BESTHOL - auto elektryk Warszawa 24h, mobilny warsztat samochodowy, pomoc drogowa Warszawa, mechanika samochodowa, elektryka samochodowa. 24h/7! Tel. 697-598-149
Auto elektryk Warszawa
4 listopada 2016
Besthol elektryka samochodowa Warszawa wymiana akumulatora, całodobowa mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta. Tel. 697598149
Elektryka samochodowa Warszawa
16 listopada 2016

Mechanik 24h Warszawa

BESTHOL - mechanik samochodowy 24h Warszawa, elektryk samochodowy, mobilny warsztat, auto holowanie, transport aut i motocykli. Zadzwoń teraz! 697-598-149

BESTHOL - mechanik samochodowy 24h Warszawa, elektryk samochodowy, mobilny warsztat, auto holowanie, transport aut i motocykli. Zadzwoń teraz! 697-598-149

mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h besthol mechanika i elektryka Warszawa

CAŁODOBOWY KONTAKT – MECHANIKA WARSZAWA:

Potrzebujesz pomocy mechanika? Zadzwoń pod nasz całodobowy numer i poinformuj o usterce w Twoim aucie, a nasi specjaliści wycenią naprawę i wskażą najszybszy termin naprawy! Pracujemy 24h przez 7 dni tygodnia. Możemy dojechać do Ciebie specjalistycznym pojazdem mobilnego warsztatu i naprawić Twoje auto tego samego dnia pod Twoim domem lub w dowolnie wybranej lokalizacji.

Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod całodobowy tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).

Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie i naprawią Twoje auto na drodze, pod domem lub pod biurem, czyli gdziekolwiek będziesz potrzebować pomocy lub jeśli chcesz Ty możesz przyjechać do nas. Dysponujemy najnowszym sprzętem oraz specjalistycznymi pojazdami mobilnego warsztatu. Przed przyjazdem na miejsce usterki telefonicznie pytamy o widoczne objawy awarii i informujemy o wstępnych kosztach naprawy. Przybywamy o ustalonej godzinie ze wszystkimi częściami, które należy wymienić w aucie.


Mechanik 24h Warszawa

Potrzebujesz pomocy mechanika samochodowego? Twoje auto uległo awarii i szukasz profesjonalnej pomocy mechanicznej? Zadzwoń teraz pod całodobowy tel. 697-598-149

Nie musisz się martwić o odstawienie samochodu do stacjonarnego warsztatu samochodowego! Nasi mechanicy dojadą do Ciebie i naprawią Twoje auto w Twojej lokalizacji.


Mobilny mechanik 24h Warszawa – jak to działa?

Prowadzimy mobilny warsztat samochodowy, specjalizujący się w naprawach mechanicznych i elektrycznych w dowolnym miejscu, wskazanym przez Klienta. Mechanicy samochodowi wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne pojazdy mobilnego serwisu samochodowego dojeżdżają we wskazane miejsce i naprawiają każdy rodzaj usterki!

Aby skorzystać z usług mobilnego mechanika wystarczy zadzwonić pod numer tel. 697-598-149. Podczas rozmowy telefonicznej nasi mechanicy zapytają o objawy usterki i będą mogli już telefonicznie przedstawić wstępną diagnozę i koszty naprawy. Następnie specjaliści po przyjęciu zlecenia niezwłocznie ruszają we wskazane miejsce. Po dotarciu do Klienta – wykonywana jest kompleksowa diagnostyka usterki, następnie mechanik przedstawia ostateczny koszt naprawy i informuje o naprawie, którą należy przeprowadzić. Po zaakceptowaniu kosztów mechanik przystępuje do naprawy.

Dzięki temu nasi Klienci mogą w trakcie pracy mechanika wrócić do domu i zająć się swoimi obowiązkami, a po skończonej naprawie jedynie wyjść pod dom, aby odebrać naprawiony pojazd.

Mechanicy naprawiają również auta na drodze w przypadku nagłej usterki, dzięki czemu Kierowcy mogą zaoszczędzić pieniądze, które w innym przypadku musieliby wydać na transport auta lawetą do stacjonarnego serwisu.


Mechanik 24h Warszawa 1

Mobilny mechanik 24h Warszawa – godziny otwarcia:

Mechanicy i elektrycy pełnią dyżury w dzień i w nocy. Pracujemy w systemie 24h/7 i pomagamy kierowcom niezależnie od pory dnia lub nocy.


Mobilny mechanik 24h Warszawa – teren działania:

Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.


Mobilny mechanik 24h Warszawa – kontakt

Jeżeli potrzebujesz nagłej pomocy mechanika – zadzwoń pod tel 24h: 697-598-149

MAIL: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Zapraszamy do współpracy

EKIPA BESTHOL