mobilny mechanik; Mobilny Warsztat 24h Warszawa
Mobilny warsztat Warszawa – dlaczego warto korzystać z naszych usług?
24 maja 2017
usługi mobilnego warsztatu
Czym są usługi mobilnego warsztatu?
24 maja 2017

Laweta Warszawa – usługi holowania i transportu pojazdów

laweta warszawa

laweta warszawa

Zakres usług świadczonych przez Besthol jest bardzo szeroki. Nie tylko naprawiamy samochody, wymieniamy ich części czy przeprowadzamy ich diagnostykę (tzn. jesteśmy mobilnym warsztatem samochodowym), lecz również holujemy i transportujemy pojazdy, a więc świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej.

Laweta Warszawa – czym się zajmujemy?

W Besthol zajmujemy się bezpiecznym transportowaniem pojazdów różnego typu. Należą do nich m.in.:

• samochody osobowe zwykłe;

• samochody sportowe;

• samochody zabytkowe;

• motocykle;

• quady.

Transportujemy również małe maszyny.

Oferujemy holowanie nowych pojazdów, a także pojazdów używanych, zarówno po ich zakupie, jak i np. w sytuacji nagłej awarii na drodze (jeśli występuje taka konieczność) czy wypadków i kolizji. Wyciągamy również pojazdy, które utknęły w rowach.

Biorąc pod uwagę zakres naszych usług, bogate doświadczenie naszych specjalistów oraz doskonałe wyposażenie naszych własnych pojazdów, do współpracy zapraszamy tak osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa czy różnego rodzaju instytucje.

Laweta Warszawa – czemu warto korzystać z naszych usług?

W Besthol zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i wygodzie klienta. Jako że wiemy, że awarie oraz kolizje mogą mieć miejsce tak naprawdę o każdej porze dnia czy nocy, pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Co więcej, holujemy pojazdy znajdujące się nie tylko na terenie Warszawy czy jej obrzeży, lecz na terenie całego kraju. Tak więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy nasi klienci potrzebują świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie udzielić im odpowiedniego wsparcia.

Warto również dodać, że przed holowaniem dokładnie zabezpieczamy transportowane pojazdy. Dzięki temu ich właściciele mogą mieć pewność, że dotrą na miejsce w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostały zabrane z miejsca awarii, wypadku, kolizji czy np. miejsca, w którym zostały zakupione.

Co więcej, dopełniamy wszelkich związanych z transportem procedur, tj. wystawiamy naszym klientom wszystkie niezbędne do rozpoczęcia pracy dokumenty, a dzięki stałemu cennikowi zawsze informujemy ich o kosztach transportu. Współpracujemy ponadto z firmami, które mają floty samochodowe.

Laweta Warszawa – naprawy na miejscu

Besthol świadczy usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie transportować powypadkowe i pokolizyjne samochody, niemniej w sytuacjach, w których udzielenie technicznego wsparcia na miejscu zdarzenia jest możliwe, czyli np. w sytuacji nagłej awarii na drodze, oferujemy klientom możliwość zaoszczędzenia pieniędzy oraz czasu i zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą na miejscu, bez odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu. Dzięki temu klient może kontynuować trasę z minimalnym opóźnieniem (tj. tak szybko, jak to tylko możliwe).

Zapraszamy do kontaktu wszystkich kierowców oraz przedstawicieli firm, którym zależy na korzystaniu jedynie z najwyższej jakości usług z zakresu holowania i transportowania pojazdów oraz maszyn różnego typu.

KONTAKT BESTHOL

Tel. 697-598-149

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.