fbpx

Diagnostyka samochodowa Warszawa

Besthol - diagnostyka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, całodobowa pomoc drogowa Warszawa, laweta Warszawa, mechanik samochodowy, elektryk samochodowy 24h

Besthol - diagnostyka samochodowa, mobilny warsztat samochodowy Warszawa 24h, całodobowa pomoc drogowa Warszawa, laweta Warszawa, mechanik samochodowy, elektryk samochodowy 24h

KONTAKT: 511 511 700

DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA –  z dojazdem do Klienta i na warsztacie
OTWARTE CODZIENNIE:
9:00 – 23:00
ADRES: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

Diagnostyka samochodowa / Diagnostyka komputerowa – wykonujemy kompleksową diagnostykę usterki w autach osobowych. Dysponujemy stacjonarnym warsztatem samochodowym oraz mobilnym serwisem. Oznacza to, że jesteśmy w stanie przeprowadzić diagnostykę auta na warsztacie lub w dowolnym miejscu, czyli z dojazdem do Klienta. Zajmujemy się naprawami mechanicznymi i elektrycznymi, dlatego też jesteśmy w stanie zdiagnozować każdą usterkę mechaniczną i elektryczną w aucie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, który w połączeniu z doświadczeniem mechaników i elektryków przyczynia się do trafnych i szybkich diagnostyk. Jeśli Twoje auto uległo awarii zadzwoń do nas pod tel. 511 511 700 i umów się na diagnostykę auta z dojazdem specjalisty we wskazane miejsce lub na naszym warsztacie stacjonarnym przy ul. Herbowa 23, 01-938 Warszawa.

OFERTA:

Diagnostyka samochodowa
– Naprawy z dojazdem do Klienta

 Mechanika i elektryka samochodowa 
Stacjonarny warsztat samochodowy
– Pomoc drogowa i Holowanie

ZALETY:

– Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00
– Naprawiamy auta z dojazdem we wskazane miejsce
– Wyceniamy usługę przed rozpoczęciem pracy
– Posiadamy własny warsztat samochodowy

KONTAKT

Tel. 511 511 700


Wykonujemy diagnostykę komputerową, ogólną diagnostykę usterki, mechanikę samochodową i elektrykę samochodową z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic oraz na stacjonarnym warsztatem samochodowym (ul. Herbowa 23, Warszawa). Dysponujemy także pomocą drogową i auto holowaniem. Jak to działa? Jeśli potrzebujesz pomocy przy aucie, to wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer 511-511-700 i opiszesz objawy usterki lub sytuację, w jakiej się znajdujesz. Nasi specjaliści będą w stanie dobrać odpowiednią pomoc dla Ciebie. Kontakt z nami jest możliwy pod numerem 511-511-700.

Mobilny warsztat samochodowy – Usługi te powstały z myślą o kierowcach, których auto niespodziewanie uległo awarii np. na drodze, pod domem, czy pod miejscem pracy, a dalsza jazda stała się wobec tego niemożliwa. Mechanicy i elektrycy samochodowi wykonują diagnostykę i naprawiają auta z dojazdem we wskazane miejsce, dzięki czemu Klienci nie muszą płacić za holowanie auta do warsztatu.

Stacjonarny warsztat samochodowy – Diagnostykę komputerową i ogólną diagnostykę auta wykonujemy również na stacjonarnym warsztacie, mieszczącym się przy ul. Herbowa 23, Warszawa (Bielany).

Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są dostępni pod telefonem codziennie od godz. 9:00 do 23:00, dzięki czemu Kierowcy mogą liczyć na pomoc w dzień i w nocy. Ponadto mamy w swojej ofercie usługi door to door (tj. odbieramy auta spod wskazanego adresu, diagnozujemy usterkę mechaniczną lub elektryczną, wyceniamy naprawę, naprawiamy i odstawiamy we wskazane miejsce). Dysponujemy także autami zastępczymi.

warsztat samochodowy warszawa mechanik elektryk warszawa

Aby umówić się na diagnostykę samochodu i przyjazd mechanika lub elektryka samochodowego na miejsce, albo żeby umówić się na diagnostykę pojazdu na stacjonarnym warsztacie – wystarczy zadzwonić pod tel: 511 511 700 (kliknij na numer i zadzwoń).

USŁUGI:

Diagnostyka samochodowa

Mechanika samochodowa

Elektryka samochodowa

Stacjonarny warsztat samochodowy

Mobilny auto serwis

 KONTAKT:

Jeżeli potrzebujesz pomocy – zadzwoń pod

Tel. 511 511 700

Mail: biuro@besthol.pl

WWW: www.besthol.pl

Adres: Herbowa 23, Warszawa (Bielany)

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.