fbpx

Czym są usługi mobilnego warsztatu?

usługi mobilnego warsztatu

usługi mobilnego warsztatu

Mobilne warsztaty samochodowe zyskują coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje je innowacyjne podejście do pracy w branży mechaniki samochodowe. Pracy, w której trzeba wciąż się rozwijać i wychodzić naprzeciw potrzebom kierowców. To właśnie odpowiadanie na owe potrzeby jest jednym z głównych celów jakie stawiają sobie mobilne warsztaty takie jak Besthol.

Czym są usługi mobilnego warsztatu samochodowego?

Usługi mobilnego warsztatu samochodowego różnią się od tych przeprowadzanych na stacjonarnym serwisie miejscem ich wykonywanych. Klient chcąc skorzystać z usług stacjonarnego warsztatu musi samodzielnie przyprowadzić auto do mechanika czy elektryka, natomiast przy usługach mobilnych to specjaliści przyjeżdżają w miejsce wyznaczone przez klienta. Zatem diagnostyka pojazdu i naprawa usterki mogą zostać wykonane np. pod domem klienta lub na drodze, czyli wszędzie tam, gdzie auto uległo awarii. Jak łatwo zauważyć, rozwiązanie to jest szalenie komfortowe dla kierowców. Nie muszą oni bowiem ani jechać do warsztatu, ani w sytuacjach awaryjnych płacić za odholowanie samochodu.

Co wchodzi w zakres usług mobilnego warsztatu samochodowego?

W Besthol – dokładnie tak, jak w typowym warsztacie stacjonarnym – zajmujemy się mechaniką i elektryką samochodową. Jednak świadczone przez nas usługi mogą być również wykonywane z dojazdem do Klienta, czyli mobilnie. Ale czy wszystkie usługi, które wykonywane są na stacjonarnym warsztacie mogą być wykonane z dojazdem do Klienta? Odpowiedź brzmi: WIĘKSZOŚĆ (z wykluczeniem napraw ciężkich, wymagających użycia podnośnika, takich jak np. wymiana silnika).

Wykonywane przez nas naprawy mechaniczne obejmują m.in. naprawy układu paliwowego (w tym np. wymiany filtrów paliwa, pomp wstępnych paliwa czy czujników ciśnienia paliwa oraz tzw. osuszanie baku), naprawy układu hamulcowego (w tym np. wymiany tarcz, przewodów, klocków i szczęk hamulcowych), naprawy zawieszenia (w tym np. wymiany sworzni, wahaczy, amortyzatorów, przegubów etc.), naprawy układu sterowania silnikiem (w tym np. wymiany przewodów i aparatów zapłonowych, cewek i świec żarowych), naprawy układu kierowniczego (w tym np. naprawy maglownicy, przekładni i drążków kierowniczych oraz pompy wspomagania), naprawy układu chłodzenia (w tym np. wymiany chłodnicy i termostatu) oraz naprawy układu klimatyzacji (w tym np. wymiany chłodnicy klimatyzacji oraz kompresorów) etc.

Nasi elektrycy samochodowi zajmują się natomiast diagnostyką komputerową pojazdów, wymianą akumulatorów, awaryjnym odpalaniem auta (przy wykorzystaniu przewodów rozruchowych), naprawami oraz wymianami alternatorów, rozruszników i liczników, a także montowaniem i demontowaniem alarmów samochodowych etc.

Dzięki wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom mechaników i elektryków pracujących w Besthol oraz za sprawą doskonale wyposażonych pojazdów, którymi się poruszamy, jesteśmy w stanie naprawić nawet bardzo poważne usterki w terenie.

Dlaczego warto korzystać z usług mobilnego warsztatu samochodowego?

• Pracujemy siedem dni w tygodniu, w godz. 9:00 23:00 (tak więc niezależnie od tego, gdzie i kiedy naszemu klientowi przydarzy się awaria czy stłuczka, może liczyć na naszą pomoc).

• Zawsze wyceniamy naprawę/wymianę części przed rozpoczęciem pracy (dzięki transparencji klient może mieć absolutną pewność, że nie zostanie oszukany).

• Pracują u nas tylko najlepiej wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

• Przyjeżdżamy m.in. do domów klientów oraz ich miejsc pracy, a więc tak naprawdę wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczą (my naprawiamy samochód, a klient może skupić się na załatwianiu swoich spraw).

• Oferujemy usługi typu door to door (przyjeżdżamy po samochód, diagnozujemy i naprawiamy na stacjonarnym warsztacie, a po zrealizowaniu danej usługi odstawiamy pojazd w wybrane przez klienta miejsce).

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Usługi mobilnego warsztatu samochodowego oraz stacjonarnego auto serwisu. Mechanika i Elektryka samochodowa, Pomoc drogowa, Holowanie, Laweta

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.