fbpx

Auto pomoc Warszawa

auto pomoc warszawa

auto pomoc warszawa

Warszawa i okolice

AUTO POMOC WARSZAWA – Holowanie i pomoc drogowa oraz naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta. Wystarczy zadzwonić pod tel. 697-598-149 i poinformować o objawach usterki w aucie. Dobierzemy odpowiednią pomoc i wyślemy na miejsce awarii mechanika, elektryka lub auto lawetę.

auto pomoc warszawa

Czym jest auto pomoc Warszawa?

Jeżeli potrzebujesz nagłej pomocy mechanicznej lub elektrycznej w aucie – zapraszamy do kontaktu!
Auto pomoc Warszawa to mobilne usługi mechaniki i elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta. Mobilny warsztat samochodowy BESTHOL przyjedzie do Ciebie, a nasi specjaliści naprawią Twoje auto na miejscu awarii, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zakres usług:

Świadczymy usługi z zakresu mechaniki samochodowej i elektryki samochodowej, a także transportujemy i holujemy pojazdy oraz motory we wskazane przez Klientów miejsce.

Codziennie pełnimy dyżury i przyjmujemy zgłoszenia o nagłych usterkach pojazdów na drodze. Po uzyskaniu telefonicznego zgłoszenia mechanicy lub elektrycy samochodowi przyjeżdżają pod wskazany adres i wykonują kompleksową usługę diagnostyki samochodowej, a następnie przystępują do naprawy auta. Dzięki profesjonalnie wyposażonym pojazdom mobilnego warsztatu samochodowego nasi specjaliści są w stanie naprawić większość usterek mechanicznych i elektrycznych na miejscu zdarzenia.

Pracujemy 7 dni w tygodniu i dojeżdżamy we wskazane miejsce, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o konieczność holowania swojego samochodu. Nie muszą również tracić czasu na odstawianie pojazdu do stacjonarnego serwisu ani czekać na odbiór pojazdu.

Usługi z zakresu elektryki samochodowej to m.in.:

– diagnostyka komputerowa
– naprawy sterowników
– naprawy z zakresu autoalarmów i zabezpieczeń
– alternatory, rozruszniki, akumulatory

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej to m.in.:

– naprawy układu chłodzenia
– naprawy układu klimatyzacji
– naprawy układu kierowniczego
– naprawy układu napędowego
– naprawy zawieszenia
– naprawy układu hamulcowego
– naprawy układu paliwowego

Kontakt:

Jeżeli potrzebujesz pomocy mechanika lub elektryka samochodowego zadzwoń pod numer kontaktowy: 697-598-149

Teren działania:

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz.

Okolice Warszawy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Żyrardów, Kobyłka, Marki, Ostrów, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Ożarów, Łomianki, Józefów, Otwock, Legionowo, Mława, Ciechanów, Serock, Wyszków, Zegrze.

Polska i Europa: w przypadku transportu pojazdów, motorów itp.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 697-598-149

Opinie na temat naszych usług przeczytać można TUTAJ i TUTAJ.