fbpx

Usługi holowania i transportu pojazdów

laweta warszawa usługi holowania

laweta warszawa usługi holowania

Zakres usług świadczonych przez Besthol jest bardzo szeroki. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową i wykonujemy naprawy mechaniczne oraz elektryczne z dojazdem do Klienta, a dodatkowo świadczymy usługi holowania i transportu pojazdów.

Czym się zajmujemy?

W Besthol zajmujemy się bezpiecznym transportowaniem pojazdów różnego typu. Należą do nich m.in.:

• samochody osobowe;

• samochody sportowe;

• samochody zabytkowe;

• motocykle;

• quady.

Transportujemy również małe maszyny.

Oferujemy usługi holowania nowych pojazdów, a także pojazdów używanych, zarówno po ich zakupie, jak i np. w sytuacji nagłej awarii na drodze (jeśli występuje taka konieczność) czy po kolizji. Wyciągamy również pojazdy, które utknęły w rowach.

Czemu warto korzystać z naszej usługi holowania?

W Besthol zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i wygodzie klienta. Jako że wiemy, że awarie oraz kolizje mogą mieć miejsce tak naprawdę o każdej porze, to pracujemy siedem dni w tygodniu w godz. 9:00-23:00. Co więcej, holujemy pojazdy znajdujące się nie tylko na terenie Warszawy czy jej obrzeży, lecz na terenie całego kraju. Tak więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy nasi klienci potrzebują świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie udzielić im odpowiedniego wsparcia.

Warto również dodać, że przed holowaniem dokładnie zabezpieczamy transportowane pojazdy. Dzięki temu ich właściciele mogą mieć pewność, że auto dotrze na wskazane miejsce w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostało zabrane z miejsca awarii, wypadku, kolizji czy np. miejsca, w którym zostały zakupione.

Co więcej, dopełniamy wszelkich związanych z transportem procedur, tj. wystawiamy naszym klientom protokoły transportowe, a dzięki stałemu cennikowi zawsze informujemy o kosztach transportu przed rozpoczęciem zlecenia.

Naprawy na miejscu i usługi holowania oraz pomocy drogowej

Besthol świadczy usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie transportować powypadkowe i pokolizyjne samochody, niemniej w sytuacjach, w których udzielenie technicznego wsparcia na miejscu zdarzenia jest możliwe, czyli np. w sytuacji nagłej awarii na drodze, oferujemy klientom możliwość zaoszczędzenia pieniędzy oraz czasu i zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą na miejscu, bez odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Dzięki temu klient może kontynuować trasę z minimalnym opóźnieniem (tj. tak szybko, jak to tylko możliwe).

Zapraszamy do kontaktu wszystkich kierowców oraz przedstawicieli firm, którym zależy na korzystaniu jedynie z najwyższej jakości usług z zakresu holowania i transportowania pojazdów oraz maszyn różnego typu.

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.