Besthol - tanie holowanie Warszawa, pomoc drogowa 24h, mobilny warsztat samochodowy, mechanika i elektryka samochodowa Warszawa. Całodobowe usługi 24h/7!
Tanie holowanie Warszawa
25 października 2016
BESTHOL - mobilny auto serwis Warszawa, całodobowa pomoc drogowa, mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta, elektryka samochodowa z dojazdem, laweta
Mobilny auto serwis Warszawa
3 listopada 2016

Mobilny serwis samochodowy Warszawa

BESTHOL - mobilny serwis samochodowy Warszawa, całodobowa pomoc drogowa 24h, mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem, holowanie. Tel. 697-598-149

BESTHOL - mobilny serwis samochodowy Warszawa, całodobowa pomoc drogowa 24h, mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem, holowanie. Tel. 697-598-149

Czym jest mobilny serwis samochodowy Warszawa?

Mobilny serwis samochodowy to usługi mechaniki i elektryki samochodowej wykonywane z dojazdem do Klienta. Nasi specjaliści (mechanicy i elektrycy samochodowi) wyposażeni w specjalistyczne pojazdy mobilnego warsztatu samochodowego z kompletnym, profesjonalnym sprzętem są w stanie naprawić każdą usterkę w aucie bez konieczności odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Na wyposażeniu pojazdów mobilnego warsztatu znajdują się wszystkie maszyny i narzędzia, które występują w stacjonarnych serwisach samochodowych, dlatego w szybkim czasie naprawimy każdy pojazd pod domem Klienta.

Korzyści korzystania z mobilnego serwisu samochodowego:

1. Oszczędność czasu

Mobilny serwis samochodowy przyjeżdża we wskazane miejsce i naprawia auto np. pod domem Klienta. Dzięki temu Klienci korzystający z naszych usług mogą zaoszczędzić czas, który w innym wypadku musieliby poświęcić na dojazd do stacjonarnego serwisu, oczekiwanie na naprawę i powrót do domu. Korzystając z usług mobilnego serwisu samochodowego Klient może w trakcie naprawy zająć -się swoimi sprawami, a specjaliści pod jego domem zajmują się naprawą auta.

2. Oszczędność pieniędzy

Dotychczas w sytuacji, gdy auto nie było w stanie dojechać do stacjonarnego serwisu na własnych kołach – konieczne było wezwanie auto lawety i odholowanie pojazdu do warsztatu. Teraz mechanicy i elektrycy z Besthol przyjeżdżają we wskazany adres i naprawiają pojazd na miejscu, dzięki czemu naszym Klientom odpadają koszty związane z holowaniem.

3. Dostępność 24h/7

Działamy całodobowo we wszystkie dni tygodnia. Nasi mechanicy i elektrycy pełnią dzienne i nocne dyżury, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu Klientowi niezależnie od pory dnia lub nocy.

Jak wezwać mobilny serwis samochodowy Warszawa?

Aby wezwać mobilny warsztat samochodowy wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer tel. 697-598-149 i zgłosić swój problem. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zapytamy o objawy jakie zauważyłaś/eś w swoim aucie i przedstawimy wstępny koszt usługi.

Możesz skontaktować się z nami również mailowo: biuro@besthol.pl

www.besthol.pl

Teren działania mobilnego warsztatu samochodowego:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Polska i Europa: w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.