fbpx

Holowanie Hondy Accord

holowanie Hondy Accord

holowanie Hondy Accord

Holowanie Hondy Accord

Istnieje wiele przyczyn dla których auto niespodziewanie może zepsuć się na drodze. W takiej kryzysowej sytuacji większość kierowców nie jest w stanie samodzielnie zdiagnozować usterki, a co dopiero naprawić swoje auto na miejscu zdarzenia.

Awarie na drodze nie biorą się jednak znikąd i niestety często są one następstwem zbagatelizowanych przez właścicieli oznak takich jak: stukanie, popiskiwanie, utrata mocy, trudności z odpalaniem, zacinający się autoalarm, ślizganie się sprzęgła czy przycinanie się pływaka w zbiorniku paliwa. W takich przypadkach niezbędna może okazać się pomoc drogowa, jaką świadczy firma Besthol.

Tak było również tym razem. Kierowca Hondy Accord zadzwonił o godzinie 10.00 do pracownika Besthol wybierając numer telefonu: 697-598-149. Telefonicznie podał swoją lokalizację i przedstawił dokąd chciałby zostać odholowany. Pracownik Besthol poinformował Klienta o całkowitym koszcie za holowanie na terenie Warszawy, bez żadnych ukrytych kosztów. Następnie kierowca wyruszył lawetą pod wskazany adres. Pomoc drogowa była na miejscu awarii w ciągu 20 minut od momentu przyjęcia zgłoszenia. Holowanie odbyło się bez najmniejszego problemu.

Besthol to firma, która świadczy takie usługi jak:
– holowanie Warszawa i okolice
– pomoc drogowa Warszawa i okolice
– mobilny serwis
– transport aut, motocykli, maszyn i quadów na terenie Warszawy, Polski i krajów Unii Europejskiej
– wyciągnie auta z błota
– wyciąganie samochodu z rowu
– wyciąganie auta z zaspy
– holowanie samochodów zabytkowych i replik
– transport samochodów zabytkowych i replik
– transport małych maszyn budowlanych
– transport samochodów na trasie Niemcy – Polska
– transport samochodów na zawody
– naprawy elektryczne i elektroniczne

Wszystkie usługi świadczone są w godz. 9:00 – 23:00 przez wszystkie dni tygodnia. Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt telefoniczny pod: 697-598-149