mobilny warsztat 24h warszawa, mobilny serwis samochodowy Warszawa besthol 24h
Mobilny warsztat 24h Warszawa – dlaczego warto korzystać z naszych usług?
24 maja 2017
Mechanik i elektryk samochodowy Warszawa
Mobilny mechanik i elektryk samochodowy Warszawa – czym są usługi mobilnego warsztatu?
24 maja 2017

Laweta Warszawa – usługi holowania i transportu pojazdów

besthol holowanie auta laweta Warszawa Polska Europa transport

besthol holowanie auta laweta Warszawa Polska Europa transport

Zakres usług świadczonych przez Besthol jest bardzo szeroki. Nie tylko naprawiamy samochody, wymieniamy ich części czy przeprowadzamy ich diagnostykę (tzn. jesteśmy mobilnym warsztatem samochodowym), lecz również holujemy i transportujemy pojazdy, a więc świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej.

Laweta Warszawa – czym się zajmujemy?

W Besthol zajmujemy się bezpiecznym transportowaniem pojazdów różnego typu. Należą do nich m.in.:

• samochody osobowe zwykłe;

• samochody sportowe;

• samochody zabytkowe;

• motocykle;

• quady.

Transportujemy również małe maszyny.

Oferujemy holowanie nowych pojazdów, a także pojazdów używanych, zarówno po ich zakupie, jak i np. w sytuacji nagłej awarii na drodze (jeśli występuje taka konieczność) czy wypadków i kolizji. Wyciągamy również pojazdy, które utknęły w rowach.

Biorąc pod uwagę zakres naszych usług, bogate doświadczenie naszych specjalistów oraz doskonałe wyposażenie naszych własnych pojazdów, do współpracy zapraszamy tak osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa czy różnego rodzaju instytucje.

Laweta Warszawa – czemu warto korzystać z naszych usług?

W Besthol zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i wygodzie klienta. Jako że wiemy, że awarie oraz kolizje mogą mieć miejsce tak naprawdę o każdej porze dnia czy nocy, pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Co więcej, holujemy pojazdy znajdujące się nie tylko na terenie Warszawy czy jej obrzeży, lecz na terenie całego kraju. Tak więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy nasi klienci potrzebują świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie udzielić im odpowiedniego wsparcia.

Warto również dodać, że przed holowaniem dokładnie zabezpieczamy transportowane pojazdy. Dzięki temu ich właściciele mogą mieć pewność, że dotrą na miejsce w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostały zabrane z miejsca awarii, wypadku, kolizji czy np. miejsca, w którym zostały zakupione.

Co więcej, dopełniamy wszelkich związanych z transportem procedur, tj. wystawiamy naszym klientom wszystkie niezbędne do rozpoczęcia pracy dokumenty, a dzięki stałemu cennikowi zawsze informujemy ich o kosztach transportu. Współpracujemy ponadto z firmami, które mają floty samochodowe.

Laweta Warszawa – naprawy na miejscu

Besthol świadczy usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie transportować powypadkowe i pokolizyjne samochody, niemniej w sytuacjach, w których udzielenie technicznego wsparcia na miejscu zdarzenia jest możliwe, czyli np. w sytuacji nagłej awarii na drodze, oferujemy klientom możliwość zaoszczędzenia pieniędzy oraz czasu i zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą na miejscu, bez odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Dzięki temu klient może kontynuować trasę z minimalnym opóźnieniem (tj. tak szybko, jak to tylko możliwe).

Zapraszamy do kontaktu wszystkich kierowców oraz przedstawicieli firm, którym zależy na korzystaniu jedynie z najwyższej jakości usług z zakresu holowania i transportowania pojazdów oraz maszyn różnego typu.

KONTAKT BESTHOL

Całodobowy tel. 697-598-149