auto hol warszawa
Auto hol Warszawa
25 października 2016
tanie holowanie warszawa
Tanie holowanie Warszawa
25 października 2016

Auto pomoc Warszawa

auto pomoc warszawa

auto pomoc warszawa

Auto pomoc Warszawa 2Warszawa i okolice

AUTO POMOC WARSZAWA – Holowanie i pomoc drogowa oraz naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta. Wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149 i poinformować o objawach usterki w aucie. Dobierzemy odpowiednią pomoc i wyślemy na miejsce awarii mechanika, elektryka lub auto lawetę.

auto pomoc warszawa

Czym jest auto pomoc Warszawa?

Jeżeli potrzebujesz nagłej pomocy mechanicznej lub elektrycznej w aucie – zapraszamy do kontaktu!
Auto pomoc Warszawa to mobilne usługi mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta. Mobilny warsztat samochodowy BESTHOL przyjedzie do Ciebie, a nasi specjaliści naprawią Twoje auto na miejscu awarii, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zakres usług:

Świadczymy usługi z zakresu mechaniki samochodowej i elektryki samochodowej, a także transportujemy i holujemy pojazdy oraz motory we wskazane przez Klientów miejsce.

Codziennie pełnimy dyżury i przyjmujemy zgłoszenia o nagłych usterkach pojazdów na drodze. Po uzyskaniu telefonicznego zgłoszenia mechanicy lub elektrycy samochodowi przyjeżdżają pod wskazany adres i wykonują kompleksową usługę diagnostyki samochodowej, a następnie przystępują do naprawy auta. Dzięki profesjonalnie wyposażonym pojazdom mobilnego warsztatu samochodowego nasi specjaliści są w stanie naprawić większość usterek mechanicznych i elektrycznych na miejscu zdarzenia.

Pracujemy 7 dni w tygodniu i dojeżdżamy we wskazane miejsce, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o konieczność holowania swojego samochodu. Nie muszą również tracić czasu na odstawianie pojazdu do stacjonarnego serwisu ani czekać na odbiór pojazdu.

Usługi z zakresu elektryki samochodowej to m.in.:

– diagnostyka komputerowa
– naprawy sterowników
– naprawy z zakresu autoalarmów i zabezpieczeń
– alternatory, rozruszniki, akumulatory

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej to m.in.:

– naprawy układu chłodzenia
– naprawy układu klimatyzacji
– naprawy układu kierowniczego
– naprawy układu napędowego
– naprawy zawieszenia
– naprawy układu hamulcowego
– naprawy układu paliwowego

Kontakt:

Jeżeli potrzebujesz pomocy mechanika lub elektryka samochodowego zadzwoń pod numer kontaktowy: 697-598-149

Teren działania:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Polska i Europa: w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 697-598-149

Opinie na temat naszych usług przeczytać można TUTAJ i TUTAJ.