fbpx

Czym jest mobilny serwis samochodowy?

mobilny warsztat samochodowy

mobilny warsztat samochodowy

Warszawa i okolice

MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY: wykonujemy diagnostykę usterki i naprawę aut z dojazdem do Klienta. Świadczymy usługi mechaniki i elektryki samochodowej oraz holowanie – ZADZWOŃ!

Czym jest mobilny serwis samochodowy? Co go charakteryzuje? Czemu jest lepszy niż tradycyjny warsztat? Wszystkich tych, którzy nigdy nie korzystali z usług mobilnych serwisów samochodowych, a także tych, którzy poszukują doświadczonych specjalistów (mechaników i elektryków samochodowych) zapraszamy do lektury!

Czym jest mobilny serwis samochodowy?

Mobilny serwis samochodowy to warsztat, którego mechanicy przyjeżdżają na wskazane przez klienta miejsce i tam dokonują diagnostyki oraz naprawy samochodu. W przeciwieństwie do warsztatów tradycyjnych, te mobilne zapewniają klientowi ogromny komfort, gdyż nie wymagają opuszczania domu i jazdy do serwisu oraz stania w korkach, a następnie oczekiwania na naprawę pojazdu. Korzystając z mobilnych usług nie trzeba też opuszczać dnia w pracy, aby zdążyć przed zamknięciem zakładu mechanicznego. Mobilny mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać we wskazane miejsce o każdej porze dnia lub nocy!

Mobilne serwisy samochodowe oferują również szybką pomoc w przypadku niespodziewanej awarii w trasie. I tak, gdy na drodze popsuje się samochód, na miejsce nie przyjeżdża laweta, jak ma to miejsce po wezwaniu standardowej auto pomocy, lecz specjalne pojazdy mobilnego serwisu, w których znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia diagnostyki oraz usunięcia wykrytej usterki. Klient oszczędza czas i pieniądze!

Czemu mobilne serwisy samochodowe są lepsze od tych stacjonarnych?

Mobilne serwisy w dużo większym stopniu niż te stacjonarne starają się dostosować do wymagań i oczekiwań klientów. Dlatego też mobilni mechanicy i elektrycy naprawiają pojazdy w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu oraz we wcześniej ustalonym terminie. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom kierowcy mogą liczyć na przyjazd specjalisty we wskazany adres, sprawną naprawę pojazdu bez konieczności holowania i możliwość szybkiego powrotu na drogę.

Besthol – mobilny serwis samochodowy i autopomoc w mieście Warszawa

Nasz mobilny serwis samochodowy świadczy najwyższej jakości usługi do których należą: mechanika i elektryka samochodowa z dojazdem do klienta, a także holowanie i transport pojazdów (samochodów, motorów i małych maszyn). Wykonujemy również usługi typu door to door – odbieramy auta spod domu lub spod miejsca pracy klienta, w zależności od jego preferencji, a następnie naprawiamy pojazd i odwozimy go pod wskazany adres.
Najczęściej jednak przyjeżdżamy pod wskazany przez klienta adres i naprawiamy auto na miejscu – oczywiście po uprzednim przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych działań diagnostycznych. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone, co oznacza, że jesteśmy w stanie naprawić każdą usterkę. Wymieniamy również samochodowe części.
Ogromną zaletą naszego warsztatu jest również to, że pracujemy w godz. 9:00 – 23:00. Tak więc niezależnie od tego, kiedy pojawi się problem z samochodem (np. problem z odpalaniem, pomyłka w tankowaniu, awaria na drodze etc.) – szybko przyjedziemy pod wskazany adres i uporamy się z nim.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń i efektywne działania diagnostyczne oraz naprawcze, ale również na uczciwość. Dlatego właśnie naszych klientów informujemy o wszelkich kosztach napraw jeszcze przed ich rozpoczęciem, a wszystkie montowane przez nas części zamienne są objęte gwarancją. Przyjmując auto do naprawy lub zawierając umowę o holowaniu czy transporcie, przekazujemy klientowi wszystkie niezbędne dokumenty (protokół przyjęcia pojazdu do naprawy, protokół holowania, pisemne gwarancje na części).

Wszystkich kierowców z miasta Warszawa i okolic zachęcamy do korzystania z naszych usług. Besthol to zespół doskonale wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej nietypową usterką czy awarią, a wszystko to przy zapewnieniu klientowi maksymalnej wygody.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod: 697-598-149

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty.

USŁUGI:

Stacjonarny Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Warszawa

GODZINY PRACY:

Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00

Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na stacjonarnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149.

Dane kontaktowe, adres stacjonarnego warsztatu samochodowego oraz mapa dojazdu znajdują się w zakładce: KONTAKT.

TEREN DZIAŁANIA:

  • Warsztat samochodowy – ul. Herbowa 23, Warszawa

  • Warszawa – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

  • Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

  • Polska i Europa – w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Wzywając mobilny warsztat samochodowy lub pomoc drogową i lawetę należy podać dokładną lokalizację auta, którego dotyczy zlecenie. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli bez problemu dojechać we wskazane miejsce i planowo rozpocząć działania.

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do wystawienia własnej opinii.