Czym jest mobilny warsztat samochodowy? 1
KARTA RABATOWA -20 ZŁ NA DOWOLNĄ USŁUGĘ
14 grudnia 2016
Czym jest mobilny warsztat samochodowy? 2
Profesjonalna i tania pomoc drogowa w Warszawie
13 stycznia 2017

Czym jest mobilny warsztat samochodowy?

mobilny mechanik i mobilny warsztat samochodowy Warszawa besthol 24h

mobilny mechanik i mobilny warsztat samochodowy Warszawa besthol 24h

Czym jest mobilny warsztat samochodowy? Co go charakteryzuje? Czemu jest lepszy niż tradycyjny auto serwis? Wszystkich tych, którzy nigdy nie korzystali z usług mobilnych warsztatów samochodowych, a także tych, którzy poszukują prawdziwych specjalistów (mechaników i elektryków samochodowych) zapraszamy do lektury!

Czym jest mobilny warsztat samochodowy?

Mobilny warsztat samochodowy to warsztat, którego mechanicy przyjeżdżają na wskazane przez klienta miejsce i tam dokonują diagnostyki oraz naprawy samochodu. W przeciwieństwie do warsztatów tradycyjnych, te mobilne zapewniają klientowi ogromny komfort, gdyż nie wymagają opuszczania domu i jazdy do serwisu oraz stania w korkach, a następnie oczekiwania na naprawę pojazdu. Korzystając z mobilnych usług nie trzeba też opuszczać dnia w pracy, aby zdążyć przed zamknięciem zakładu mechanicznego. Mobilny mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać we wskazane miejsce o każdej porze dnia lub nocy!

Mobilne warsztaty samochodowe oferują również szybką pomoc w przypadku niespodziewanej awarii w trasie. I tak, gdy na drodze popsuje się samochód, na miejsce nie przyjeżdża laweta, jak ma to miejsce po wezwaniu standardowej auto pomocy, lecz specjalne pojazdy mobilnego warsztatu, w których znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia diagnostyki oraz usunięcia wykrytej usterki. Klient oszczędza czas i pieniądze!

Czemu mobilne warsztaty samochodowe są lepsze od tych stacjonarnych?

Mobilne warsztaty w dużo większym stopniu niż te stacjonarne starają się dostosować do wymagań i oczekiwań klientów. Dlatego też mobilni mechanicy i elektrycy naprawiają pojazdy w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu oraz we wcześniej ustalonym terminie. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom kierowcy mogą liczyć na przyjazd specjalisty we wskazany adres, sprawną naprawę pojazdu bez konieczności holowania i możliwość szybkiego powrotu na drogę.

Besthol – mobilny warsztat samochodowy i 24-godzinna autopomoc w mieście Warszawa

Nasz mobilny warsztat samochodowy świadczy najwyższej jakości usługi do których należą: mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem do klienta, a także holowanie i transport pojazdów (samochodów, motorów i małych maszyn). Wykonujemy również usługi typu door to door – odbieramy auta spod domu lub spod miejsca pracy klienta, w zależności od jego preferencji, a następnie naprawiamy pojazd i odwozimy go pod wskazany adres.
Najczęściej jednak przyjeżdżamy pod wskazany przez klienta adres i naprawiamy auto na miejscu – oczywiście po uprzednim przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych działań diagnostycznych. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone, co oznacza, że jesteśmy w stanie naprawić każdą usterkę. Wymieniamy również samochodowe części.
Ogromną zaletą naszego warsztatu jest również to, że pracujemy całą dobę. Tak więc niezależnie od tego, kiedy pojawi się problem z samochodem (np. problem z odpalaniem, pomyłka w tankowaniu, awaria na drodze etc.) – szybko przyjedziemy pod wskazany adres i uporamy się z nim.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń i efektywne działania diagnostyczne oraz naprawcze, ale również na uczciwość. Dlatego właśnie naszych klientów informujemy o wszelkich kosztach napraw jeszcze przed ich rozpoczęciem, a wszystkie montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją. Przyjmując auto do naprawy lub zawierając umowę o holowaniu czy transporcie, przekazujemy klientowi wszystkie niezbędne dokumenty (protokół przyjęcia pojazdu do naprawy, protokół holowania, pisemne gwarancje na części).

Wszystkich kierowców z miasta Warszawa i okolic zachęcamy do korzystania z naszych usług. Besthol to zespół doskonale wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej nietypową usterką czy awarią, a wszystko to przy zapewnieniu klientowi maksymalnej wygody.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod: 697-598-149

Zapraszamy do współpracy – ekipa Besthol