Besthol elektryka samochodowa Warszawa wymiana akumulatora, całodobowa mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta. Tel. 697598149
Elektryka samochodowa Warszawa
16 listopada 2016
Besthol wymiana alternatorów Warszawa, regeneracja alternatorów Warszawa, mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta 24h/7
Alternatory Warszawa – części i montaż
17 listopada 2016

Mechanika pojazdowa Warszawa

Mechanika pojazdowa Warszawa 2

Besthol mechanika pojazdowa Warszawa 24h elektryk z dojazdem

mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h besthol mechanika i elektryka Warszawa

CAŁODOBOWY KONTAKT – MECHANIKA POJAZDOWA WARSZAWA:

Potrzebujesz pomocy mechanika? Zadzwoń pod nasz całodobowy numer i poinformuj o usterce w Twoim aucie, a nasi specjaliści wycenią naprawę i wskażą najszybszy termin naprawy! Pracujemy 24h przez 7 dni tygodnia. Możemy dojechać do Ciebie specjalistycznym pojazdem mobilnego warsztatu i naprawić Twoje auto tego samego dnia pod Twoim domem lub w dowolnie wybranej lokalizacji.

Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod całodobowy tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń)

Potrzebujesz pilnej pomocy mechanika lub elektryka samochodowego? Twoje auto uległo nieoczekiwanej awarii na drodze? Nie możesz odpalić pojazdu? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy specjalisty, który przyjedzie do Ciebie i naprawi auto bez konieczności holowania do stacjonarnego warsztatu? Zadzwoń pod tel. 697-598-149! Możesz też przyjechać do nas i osobiście odstawić pojazd do naprawy lub skorzystać z usługi door to door (wówczas mechanik przyjedzie do Ciebie, przekaże Ci protokół przyjęcia auta, zabierze pojazd do naprawy, a następnie wycenimy naprawę i przedstawimy Ci ostateczne koszty, informując również o rodzaju usterki, naprawimy pojazd i odwieziemy pod Twój dom).

Mobilna mechanika pojazdowa oraz elektryka samochodowa na terenie Warszawy i okolic 24h/7.


Mechanika pojazdowa Warszawa – ZAKRES USŁUG:

Zakres usług jest bardzo szeroki. Wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne jak i elektryczne, a także świadczymy pomoc drogową i auto holowanie. Świadczone przez nas usługi to m.in.:

– diagnostyka komputerowa
– naprawy układu paliwowego
– naprawy układu hamulcowego
– naprawy zawieszenia
– naprawy układu kierowniczego
– naprawy układu chłodzenia
– naprawy układu klimatyzacji
– naprawy układu napędowego i przeniesienia napędu
– wymiana akumulatora, alternatora, rozrusznika
– awaryjne odpalanie auta z przewodów rozruchowych
– awaryjne otwieranie auta
– wypompowanie źle zatankowanego paliwa


Mechanika pojazdowa Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kompleksowo obsługujemy samochody wszystkich marek i współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz naprawczym. Na miejsce usterki dojeżdżamy w pełni wyposażonymi pojazdami mobilnego warsztatu samochodowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić każdą awarię w aucie na miejscu zdarzenia lub pod domem Klienta.

Pracujemy przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Po przyjęciu zlecenia niezwłocznie wysyłamy specjalistę we wskazane przez Klienta miejsce.

Mechanika pojazdowa Warszawa 3

Nasze atuty:

– dojeżdżamy do Klientów i wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne we wskazanym miejscu, dzięki czemu Klienci unikają koniczności wzywania lawety i holowania pojazdu do stacjonarnego serwisu

– świadczymy usługi mechaniki samochodowej, elektryki samochodowej, pomocy drogowej i auto holowania przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia

– posiadamy w pełni wyposażone pojazdy mobilnego warsztatu oraz wykfalifikowaną kadrę specjalistów – mechaników, elektryków i kierowców auto lawety, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu Kierowcy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o usterce w aucie

Kierowcy korzystający z naszych usług mogą zaoszczędzić czas, który w innym wypadku musieliby przeznaczyć na dojazd do stacjonarnego serwisu samochodowego oraz pieniądze, ponieważ auta naprawiane są w miejscu wystąpienia usterki, dzięki czemu nie jest konieczne holowanie pojazdu.


Mechanika pojazdowa Warszawa – KONTAKT:

Działamy w systemie 24h/7, dlatego w sytuacji usterki zapraszamy do kontaktu telefonicznego niezależnie od pory dnia czy nocy.

Telefon 24h: 697-598-149

Mail: biuro@besthol.pl


Mechanika pojazdowa Warszawa – teren działania:

Mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta.

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Polska i Europa: w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Zapraszamy do współpracy – Ekipa Besthol