problemy z odpalaniem
Jak odpalić diesla zimą?
30 stycznia 2017
akumulatory warszawa
Akumulatory Warszawa – części i montaż
21 lutego 2017

Holowanie Warszawa – szybka i tania Pomoc Drogowa

holowanie warszawa

holowanie warszawa

Holowanie Warszawa - szybka i tania Pomoc Drogowa 2Warszawa i okolice

HOLOWANIE WARSZAWA: zajmujemy się holowaniem, pomocą drogową i naprawą aut na drodze. Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy, chcesz wezwać lawetę i odholować auto – ZADZWOŃ! Oferujemy szybką, profesjonalną i tanią pomoc.

Holowanie Warszawa - szybka i tania Pomoc Drogowa 3

Twoje auto uległo awarii, a Ty nie wiesz co zrobić? 

Zadzwoń do nas i przedstaw swoją sytuację. Dyżurujemy pod numerem telefonu: 511-511-700 i świadczymy pomoc drogową oraz usługi holowania. Ponadto nasi mechanicy i elektrycy są w stanie dojechać do Ciebie i zdiagnozować przyczynę usterki na drodze, pod domem lub pod biurem. Możemy też naprawić Twój samochód w dowolnym miejscu za pomocą mobilnego warsztatu lub odholować pojazd do wybranego przez Ciebie serwisu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

 Miałeś kolizję drogową? Twoje auto uczestniczyło w zdarzeniu drogowym i nie nadaje się do dalszej jazdy?

Skontaktuj się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz, a my udzielimy Ci pomocy i wykonamy holowanie Twojego pojazdu. Pomożemy także w załatwieniu ewentualnych formalności wynikających ze zdarzenia drogowego i przetransportujemy Twoje auto lawetą w dowolne miejsce. Dysponujemy także własnym parkingiem strzeżonym i autami zastępczymi.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie podpowiadając Klientom gotowe rozwiązania. Jeżeli auto uległo awarii na drodze, wówczas staramy się naprawić pojazd na miejscu zdarzenia, aby kierowca mógł niezwłocznie ruszyć w dalszą podróż. Jeżeli jest to niemożliwe ze względu na wagę uszkodzenia lub kolizję/wypadek – wówczas holujemy pojazd i naprawiamy go lub transportujemy w miejsce wskazane przez Klienta. Pracujemy w godz. 9:00 – 23:00, a wachlarz naszych usług jest szeroki (mechanika, elektryka, mobilny warsztat samochodowy, transport i holowanie Warszawa i okolice). Każde zlecenie potwierdzamy protokołem, aby Klienci byli pewni profesjonalnie wykonywanych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny i zawsze wyceniamy usługi oraz informujemy Klientów przed przystąpieniem do pracy.

Na jakim obszarze działamy?

Obszarem na terenie którego wykonujemy usługi jest głównie Warszawa i okolice. Często holujemy i transportujemy pojazdy, motory i maszyny na terenie Polski i w krajach Europy. Nasz mobilny warsztat oraz lawety dojeżdżają we wskazane miejsce, dlatego też jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto zadzwoni do nas i zgłosi swój problem z autem.

Co oferujemy?

 • holowanie Warszawa i okolice (pojazdy osobowe, motory, quady, małe maszyny)

 • transport aut na terenie Europy

 • naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta

 • dowóz paliwa

 • awaryjne uruchamianie pojazdu

 • awaryjne otwieranie samochodu

 • wypompowanie źle zatankowanego paliwa – osuszanie baku

 • wyciąganie auta z rowu i pomoc drogowa

 • wymiana koła, żarówki

 • diagnostyka komputerowa

Holowanie Warszawa - szybka i tania Pomoc Drogowa 4

Wypadek lub usterka samochodowa w święta a holowanie Warszawa

Pracujemy w okresach świątecznych, dlatego też pomagamy kierowcom również w dni oznaczone czerwoną kartką w kalendarzu. Zachęcamy jednak, aby kierowcy zasiadający za kierownicę w święta mieli przy sobie kontakt do naszej pomocy drogowej.

 Pomoc drogowa w niespodziewanej sytuacji

Pomagamy kierowcom w przypadku kolizji na drodze lub w razie wypadku, a także jeśli pojazd znajdzie się w rowie i konieczne jest jego wyciągnięcie oraz kiedy samochód dachuje i zakończy podróż na własnym nadwoziu. Jesteśmy w stanie przywrócić sprawność autom, które niespodziewanie uległy awarii. Holujemy lub naprawiamy pojazdy na miejscu zdarzenia.

Holowanie nie zawsze jest konieczne

Kierowcy bardzo często w sytuacji, gdy ich samochód ulegnie awarii na drodze automatycznie decydują się na wezwanie lawety i holowanie pojazdu. Tymczasem bardzo często takie usterki są na tyle niegroźne, że można usunąć je na drodze, pod domem lub pod biurem, a więc w miejscu wystąpienia problemu. W takim wypadku najlepiej jest skorzystać z usług firmy, która jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc i wykonać w pierwszej kolejności diagnostykę pojazdu, a następnie naprawić samochód lub jeśli nie ma innego rozwiązania – holować auto do własnego warsztatu lub w dowolnie wybrane przez Klienta miejsce. My oferujemy wszystkie z wyżej wymienionych usług.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Holowanie Warszawa - szybka i tania Pomoc Drogowa 5

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

 • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

 • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

 • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

 • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.