fbpx

Mechanika pojazdowa Warszawa

Besthol mechanika pojazdowa Warszawa 24h elektryk z dojazdem

Warszawa i okolice

MECHANIKA POJAZDOWA WARSZAWA – naprawy mechaniczne samochodów osobowych z dojazdem do Klienta oraz na stacjonarnym warsztacie samochodowym w Warszawie. Potrzebujesz pilnej pomocy? Zadzwoń pod tel. 697-598-149

mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h besthol mechanika i elektryka Warszawa

MECHANIKA POJAZDOWA WARSZAWA:

Potrzebujesz pomocy mechanika? Zadzwoń pod nasz numer i poinformuj o usterce w Twoim aucie, a nasi mechanicy przyjadą do Ciebie, zdiagnozują przyczynę awarii i naprawią auto we wskazanym miejscu. Pracujemy przez 7 dni tygodnia. Możemy dojechać do Ciebie specjalistycznym pojazdem mobilnego warsztatu i naprawić Twoje auto tego samego dnia pod Twoim domem lub w dowolnie wybranej lokalizacji. Dysponujemy też stacjonarnym warsztatem samochodowym i lawetą, a także przekazujemy auta zastępcze. 

Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń)

Potrzebujesz pilnej pomocy mechanika lub elektryka samochodowego? Twoje auto uległo nieoczekiwanej awarii na drodze? Nie możesz odpalić pojazdu? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy specjalisty, który przyjedzie do Ciebie i naprawi auto bez konieczności holowania do stacjonarnego warsztatu? Zadzwoń pod tel. 697-598-149! Możesz też przyjechać do nas i osobiście odstawić pojazd do naprawy lub skorzystać z usługi door to door (wówczas mechanik przyjedzie do Ciebie, przekaże Ci protokół przyjęcia auta, zabierze pojazd do naprawy, a następnie wycenimy naprawę i przedstawimy Ci ostateczne koszty, informując również o rodzaju usterki, naprawimy pojazd i odwieziemy pod Twój dom).


Mechanika Pojazdowa Warszawa – ZAKRES USŁUG:

Zakres usług jest bardzo szeroki. Wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne jak i elektryczne, a także świadczymy pomoc drogową i auto holowanie. Świadczone przez nas usługi to m.in.:

– Diagnostyka komputerowa;
– Naprawy układu paliwowego;
– Naprawy układu hamulcowego;
– Naprawy zawieszenia;
– Naprawy układu kierowniczego;
– Naprawy układu chłodzenia;
– Naprawy układu klimatyzacji;
– Naprawy układu napędowego i przeniesienia napędu;
– Wymiana akumulatora, alternatora, rozrusznika;
– Awaryjne odpalanie auta z przewodów rozruchowych;
– Awaryjne otwieranie auta;
– Wypompowanie źle zatankowanego paliwa.


Mechanika pojazdowa Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kompleksowo obsługujemy samochody osobowe wszystkich marek i współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz naprawczym. Na miejsce usterki dojeżdżamy w pełni wyposażonymi pojazdami mobilnego warsztatu samochodowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić każdą awarię w aucie na miejscu zdarzenia lub pod domem Klienta. Dysponujemy własną pomocą drogową i auto lawetą oraz mobilnym warsztatem. Prowadzimy także stacjonarny warsztat samochodowy.

Pracujemy przez we wszystkie dni tygodnia w godz. 9:00-23:00. Po przyjęciu zlecenia niezwłocznie wysyłamy specjalistę we wskazane przez Klienta miejsce.

Nasze atuty:

– Dojeżdżamy do Klientów i wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne we wskazanym miejscu, dzięki czemu Klienci unikają komiczności wzywania lawety i holowania pojazdu do stacjonarnego serwisu.

– Świadczymy usługi mechaniki samochodowej, elektryki samochodowej, pomocy drogowej i auto holowania we wszystkie dni tygodnia, w godz. 9:00-23:00.

– Posiadamy w pełni wyposażone pojazdy mobilnego warsztatu oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów – mechaników, elektryków i kierowców auto lawety, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu Klientowi niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o usterce w aucie.

Klienci korzystający z naszych usług mogą zaoszczędzić czas, który w innym wypadku musieliby przeznaczyć na dojazd do stacjonarnego serwisu samochodowego oraz pieniądze, ponieważ auta naprawiane są w miejscu wystąpienia usterki, dzięki czemu nie jest konieczne holowanie pojazdu.


Mechanika pojazdowa Warszawa – KONTAKT:

Telefon: 697-598-149

Mail: biuro@besthol.pl


Mechanika pojazdowa Warszawa – teren działania:

Mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta wykonywane są na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Tarchomin, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Polska i Europa: w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.


Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia opinii na temat usługi, z której skorzystali. Opinie na temat naszej firmy można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – Ekipa Besthol