korozja samochodu rdza
Korozja samochodu – kiedy rdza staje się zagrożeniem?
27 kwietnia 2017
besthol holowanie auta laweta Warszawa Polska Europa transport
Laweta Warszawa – usługi holowania i transportu pojazdów
24 maja 2017

Mobilny warsztat 24h Warszawa – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

mobilny warsztat 24h warszawa, mobilny serwis samochodowy Warszawa besthol 24h

mobilny warsztat 24h warszawa, mobilny serwis samochodowy Warszawa besthol 24h

Besthol to firma tworzona przez prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów zarazem. Co wyróżnia nas spośród innych warsztatów samochodowych? Jak pracujemy? Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Mobilny warsztat 24h Warszawa – filozofia Besthol

W Besthol najważniejsze są dla nas zadowolenie oraz komfort klienta. Stąd właśnie wszelkiego rodzaju naprawy, wymiany, a także diagnostykę jesteśmy w stanie realizować z dojazdem do klienta. Czyli wszędzie tam, gdzie klient zechce. Dlaczego korzystanie z usług naszego mobilnego warsztatu jest tak korzystne? Przede wszystkim dlatego, że klient, umawiając się z naszymi mechanikami, wybiera termin oraz lokalizację, w której mamy się pojawić. Ponadto w trakcie gdy mechanicy naprawiają samochód, klient może się on zająć swoimi sprawami – czy to obowiązkami domowymi, czy zawodowymi. Dzięki temu nasi klienci nie muszą przejmować się koniecznością zmieniania prywatnych planów czy wzięcia wolnego w pracy tylko po to, by pojechać do warsztatu. Rozwiązanie to jest więc szalenie wygodne!

Mobilny warsztat 24h Warszawa – zakres usług

W Besthol zajmujmy się tak diagnostyką pojazdów, jak i mechaniką oraz elektryką samochodową. Dokonujemy m.in. napraw układu hamulcowego i paliwowego, napraw zawieszenia, układu sterowania silnikiem, układu kierowniczego, układu chłodzenia, układu klimatyzacji etc. Zajmujemy się także wymianą akumulatorów, awaryjnym odpalaniem samochodów z przewodów rozruchowych, naprawą, wymianą i regenerowaniem alternatorów i rozruszników, naprawianiem sterowników, ABS, ASR, wymienianiem bezpieczników, montażem, demontażem oraz naprawą alarmów i różnego rodzaju zabezpieczeń etc. Ponadto, świadczymy również usługi w zakresu pomocy drogowej oraz auto holowania.
Tak szeroki zakres świadczonych przez nas usług oraz kompleksowość oferowanej przez nas pomocy sprawia, że można zgłaszać się do nas z tak naprawdę każdym problemem w aucie – tak małymi usterkami, jak i poważnymi awariami, w tym awariami na drodze.

Mobilny warsztat 24h Warszawa – najwyższa jakość usług i dbałość o szczegóły

Besthol działa przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Klienci mogą umawiać się z nami na przeprowadzenie diagnostyki pojazdu czy naprawę usterki w wybranej przez siebie lokalizacji i dogodnym dla nich terminie. Kierowcy mogą również telefonować do nas w sytuacji niespodziewanej awarii na drodze. Wówczas naprawiamy lub wymieniamy wybrane części na miejscu, dzięki czemu kierowca może kontynuować swoją trasę. W niektórych przypadkach, odholowujemy samochód do warsztatu stacjonarnego czy w inne miejsce, w którym możliwe jest, w bezpieczniejszych warunkach, zajęcie się naprawą.

Nasze doskonale wyposażone w odpowiedni sprzęt samochody pozwalają na przeprowadzanie nawet bardzo skomplikowanych napraw w terenie, a nasi w pełni wykwalifikowani i kompetentni mechanicy i elektrycy samochodowi są zawsze gotowi na nowe zawodowe wyzwania.

Warto również dodać, że zawsze przed rozpoczęciem naprawy wyceniamy ją i informujemy o owych kosztach klienta. Dopełniamy również wszelkich niezbędnych formalności, tj. wystawiamy klientom odpowiednie dokumenty, w tym np. protokół przyjęcia pojazdu czy zlecenie naprawy, które są podpisywane przez obie strony przed rozpoczęciem przez mechaników pracy.

Wszystkich kierowców ceniących sobie komfort, wygodę, a także najwyższej jakości usługi z zakresu mechaniki oraz elektryki samochodowej zachęcamy do kontaktu!

BESTHOL

Całodobowy tel. 697-598-149