besthol problemy z odpalaniem auta zima diesel
Jak odpalić diesla zimą?
30 stycznia 2017
Besthol elektryka samochodowa Warszawa wymiana akumulatora, całodobowa mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta. Tel. 697598149
Akumulatory Warszawa – części i montaż
21 lutego 2017

Holowanie Warszawa

Besthol holowanie warszawa laweta holuje bmw

Besthol holowanie warszawa laweta holuje bmw

holowanie Warszawa potrzebujesz pomocy zadzwon 697598149 BESTHOLCAŁODOBOWY KONTAKT – HOLOWANIE WARSZAWA:

Aby wezwać lawetę wystarczy zadzwonić pod całodobowy tel: 697-598-149 (kliknij na numer i zadzwoń)

Twoje auto uległo awarii, a Ty nie wiesz co zrobić? 

Zadzwoń do nas i przedstaw swoją sytuację. Przez całą dobę dyżurujemy pod numerem telefonu: 697-598-149 i świadczymy pomoc drogową oraz usługi holowania. Ponadto nasi mechanicy i elektrycy są w stanie dojechać do Ciebie i zdiagnozować przyczynę usterki na drodze, pod domem lub pod biurem. Możemy też naprawić Twój samochód w dowolnym miejscu za pomocą mobilnego warsztatu lub odholować pojazd do wybranego przez Ciebie serwisu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

 Miałeś kolizję drogową? Twoje auto uczestniczyło w zdarzeniu drogowym i nie nadaje się do dalszej jazdy?

Skontaktuj się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod całodobowy tel. 697-598-149, a my udzielimy Ci pomocy i wykonamy holowanie Twojego pojazdu. Pomożemy także w załatwieniu ewentualnych formalności wynikających ze zdarzenia drogowego i przetransportujemy Twoje auto lawetą w dowolne miejsce. Dysponujemy także własnym parkingiem strzeżonym.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie podpowiadając Klientom gotowe rozwiązania. Jeżeli auto uległo awarii na drodze, wówczas staramy się naprawić pojazd na miejscu zdarzenia, aby kierowca mógł niezwłocznie ruszyć w dalszą podróż. Jeżeli jest to niemożliwe ze względu na wagę uszkodzenia lub kolizję/wypadek – wówczas holujemy pojazd i naprawiamy go lub transportujemy w miejsce wskazane przez Klienta. Pracujemy całodobowo, a wachlarz naszych usług jest szeroki (mechanika, elektryka, mobilny warsztat samochodowy, transport i holowanie Warszawa i okolice). Każde zlecenie potwierdzamy protokołem, aby Klienci byli pewni profesjonalnie wykonywanych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny i zawsze wyceniamy usługi oraz informujemy Klientów przed przystąpieniem do pracy.

Na jakim obszarze działamy?

Obszarem na terenie którego wykonujemy usługi jest głównie Warszawa i okolice. Często holujemy i transportujemy pojazdy, motory i maszyny na terenie Polski i w krajach Europy. Nasz mobilny warsztat oraz lawety dojeżdżają we wskazane miejsce, dlatego też jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto zadzwoni do nas i zgłosi swój problem z autem.

Co oferujemy?

  • holowanie Warszawa i okolice (pojazdy osobowe, motory, quady, małe maszyny)

  • transport aut na terenie Europy

  • naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta

  • dowóz paliwa

  • awaryjne uruchamianie pojazdu

  • awaryjne otwieranie samochodu

  • wypompowanie źle zatankowanego paliwa – osuszanie baku

  • wyciąganie auta z rowu i pomoc drogowa

  • wymiana koła, żarówki

  • diagnostyka komputerowa

besthol holowanie warszawa zdjęcie przedstawiające lawety

Wypadek lub usterka samochodowa w święta a holowanie Warszawa

Pracujemy w okresach świątecznych, dlatego też pomagamy kierowcom również w dni oznaczone czerwoną kartką w kalendarzu. Zachęcamy jednak, aby kierowcy zasiadający za kierownicę w święta mieli przy sobie kontakt do pomocy drogowej, która będzie w stanie pomóc w sytuacji kryzysowej na drodze i wykonać holowanie lub naprawić pojazd na miejscu.

 Pomoc drogowa w niespodziewanej sytuacji

Pomagamy kierowcom w przypadku kolizji na drodze lub w razie wypadku, a także jeśli pojazd znajdzie się w rowie i konieczne jest jego wyciągnięcie oraz kiedy samochód dachuje i zakończy podróż na własnym nadwoziu. Jesteśmy w stanie przywrócić sprawność autom, które niespodziewanie uległy awarii. Holujemy lub naprawiamy pojazdy na miejscu zdarzenia.

Holowanie nie zawsze jest konieczne

Kierowcy bardzo często w sytuacji, gdy ich samochód ulegnie awarii na drodze automatycznie decydują się na wezwanie lawety i holowanie pojazdu. Tymczasem bardzo często takie usterki są na tyle niegroźne, że można usunąć je na drodze, pod domem lub pod biurem, a więc w miejscu wystąpienia problemu. W takim wypadku najlepiej jest skorzystać z usług firmy, która jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc i wykonać w pierwszej kolejności diagnostykę pojazdu, a następnie naprawić samochód lub jeśli nie ma innego rozwiązania – holować auto do własnego warsztatu lub w dowolnie wybrane przez Klienta miejsce.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! 697-598-149

besthol holowanie warszawa zdjęcie przedstawiające lawete z załadunkiem