fbpx

Holowanie Renault Megane

Besthol - laweta holowanie auta z niesprawnym układem jezdnym. Całodobowa pomoc drogowa, mobilny warsztat samochodowy, holowanie. Zadzwoń teraz! 697-598-149

Besthol - laweta holowanie auta z niesprawnym układem jezdnym. Całodobowa pomoc drogowa, mobilny warsztat samochodowy, holowanie. Zadzwoń teraz! 697-598-149

Holowanie Renault Megane

Jazda samochodem po ulicach Warszawy to wbrew pozorom duże wyzwanie. Kierowcy powinni mieć oczy dookoła głowy, aby przypadkiem nie stać się poszkodowanym w kolizji drogowej. Na wypadek usterki na drodze, stłuczki, kolizji, awarii lub innej nieprzewidzianej sytuacji warto zatem znać numer telefonu do firmy Besthol (697-598-149), której pracownicy w szybki sposób pomogą kierowcy i pasażerom przetransportować auto we wskazane miejsce lub naprawić usterkę na drodze.

Tym razem firma Besthol została wezwana na ulicę Namysłowską aby wykonać holowanie renault megane. Laweta podjechała na miejsce zdarzenia zaraz po otrzymanym od klienta telefonie. Przy zgłoszeniu telefonicznym pracownik Besthol dowiedział się, że auto jest mocno rozbite. Mając takie informacje specjalista z firmy Besthol niezwłocznie wyruszył lawetą na pomoc. Usługa holowania na terenie Warszawy świadczona jest przez firmę 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 23:00, dlatego późna godzina nie stanowiła problemu. Na miejscu zdarzenia holownik załadował bez problemu rozbite Renault Megane na najazd, odpowiednio zabezpieczył pojazd i odtransportował auto na warszawskie Bielany. Cała usługa holowania trwała około jednej godziny. Klient zapłacił za usługę 150 zł. Holowanie odbywało się po godzinie 22:00.

W trudnej sytuacji na drodze wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 697-598-149 i niezależnie od pory dnia specjaliści Besthol pomogą każdemu kierowcy pozbyć się problemu i odholować auto we wskazane miejsce (razem z kierowcą) lub naprawić samochód na miejscu zdarzenia. Zadzwoń by wycenić Twoje zlecenie.