fbpx

Benzyna zamiast diesla w baku lub odwrotnie?

benzyna zamiast diesla

benzyna zamiast diesla

Warszawa i okolice

BENZYNA ZAMIAST DIESLA? – Zgaś silnik! Najlepiej, aby auto w ogóle nie poruszało się na niewłaściwym paliwie, ale jeżeli już pokonało jakiś dystans – należy się natychmiast zatrzymać i zgasić silnik. Zadzwoń po pomoc – Tel. 697-598-149. Konieczne będzie tzw. osuszanie baku i kasowanie błędów. Nasi specjaliści wykonają osuszanie baku z dojazdem we wskazane miejsce.

benzyna zamiast diesla

Usługi typu osuszanie baku i wypompowanie źle zatankowanego paliwa zdarzają się bardzo często. Pomyłka przy dystrybutorze i błędne tankowanie wynikają często z pośpiechu lub rozkojarzenia Kierowcy. Nie sposób się temu dziwić, bowiem procedura tankowania pojazdu jest monotonna i powtarzalna. Bardzo często chwytamy za dystrybutor myśląc o wielu innych, ważnych dla nas sprawach. Dodatkowo same dystrybutory pomagają nam w dokonaniu błędu, bowiem ich oznakowanie jest na tyle niewielkie, że rozkojarzeni nie zwracamy na nie uwagi.

Benzyna zamiast diesla w baku – co zrobić?

Jeżeli zorientujesz się, że pomyliłeś dystrybutory będąc na stacji benzynowej – zalecamy, abyś nie odpalał auta z niewłaściwym paliwem w zbiorniku. W przypadku, kiedy auto przejedzie pewien odcinek drogi z błędnie zatankowanym paliwem ważne jest aby jak najszybciej zgasić silnik.

W tym tygodniu nasi specjaliści pomagali ruszyć w dalszą drogę kilku warszawskim Kierowcom, którzy błędnie zatankowali swoje pojazdy. Po profesjonalnym osuszaniu baku, które wykonujemy na miejscu zdarzenia – Klienci mogli ruszyć w dalszą drogę bez konieczności holowania samochodu do warsztatu stacjonarnego.

Jeżeli w w baku Twojego auta znalazła się benzyna zamiast diesla lub diesel zamiast benzyny – skontaktuj się z nami! Pełniąc dyżury na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie niezależnie od pory dnia lub nocy.

Skontaktuj się z nami – zadzwoń pod tel.: 697-598-149

Opinie na temat naszych usług można znaleźć TUTAJ i TUTAJ. Kontakt z nami znajduje się TUTAJ

BESTHOL wypompowanie paliwa zalanie benzyny zamiast diesla