fbpx

Holowanie Warszawa – szybka i tania Pomoc Drogowa

holowanie warszawa

holowanie warszawa

przycisk z numerem telefonu na pomoc drogową

Holowanie Warszawa:

zajmujemy się holowaniem, pomocą drogową i naprawą aut na drodze. Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy drogowej, chcesz wezwać lawetę i odholować auto – ZADZWOŃ!
Oferujemy szybką, tanią i profesjonalną pomoc.


Kontakt:
Tel. 511 511 700
Mail. biuro@besthol.pl
Godziny pracy:
Pon – Pt 9:00-23:00
Sob – Nd 9:00-23:00


Holowanie Warszawa i okolice

– szybkie holowanie w razie nagłej awarii lub kolizji;
– cena podana podczas kontaktu telefonicznego;
– ubezpieczenie przewoźnika;
– gwarancja bezpiecznego transportu;
– profesjonalizm i doświadczenie;
– holowanie aut z niskim zawieszeniem;
– holowanie aut sportowych i zabytkowych;
– holowanie motocykli, quadów, małych maszyn;

– auta zastępcze;
– diagnostyka komputerowa;
– wypompowanie źle zatankowanego paliwa;
– naprawy mechaniczne z dojazdem do Klienta;
– naprawy elektryczne z dojazdem do Klienta;
– własny warsztat samochodowy.


laweta warszawa

CENA? – Zadzwoń pod 511-511-700 i powiedz w czym możemy Ci pomóc, a my podamy cenę naszej usługi.


usterka elektryczna

Co zrobić w razie nagłej awarii auta? 

Zadzwoń do nas i przedstaw swoją sytuację. Codziennie dyżurujemy pod numerem telefonu: 511-511-700 i świadczymy pomoc drogową oraz usługi holowania. Ponadto nasi mechanicy i elektrycy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i zdiagnozować przyczynę usterki bez konieczności holowania auta do stacjonarnego warsztatu. Możemy też naprawić Twój samochód w  miejscu wystąpienia awarii za pomocą mobilnego warsztatu lub odholować pojazd do wybranego przez Ciebie serwisu. Sami również dysponujemy stacjonarnym serwisem samochodowym. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji.

laweta ikonaCo zrobić jeśli auto uczestniczyło w kolizji i nie nadaje się do dalszej jazdy?

Skontaktuj się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz, a my udzielimy Ci pomocy i wykonamy holowanie Twojego pojazdu. Pomożemy także w załatwieniu ewentualnych formalności wynikających ze zdarzenia drogowego i przetransportujemy Twoje auto lawetą w dowolne miejsce. Dysponujemy także własnym parkingiem strzeżonym i autami zastępczymi oraz warsztatem samochodowym.


Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie podpowiadając Klientom gotowe rozwiązania. Jeżeli auto uległo awarii na drodze, wówczas staramy się naprawić pojazd na miejscu zdarzenia, aby kierowca mógł niezwłocznie ruszyć w dalszą podróż. Jeżeli jest to niemożliwe ze względu na wielość uszkodzenia lub kolizję/wypadek – wówczas holujemy pojazd do naszego warsztatu lub w miejsce wskazane przez Klienta. Pracujemy w godz. 9:00 – 23:00, a wachlarz naszych usług jest szeroki (mechanika, elektryka, mobilny warsztat samochodowy, transport i holowanie Warszawa i okolice). Każde zlecenie potwierdzamy protokołem, aby Klienci byli pewni profesjonalnie wykonywanych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny i zawsze wyceniamy usługi oraz informujemy Klientów przed przystąpieniem do pracy.


teren działania pomocy drogowejNa jakim obszarze działamy?

Warszawa i okolice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Tarchomin, Ursynów, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.
Dojeżdżamy także do pobliskich miejscowości: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.
Często holujemy i transportujemy pojazdy, motory i maszyny na terenie Polski i w krajach Europy.


Co oferujemy?

  • holowanie Warszawa i okolice (pojazdy osobowe, motory, quady, małe maszyny);
  • transport aut na terenie Europy;
  • naprawy mechaniczne z dojazdem do Klienta oraz na stacjonarnym warsztacie (TUTAJ – zakres napraw);
  • naprawy elektryczne z dojazdem do Klienta oraz na stacjonarnym warsztacie (TUTAJ – zakres napraw);
  • dowóz paliwa;
  • awaryjne uruchamianie pojazdu;
  • awaryjne otwieranie samochodu;
  • wypompowanie źle zatankowanego paliwa – osuszanie baku;
  • wyciąganie auta z rowu i pomoc drogowa;
  • wymiana koła, żarówki;
  • diagnostyka komputerowa.

holowanie auta po warszawieWypadek lub usterka auta w święta a holowanie:

Pracujemy w okresach świątecznych, dlatego też pomagamy kierowcom również w dni oznaczone czerwoną kartką w kalendarzu. Zachęcamy, aby kierowcy zasiadający za kierownicę w święta mieli przy sobie kontakt do naszej pomocy drogowej.

Holowanie nie zawsze jest konieczne:

Kierowcy bardzo często w sytuacji, gdy ich samochód ulegnie awarii na drodze automatycznie decydują się na wezwanie lawety i holowanie pojazdu. Tymczasem bardzo często takie usterki są na tyle niegroźne, że można usunąć je na drodze, pod domem lub pod biurem, a więc w miejscu wystąpienia problemu. W takim wypadku najlepiej jest skorzystać z usług firmy, która jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc i wykonać w pierwszej kolejności diagnostykę pojazdu, a następnie naprawić samochód lub jeśli nie ma innego rozwiązania – holować auto do własnego warsztatu lub w dowolnie wybrane przez Klienta miejsce. My oferujemy wszystkie z wyżej wymienionych usług.


opinieOpinie:

Opinie na temat świadczonych przez nas usług znajdują się m.in. na naszym firmowym Facebooku: TUTAJ.