fbpx

Laweta Warszawa | Pomoc Drogowa | Naprawy z dojazdem

laweta warszawa

laweta warszawa

przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

Laweta Warszawa i okolice

– Szybkie i tanie holowanie
– Cena podana podczas kontaktu telefonicznego
– Gwarancja bezpiecznego transportu


Kontakt:
Tel. 511 511 700
Mail. biuro@besthol.pl
Godziny pracy:
Pon – Pt 9:00-23:00
Sob – Nd 9:00-23:00

mobilna elektrykaHolowanie i nie tylko… 

W zakres naszych usług wchodzi holowanie, pomoc drogowa i naprawy aut z dojazdem do Klienta, czyli tzw. mobilny warsztat samochodowy (naprawy mechaniczne i elektryczne).

W razie awarii auta – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wówczas dobierzemy najlepszą pomoc do konkretnej sytuacji. Wystarczy zadzwonić i poinformować o zauważonych objawach usterki. Szybko wyślemy we wskazane miejsce lawetę i wykonamy holowanie pojazdu lub przyjedziemy mobilnym warsztatem i naprawimy awarię na miejscu.

Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy mechaniczne oraz elektryczne aut osobowych.


laweta warszawa

CENA? – Zadzwoń pod 511-511-700 i powiedz w czym możemy Ci pomóc, a my podamy cenę naszej usługi.


ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG:

Usługa: Laweta Warszawa

 • holowanie samochodów osobowych
 • holowanie motocykli
 • holowanie małych maszyn
 • holowanie aut zabytkowych i sportowych
 • holowanie aut uszkodzonych i po kolizjach
 • holowanie aut z użyciem wózków transportowych

Usługa: Pomoc Drogowa Warszawa

 • diagnostyka komputerowa
 • awaryjne uruchomienie auta
 • wymiana akumulatora
 • wypompowanie źle zatankowanego paliwa
 • awaryjne rozłączanie alarmu w aucie
 • wymiana koła, dowóz paliwa itp.

Usługa: Mobilny Warsztat Samochodowy – Naprawy z Dojazdem

 • kompleksowa diagnostyka usterki z dojazdem do Klienta
 • naprawy mechaniczne samochodów osobowych z dojazdem do Klienta
 • naprawy elektryczne samochodów osobowych z dojazdem do Klienta
 • m.in.: wymiana akumulatora, alternatora, rozrusznika, wymiana pasków, klocków itp.

holowanie

Jak wykonujemy holowanie?

Wykonujemy holowanie aut osobowych na terenie Warszawy i okolic. Transportujemy również pojazdy osobowe na terenie całej Polski i Europy. Aby wezwać lawetę, wystarczy zadzwonić pod tel. 511-511-700. Po otrzymaniu zgłoszenia kierowca niezwłocznie rusza we wskazane miejsce aby udzielić pomocy i przetransportować auto. W trakcie holowania – laweta może zabrać dwóch pasażerów.

Ceny za holowanie lawetą ustalane są indywidualnie w zależności od trasy, ciężkości auta oraz stopnia uszkodzeń (uszkodzony układ jezdny wymaga użycia specjalistycznych wózków transportowych). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – wycenimy holowanie od ręki.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem holowniczym. Nasze lawety przystosowane są do holowania aut z niskim zawieszeniem, aut sportowych oraz zabytkowych. Holujemy także małe maszyny, quady i motocykle. Wykonujemy profesjonalny załadunek auta, zabezpieczamy pojazd pasami transportowymi i bezpiecznie holujemy we wskazany adres. Dysponujemy ubezpieczeniem przewoźnika. Holowanie wykonujemy dla Klientów indywidualnych i firm. 


naprawy mobilne u klienta

Jak działa pomoc drogowa i naprawy z dojazdem do Klienta?

Wykonujemy kompleksową diagnostykę usterki i naprawy mechaniczne oraz elektryczne z dojazdem do Klienta. Nasz mobilny serwis warto wezwać w szczególności w momencie, gdy auto uległo nagłej awarii i nie odpala lub np. uszkodzony został auto alarm. Nasi mechanicy i elektrycy mogą dojechać we wskazany adres i naprawić pojazd od ręki, aby Klient nie musiał holować auta i czekać na naprawę w stacjonarnym warsztacie. Większość napraw mechanicznych i elektrycznych można wykonać z dojazdem do Klienta. 

Aby wezwać nasz mobilny warsztat i pomoc drogową wystarczy zadzwonić pod numer 511-511-700. Mechanik zapyta o objawy usterki, a następnie dobierze odpowiedni sprzęt i wyruszy we wskazane miejsce, aby wykonać kompleksową diagnostykę i naprawę.

Bardzo często wykonujemy z dojazdem do Klienta: wymianę akumulatora, alternatora i rozrusznika, a także awaryjnie odpalamy auta, usuwamy niefabryczny autoalarm, który uległ uszkodzeniu, osuszamy bak po błędnym tankowaniu, naprawiamy elektrykę itp.


opinieOPINIE:

Opinie o naszych usługach można znaleźć na Facebooku – TUTAJ LINK oraz na wizytówce naszej firmy w Google.


teren działania pomocy drogowejTEREN DZIAŁANIA LAWETY, POMOCY DROGOWEJ I MOBILNEGO WARSZTATU:

Wszystkie nasze usługi wykonujemy głównie w Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Na życzenie Klienta możemy dojechać również do innego miasta, oddalonego o dowolną ilość kilometrów od Warszawy.
W Warszawie prowadzimy usługi na wszystkich dzieleniach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Tarchomin, Ursynów, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.
Poza Warszawą bardzo często pomagamy Klientom w następujących miejscowościach: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.


KONTAKT:

Jeśli właśnie wpisujesz w wyszukiwarkę frazę “laweta warszawa” lub pokrewne, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. W celu umówienia zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 511-511-700
Dane kontaktowe dotyczące stacjonarnego warsztatu samochodowego znajdują się TUTAJ.

Zakres napraw mechanicznych, wykonywanych w Besthol znajduje się TUTAJ.
Zakres napraw elektrycznych i elektronicznych wykonywanych w Besthol znajduje się TUTAJ.