fbpx

Mechanik 24h Warszawa

BESTHOL - mechanik samochodowy 24h Warszawa, elektryk samochodowy, mobilny warsztat, auto holowanie, transport aut i motocykli. Zadzwoń teraz! 697-598-149

BESTHOL - mechanik samochodowy 24h Warszawa, elektryk samochodowy, mobilny warsztat, auto holowanie, transport aut i motocykli. Zadzwoń teraz! 697-598-149

Warszawa i okolice

MECHANIK 24H WARSZAWA – diagnostyka i mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta. Naprawy mechaniczne wykonywane we wskazanym miejscu np. na drodze, pod domem – wszędzie tam, gdzie auto uległo awarii. Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149

mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h besthol mechanika i elektryka Warszawa

Potrzebujesz pomocy mechanika? Zadzwoń pod nasz numer i poinformuj o usterce w Twoim aucie, a nasi specjaliści przyjadą do Ciebie, wykonają diagnostykę usterki i naprawią awarię pojazdu na miejscu bez konieczności holowania! Pracujemy przez 7 dni tygodnia. Możemy dojechać do Ciebie specjalistycznym pojazdem mobilnego warsztatu i naprawić Twoje auto tego samego dnia pod Twoim domem lub w dowolnie wybranej lokalizacji.

Aby wezwać mechanika wystarczy zadzwonić pod tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń).

Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie i naprawią Twoje auto na drodze, pod domem lub pod biurem, czyli gdziekolwiek będziesz potrzebować pomocy lub jeśli chcesz – Ty możesz przyjechać do nas. Dysponujemy najnowszym sprzętem oraz specjalistycznymi pojazdami mobilnego warsztatu. Przed przyjazdem na miejsce usterki telefonicznie pytamy o widoczne objawy awarii i informujemy o wstępnych kosztach naprawy. Przyjeżdżamy o ustalonej godzinie ze wszystkimi częściami, które należy wymienić w aucie.


Mechanik 24h Warszawa

Potrzebujesz pomocy mechanika samochodowego? Twoje auto uległo awarii i szukasz profesjonalnej pomocy mechanicznej? Zadzwoń teraz pod tel. 697-598-149

Nie musisz się martwić o odstawienie samochodu do stacjonarnego warsztatu samochodowego! Nasi mechanicy dojadą do Ciebie i naprawią Twoje auto w Twojej lokalizacji.


Mobilny mechanik 24h Warszawa – jak działamy?

Prowadzimy mobilny warsztat samochodowy, specjalizujący się w naprawach mechanicznych i elektrycznych w dowolnym miejscu, wskazanym przez Klienta. Mechanicy samochodowi wyposażeni są w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne pojazdy mobilnego serwisu samochodowego.

Aby skorzystać z usług mobilnego mechanika wystarczy zadzwonić pod numer tel. 697-598-149. Podczas rozmowy telefonicznej nasi mechanicy zapytają o objawy usterki i będą mogli już telefonicznie przedstawić wstępną diagnozę i koszty naprawy. Następnie specjaliści po przyjęciu zlecenia niezwłocznie ruszają we wskazane miejsce. Po dotarciu do Klienta – wykonywana jest kompleksowa diagnostyka usterki, następnie mechanik przedstawia ostateczny koszt naprawy i informuje o naprawie, którą należy przeprowadzić. Po zaakceptowaniu kosztów mechanik przystępuje do naprawy.

Dzięki temu nasi Klienci mogą w trakcie pracy mechanika wrócić do domu i zająć się swoimi obowiązkami, a po skończonej naprawie jedynie wyjść pod dom, aby odebrać naprawiony pojazd.

Mechanicy naprawiają również auta na drodze w przypadku nagłej usterki, dzięki czemu Kierowcy mogą zaoszczędzić pieniądze, które w innym przypadku musieliby wydać na transport auta lawetą do stacjonarnego serwisu.


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanik 24h Warszawa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa.

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.