Czym jest mobilny warsztat samochodowy? 1
KARTA RABATOWA -20 ZŁ NA DOWOLNĄ USŁUGĘ
14 grudnia 2016
Czym jest mobilny warsztat samochodowy? 2
Profesjonalna i tania pomoc drogowa w Warszawie
13 stycznia 2017

Czym jest mobilny warsztat samochodowy?

mobilny warsztat samochodowy

mobilny warsztat samochodowy

Czym jest mobilny warsztat samochodowy? Co go charakteryzuje? Czemu jest lepszy niż tradycyjny auto serwis? Wszystkich tych, którzy nigdy nie korzystali z usług mobilnych warsztatów samochodowych, a także tych, którzy poszukują prawdziwych specjalistów (mechaników i elektryków samochodowych) zapraszamy do lektury!

Czym jest mobilny warsztat samochodowy?

Mobilny warsztat samochodowy to warsztat, którego mechanicy przyjeżdżają na wskazane przez klienta miejsce i tam dokonują diagnostyki oraz naprawy samochodu. W przeciwieństwie do warsztatów tradycyjnych, te mobilne zapewniają klientowi ogromny komfort, gdyż nie wymagają opuszczania domu i jazdy do serwisu oraz stania w korkach, a następnie oczekiwania na naprawę pojazdu. Korzystając z mobilnych usług nie trzeba też opuszczać dnia w pracy, aby zdążyć przed zamknięciem zakładu mechanicznego. Mobilny mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać we wskazane miejsce o każdej porze dnia lub nocy!

Mobilne warsztaty samochodowe oferują również szybką pomoc w przypadku niespodziewanej awarii w trasie. I tak, gdy na drodze popsuje się samochód, na miejsce nie przyjeżdża laweta, jak ma to miejsce po wezwaniu standardowej auto pomocy, lecz specjalne pojazdy mobilnego warsztatu, w których znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia diagnostyki oraz usunięcia wykrytej usterki. Klient oszczędza czas i pieniądze!

Czemu mobilne warsztaty samochodowe są lepsze od tych stacjonarnych?

Mobilne warsztaty w dużo większym stopniu niż te stacjonarne starają się dostosować do wymagań i oczekiwań klientów. Dlatego też mobilni mechanicy i elektrycy naprawiają pojazdy w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu oraz we wcześniej ustalonym terminie. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom kierowcy mogą liczyć na przyjazd specjalisty we wskazany adres, sprawną naprawę pojazdu bez konieczności holowania i możliwość szybkiego powrotu na drogę.

Besthol – mobilny warsztat samochodowy i autopomoc w mieście Warszawa

Nasz mobilny warsztat samochodowy świadczy najwyższej jakości usługi do których należą: mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem do klienta, a także holowanie i transport pojazdów (samochodów, motorów i małych maszyn). Wykonujemy również usługi typu door to door – odbieramy auta spod domu lub spod miejsca pracy klienta, w zależności od jego preferencji, a następnie naprawiamy pojazd i odwozimy go pod wskazany adres.
Najczęściej jednak przyjeżdżamy pod wskazany przez klienta adres i naprawiamy auto na miejscu – oczywiście po uprzednim przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych działań diagnostycznych. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone, co oznacza, że jesteśmy w stanie naprawić każdą usterkę. Wymieniamy również samochodowe części.
Ogromną zaletą naszego warsztatu jest również to, że pracujemy w godz. 9:00 – 23:00. Tak więc niezależnie od tego, kiedy pojawi się problem z samochodem (np. problem z odpalaniem, pomyłka w tankowaniu, awaria na drodze etc.) – szybko przyjedziemy pod wskazany adres i uporamy się z nim.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń i efektywne działania diagnostyczne oraz naprawcze, ale również na uczciwość. Dlatego właśnie naszych klientów informujemy o wszelkich kosztach napraw jeszcze przed ich rozpoczęciem, a wszystkie montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją. Przyjmując auto do naprawy lub zawierając umowę o holowaniu czy transporcie, przekazujemy klientowi wszystkie niezbędne dokumenty (protokół przyjęcia pojazdu do naprawy, protokół holowania, pisemne gwarancje na części).

Wszystkich kierowców z miasta Warszawa i okolic zachęcamy do korzystania z naszych usług. Besthol to zespół doskonale wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej nietypową usterką czy awarią, a wszystko to przy zapewnieniu klientowi maksymalnej wygody.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod: 697-598-149

Zapraszamy do współpracy – ekipa Besthol

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.