warsztat samochodowy warszawa
Warsztat samochodowy Warszawa
14 marca 2019
mobilny warsztat samochodowy
Mechanik Warszawa
20 marca 2019

Laweta Warszawa

laweta warszawa

laweta warszawa

Kontakt:
Tel. 511 511 700
Mail. biuro@besthol.pl
Godziny pracy:
Pon – Pt 9:00-23:00
Sob – Nd 9:00-23:00
Adres:
Warsztat: ul. Herbowa 23, Warszawa Bielany
Naprawy z dojazdem: Warszawa i okolice

Laweta Warszawa – holowanie i transport samochodów osobowych. Szybka i profesjonalna pomoc drogowa w Warszawie.

Laweta Warszawa 1

LAWETA WARSZAWA – OPINIE:
Opinie znaleźć można na
 naszej wizytówce w mapach GooglePodobny obraz  TUTAJ LINK i na Facebooku Podobny obraz TUTAJ LINK


OFERUJEMY HOLOWANIE, POMOC DROGOWĄ I NAPRAWY AUT Z DOJAZDEM DO KLIENTA

1. Holowanie – wykonujemy holowanie aut osobowych na terenie Warszawy i okolic. Transportujemy również pojazdy osobowe na terenie całej Polski i Europy. Aby wezwać lawetę, wystarczy zadzwonić pod tel. 511-511-700. Po otrzymaniu zgłoszenia kierowca niezwłocznie rusza we wskazane miejsce aby udzielić pomocy i przetransportować auto. W trakcie holowania – laweta może zabrać dwóch pasażerów.

Ceny za holowanie lawetą ustalane są indywidualnie w zależności od trasy, ciężkości auta oraz stopnia uszkodzeń (uszkodzony układ jezdny wymaga użycia specjalistycznych wózków transportowych). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – wycenimy holowanie od ręki.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem holowniczym. Nasze lawety przystosowane są do holowania aut z niskim zawieszeniem, aut sportowych oraz zabytkowych. Holujemy także małe maszyny, quady i motocykle. Wykonujemy profesjonalny załadunek auta, zabezpieczamy pojazd pasami transportowymi i bezpiecznie holujemy we wskazany adres. Dysponujemy ubezpieczeniem przewoźnika. Holowanie wykonujemy dla Klientów indywidualnych i firm. 

laweta warszawa

laweta warszawa


2. Pomoc drogowa i naprawy z dojazdem do Klienta –  wykonujemy kompleksową diagnostykę usterki i naprawy mechaniczne oraz elektryczne z dojazdem do Klienta. Nasz mobilny serwis warto wezwać w szczególności w momencie, gdy auto uległo nagłej awarii i nie odpala lub np. uszkodzony został auto alarm. Nasi mechanicy i elektrycy mogą dojechać we wskazany adres i naprawić pojazd od ręki, aby Klient nie musiał holować auta i czekać na naprawę w stacjonarnym warsztacie. Większość napraw mechanicznych i elektrycznych można wykonać z dojazdem do Klienta. 

Aby wezwać nasz mobilny warsztat i pomoc drogową wystarczy zadzwonić pod numer 511-511-700. Mechanik zapyta o objawy usterki, a następnie dobierze odpowiedni sprzęt i wyruszy we wskazane miejsce, aby wykonać kompleksową diagnostykę i naprawę.

Bardzo często wykonujemy z dojazdem do Klienta: wymianę akumulatora, alternatora i rozrusznika, a także awaryjnie odpalamy auta, usuwamy niefabryczny autoalarm, który uległ uszkodzeniu, osuszamy bak po błędnym tankowaniu, naprawiamy elektrykę itp.

mobilny mechanik; Mobilny Warsztat 24h Warszawa

mobilny i stacjonarny auto serwis


JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.