy pod wskazany przez klienta adres i naprawiamy auto na miejscu. Oczywiście każdą usterkę w pierwszej kolejności kompleksowo diagnozujemy. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone, co oznacza, że jesteśmy w stanie naprawić każdą awarię. Wymieniamy również samochodowe części na nowe lub regenerowane (w zależności od upodobań klienta). Dodatkowo przed przystąpieniem do pracy informujemy o wszystkich kosztach i częściach, które wymagają naprawy, wymiany lub regeneracji.

Ogromną zaletą naszego warsztatu jest również to, że pracujemy całą dobę. Tak więc niezależnie od tego, kiedy pojawi się awaria w aucie np. problem z odpalaniem, pomyłka w tankowaniu, awaria na drodze, to zawsze szybko przyjedziemy pod wskazany adres i udzielamy pomocy.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń oraz efektywne działania diagnostyczne i naprawcze, ale również na uczciwość. Dlatego właśnie naszych klientów informujemy o wszelkich kosztach napraw jeszcze przed ich rozpoczęciem, a montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją. Przyjmując auto do naprawy lub zawierając umowę o holowaniu czy transporcie, przekazujemy klientowi wszystkie niezbędne dokumenty (np. protokół przyjęcia auta do naprawy, protokół przekazania auta do holowania).

Wszystkich kierowców z miasta Warszawa i okolic zachęcamy do korzystania z naszych usług. Besthol to zespół doskonale wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej nietypową usterką czy awarią, a wszystko to przy zapewnieniu klientowi maksymalnej wygody.

Zapraszamy do kontaktu: 697-598-149

Ekipa Besthol