fbpx

Holowanie auta powypadkowego w Warszawie

holowanie auta powypadkowego

holowanie auta powypadkowego

Warszawa i okolice

Holowanie auta powypadkowegopotrzebujesz pilnej pomocy drogowej? Zadzwoń pod tej. 697-598-149. Wykonujemy m.in. holowanie aut powypadkowych oraz z uszkodzonym układem jezdnym.

Holowanie auta powypadkowego – precyzja w działaniu

Holowanie auta, które brało udział w kolizji lub wypadku samochodowym wymaga od pomocy drogowej szczególnej ostrożności. Podobnie jest przy wyciąganiu auta z rowu. W takich przypadkach układ jezdny w holowanym pojeździe jest zazwyczaj niesprawny, dlatego też sam proces załadunku wymaga umiejętności specjalisty i dodatkowego sprzętu (tzw. wózków do transportu aut z niesprawnym układem jezdnym). Dodatkowo niezwykle ważna jest precyzja przy załadunku niesprawnego pojazdu, aby dodatkowo nie uszkodzić części, które już w momencie wciągania auta na lawetę nie są sprawne.

Pomoc Kierowcom, którzy przed chwilą uczestniczyli w zdarzeniu drogowym różni się od usług holowniczych czy też mechanicznych wykonywanych w przypadku awarii samochodu Klienta na drodze. W grę wchodzą tu bowiem emocje, nad którymi Właściciele aut nie są w stanie zapanować. Niezwykle ważna w takiej sytuacji jest umiejętność nie tylko pomocy technicznej, ale również rady dotyczące aktualnej sytuacji w której się znaleźli.

Jednym z holowanych pojazdów z niesprawnym układem jezdnym w dniu wczorajszym była Mazda 3. Auto brało udział w kolizji drogowej i wymagało transportu w Warszawie. Samochód został odholowany do warsztatu blacharsko-lakierniczego, gdzie dostanie drugie życie.

Holowanie (załadunek, zabezpieczenie auta i transport) wykonywał specjalista Kamil Sieradzki z Besthol

Na szczęście w całym zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Besthol pomoc drogowa warszawa holowanie aut po kolizji mobilny warsztat

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.