fbpx

Mobilny auto serwis Warszawa

mobilny auto serwis warszawa

mobilny auto serwis warszawa

Warszawa i okolice

MOBILNY AUTO SERWIS WARSZAWA – mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta. Naprawy usterek w autach na drodze, pod domem Klienta lub w każdym innym miejscu. Aby wezwać pomoc zadzwoń pod tel. 697-598-149

Aby wezwać mechanika lub elektryka wystarczy zadzwonić pod całodobowy tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń)

Mobilny auto serwis Warszawa – Jak to działa?

Mobilny warsztat samochodowy to kompleksowy warsztat samochodów osobowych i dostawczych z dojazdem do Klienta. Cechuje nas szeroki zakres usług, bardzo duże doświadczenie oraz ekspresowy czas realizacji

Mobilny warsztat samochodowy to usługi mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta. Jak to możliwe? Dzięki wykwalifikowanym fachowcom (mechanikom samochodowym i elektrykom samochodowym), a także z uwagi na flotę specjalistycznych pojazdów, w pełni wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt – jesteśmy w stanie naprawić każdy pojazd na drodze lub pod domem Klienta. Nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ nie muszą wzywać lawety i płacić za transport własnego auta do stacjonarnego warsztatu. Ponadto zawsze umawiamy się na konkretne godziny naprawy i przyjeżdżamy na miejsce o wyznaczonej porze, a Klienci mogą w tym czasie zająć się swoimi sprawami.


Proces działania mobilnego auto serwisu BESTHOL

1. Telefonicznie przyjmujemy zgłoszenie usterki w aucie Klienta.

2. Podczas pierwszej rozmowy prosimy o przedstawienie zauważalnych lub słyszalnych objawów usterki.

3. Po wysłuchaniu informacji o objawach, informujemy Klienta o podejrzeniach, dotyczących usterki, przedstawiamy również koszt naprawy i informujemy, że aby potwierdzić wstępną diagnozę zawsze musimy pojawić się na miejscu. Tylko wówczas nasi mechanicy i elektrycy mogą postawić 100% diagnozy.

4. Jeżeli Klient będzie zainteresowany naprawą pojazdu, wówczas prosimy o dokładny adres, pod który nasi specjaliści wyruszą specjalistycznym pojazdem mobilnego warsztatu. Ustalamy również godzinę naszego przybycia – jeśli Klient chce, abyśmy przyjechali w późniejszej porze.

5. Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka samochodu, po której informujemy o usterce w pojeździe, przedstawiamy ostateczną wycenę (która zazwyczaj zbieżna jest z pierwszymi sugerowanymi kosztami naprawy, o których rozmawiamy z klientem podczas kontaktu telefonicznego), a także oscylujemy czas trwania naprawy.

6. Po zaakceptowaniu przez Klienta kosztów przechodzimy do naprawy auta na miejscu, bez konieczności odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Dzięki temu Klient zaoszczędza czas i pieniądze, które w innym wypadku musiałby przeznaczyć na holowanie pojazdu do mechanika. W tym czasie Klient może wrócić do domu i zająć się swoimi sprawami lub być przy naprawie swojego pojazdu.

7. Po zakończeniu naprawy wyjaśniamy Klientowi co zostało zrobione oraz przekazujemy zużyte lub zepsute części, które zostały wymienione w aucie, aby Klient czuł się komfortowo, wiedząc, że nie został oszukany.

Pracujemy we wszystkie dni tygodnia, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na pomoc niezależnie od pory dnia lub nocy.


KONTAKT – mobilny auto serwis Warszawa

Jeżeli potrzebujesz pomocy mechanika samochodowego lub elektryka samochodowego – zadzwoń pod całodobowy tel. 697-598-149

Możesz również napisać do nas maila: biuro@besthol.pl

Opinie na temat naszych usług przeczytać można TUTAJ i TUTAJ.