fbpx

Mobilny serwis samochodowy Warszawa

mobilny serwis samochodowy warszawa

mobilny serwis samochodowy warszawa

Warszawa i okolice

MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY WARSZAWA – to naprawy aut (mechanika i elektryka) wykonywane z dojazdem do Klienta – bez konieczności holowania niesprawnego pojazdu do warsztatu. Zadzwoń pod tel. 697-598-149

Czym jest mobilny serwis samochodowy Warszawa?

Mobilny serwis samochodowy to usługi mechaniki i elektryki samochodowej wykonywane z dojazdem do Klienta. Nasi specjaliści (mechanicy i elektrycy samochodowi) wyposażeni są w specjalistyczne pojazdy mobilnego warsztatu samochodowego. Z takim profesjonalnym sprzętem jesteśmy w stanie naprawić większość usterek w autach bez konieczności odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Na wyposażeniu pojazdów mobilnego warsztatu znajdują się wszystkie maszyny i narzędzia, które występują w stacjonarnych serwisach samochodowych, dlatego w szybkim czasie naprawimy pojazd np. pod domem Klienta.

Korzyści płynące z korzystania z mobilnego serwisu samochodowego:

1. Oszczędność czasu

Mobilny serwis samochodowy przyjeżdża we wskazane miejsce i naprawia auto np. pod domem Klienta. Dzięki temu Klienci korzystający z naszych usług mogą zaoszczędzić czas, który w innym wypadku musieliby poświęcić na dojazd do stacjonarnego serwisu, oczekiwanie na naprawę i powrót do domu. Korzystając z usług mobilnego serwisu samochodowego Klient może w trakcie naprawy zająć się swoimi sprawami, a specjaliści pod jego domem zajmują się naprawą auta.

2. Oszczędność pieniędzy

Dotychczas w sytuacji, gdy auto nie było w stanie dojechać do stacjonarnego serwisu na własnych kołach – konieczne było wezwanie auto lawety i odholowanie pojazdu do warsztatu. Teraz mechanicy i elektrycy z Besthol przyjeżdżają we wskazany adres i naprawiają pojazd na miejscu, dzięki czemu naszym Klientom odpadają koszty związane z holowaniem.

3. Dostępność

Działamy we wszystkie dni tygodnia, a także w święta. Nasi mechanicy i elektrycy pełnią dzienne i wieczorne dyżury, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu Klientowi.

Jak wezwać mobilny serwis samochodowy Warszawa?

Aby wezwać mobilny warsztat samochodowy wystarczy zadzwonić pod numer tel. 697-598-149 i zgłosić swój problem. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zapytamy o objawy jakie zauważyłaś/eś w swoim aucie i przedstawimy wstępny koszt usługi.

mobilny serwis samochodowy warszawa

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy Warszawa, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.